Přejít na obsah


Fotka

Co znamenají přeškrtuté kešky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
133 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2006 - 18:35

Vážení, poslední dobou jsem si všiml několika přeškrtnutých kešek, resp. jejich názvů. Vždy, když si je edituji z mapy na gc.cz, tak jich mnoho vidím škrtnutých, poté po rozkliknutí vidím, že jsou ok. Nevíte, co to znamená? Je to známka punku? Díky Spužva
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2006 - 18:45

Vážení, poslední dobou jsem si všiml několika přeškrtnutých kešek, resp. jejich názvů. Vždy, když si je edituji z mapy na gc.cz, tak jich mnoho vidím škrtnutých, poté po rozkliknutí vidím, že jsou ok. Nevíte, co to znamená? Je to známka punku? Díky Spužva

noo, já myslím, že známka punku to nebude, protože John Debil je mrtvej. :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 10:02

No tak to vzalo pekny obrat. Rikal jsem si alespon neco malo vidim na mape prehledne kde je co zasazene s odfiltrovanim svojich. Ted je nahle po zizalkach v duchu hesla bud a nebo.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2006 - 22:18

Groundspeak by mohl slyset na jeho reklamu na gc.cz, co myslite? Te mapky CR s novyma keskama je fakt skoda,. tu mi nenahradi ani zlaty membership v gc.com :-(

Nemyslím, že by na tu reklamu slyšel. gc.com je srdce hry a primární zdroj dat. Když nebude gc.cz, tak kačer musí na gc.com i bez reklamy.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2006 - 23:08

Tohle téma mě hodně zajímá. A jestli někdo máte nějaký přesnější návod, jak dostat pohromadě poslední české logy, velmi bych ho ocenil.

Resp. možná by byl nejlepší ještě filtr na cache, které jsem osobně už našel. Teď mám v záložkách stránku s jejich přehledem na GC.com a podle data kontroluji, jestli tam něco nepřibylo. Je to ale nepříjemně zdlouhavé. Ideální by tady bylo RSS, obávám se ale, že tohle by musel udělat přímo Groundspeak.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 8:19

Pokud stahuješ pq pravidelně pro celou čr, tak bys ty logy mohl vysosnout z pq. Teda prošvihneš některé logy pokud jich na kešce bylo víc jak 5 mezi stažením pq. Snad jsem i viděl nějaké makro do gsak, které zobrazilo logy najednou. Nebo by asi nebyl problém ho napsat.

Tak pro případné zájemce mám pokus o makro, které z gsak vygeneruje a zobrazí html stránku se všemi logy za posledních n dní. Je tam jen pár omezení. Pochopitelně to nezobrazí všechny logy z gc.com, ale jen logy které máte do gsak pomocí pq načteny. A logy nejsou seřazeny chronologicky přes všechny keše, ale je to seskupeno podle keší.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2006 - 18:46

noo, já myslím, že známka punku to nebude, protože John Debil je mrtvej. :-)

John Debil neni mrtvej, jen přestěhoval stánek.. ALe co ty šhrtlý kešky, a?
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 11:18

No tak to vzalo pekny obrat. Rikal jsem si alespon neco malo vidim na mape prehledne kde je co zasazene s odfiltrovanim svojich. Ted je nahle po zizalkach v duchu hesla bud a nebo.

Daleko závažnější změna se objevila na úvodní stránce, zmizel seznam nových keší a posledních zpráv :-(
Asi by to chtělo nějaký drobný komentář co se vlastně děje ....

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 9:23

Tak pro případné zájemce mám pokus o makro...


jj, posli, juknu na to. Hodit se mi to bude, makro v GSAK jsem jeste nestudoval, aspon mne to prinuti se na to mrknout. diky
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 10:47

Tak pro případné zájemce mám pokus o makro, které z gsak vygeneruje a zobrazí html stránku se všemi logy za posledních n dní.


Prosím pošli mi to taky: marek.lutonsky@gmail.com. Díky.

  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2006 - 17:16

Sím i já bych z dovolením poprosil o to makro pro GSAK. Dik Moc
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2006 - 18:49

John Debil neni mrtvej, jen přestěhoval stánek.. ALe co ty šhrtlý kešky, a?

Adminovi: neni uz cas prihodit na titulni stranu oooooobrovsky odkaz na vysvetleni, co znamenaji preskrtnute kesky a proc jsou ty zavarovacky na mape tak casto skoro vsecky rozbite?
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 13:18

Já pevně věřím, že to Honza dá zase do kupy, třeba po nějakém čase, ale dá. Já jsem zatím lepší web než gc.cz neviděl a byla a doufám, že to zase bude obrovská pomůcka. Taky jsem z toho nebyl nadšený, když aktualizace neproběhla do konce v pořádku a nebylo možno získat aktuální data. Držím palce a přeji hodně trpělivosti, snad si to gc.cz zaslouží. Já děkuji.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 9:49

jj, posli, juknu na to. Hodit se mi to bude, makro v GSAK jsem jeste nestudoval, aspon mne to prinuti se na to mrknout. diky

Zkusil jsem to poslat přes profil
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2006 - 17:40

No tak koukám, že už značně prořídly odkazy v horní liště :-(
Docela mě štve, že už nemáme kešomapu, osobně jsem ji hodně využíval. Mapa co je na gc.com je skoro nepoužitelná. Buďto je dosti nekvalitní nebo zase když je aspoň trochu kvalitní, tak z ní nejdou vyházet nalezené keše :-( Doufám, že se to rychle vyřeší, protože todle je problém kterej nezávisí na technice, ale na lidech. Budu doufat, že se vše co nejdřív vyřídí.

  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2006 - 2:08

Sím i já bych z dovolením poprosil o to makro pro GSAK. Dik Moc


A mohl by mi někdo z Vás říct kde seženu a co to vlastně je nebo zaslat GSAK a to potřebné makro? Děkuji předem.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2006 - 18:53

Adminovi: neni uz cas prihodit na titulni stranu oooooobrovsky odkaz na vysvetleni, co znamenaji preskrtnute kesky a proc jsou ty zavarovacky na mape tak casto skoro vsecky rozbite?


Ahoj, ty víš o co jde?? POděl se, pls...
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 20:47

[quote]
Já pevně věřím, že to Honza dá zase do kupy, třeba po nějakém čase, ale dá. Já jsem zatím lepší web než gc.cz neviděl a byla a doufám, že to zase bude obrovská pomůcka. Taky jsem z toho nebyl nadšený, když aktualizace neproběhla do konce v pořádku a nebylo možno získat aktuální data. Držím palce a přeji hodně trpělivosti, snad si to gc.cz zaslouží. Já děkuji.
[/quote]
MMM, stahovani noveych cachi neresi to, ze se mi vymazou moje nalezene nebo prave archivovane... JAk uz jsem tu resil jinde, proste bych chtel mit prehled v mape, kde co je. A jak psal webmaster, nema cas ani naladu... Prave proto jsem tu pred casem nadhodil tema uplatku, kdyby kazdy zajemce neco prihodil, tak uz se to musi vyplatit, ne? Ceskej web je nejlepsi, porovnani s nemeckym, francouzskym a slovenskym naprasto nesnese...
[/quote]
[/quote]
TAKZE: Najde se dost zajmcu o to, zby to fachcilo, kteri by byli ochotni neco dat? A co na to Webmastr? JAky je jeho honorar? A co na to Jan Tleskac?
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2006 - 20:03

No tak koukám, že už značně prořídly odkazy v horní liště :-(

Netruchleme, zbyly nam prece zdejsi GeoGratulace ;)
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2006 - 15:54

No tak koukám, že už značně prořídly odkazy v horní liště :-(

Ahoj všichni! Je to jenom můj problém, nebo i vy ostatní jste na tom stejně? Ve Firefoxu se upravená horní lišta (fóra, kredit a album) nezobrazuje, v IE ano..........


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama