Přejít na obsah


Fotka

prvoaprílové keše


Nejlepší odpověď Roman_Jaromer , 02 duben 2016 - 6:18

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
176 odpovědí na toto téma

#121 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 9:46

Řekl bych, že se zde někteří diskutéři odhalili až na "dřeň".


  • 6
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#122 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:09

Hmm, aprilove kese jsou najednou wn... a co... no, byla to sranda, ne? Co vas porad vede k tomu rejpat do nekeho, kdo se tim bavi? Neverim, ze by se nasel enkdo kdo v cely msvym zivte, at uz kacerskem nebo normalnim byl porad Poctivy... chjo...

 

Buď neumíš porozumět psanému textu nebo nevím, co si o tobě myslet. Příjde ti fakt, že logování aprílových keší nepovažuji za podvod, jako rejpání?

 

K dalším tvým komentářům se není potřeba už ani vyjadřovat. Tím si klesl na úplné kačerské dno. Právě takoví jako ty jsou morem této hry. Docela nechápu ani tvou drzost, z jakou si tady obhajuješ to svoje ničení keší.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 05 duben 2016 - 11:15

  • 3

#123 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:23

mam obavy, ze tu unika zakladni a zasadni vec, a to, ze geocaching je predevsim hra a zabava, berte to tak, a bude vam lip ;)
  • 2

#124 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:43

mam obavy, ze tu unika zakladni a zasadni vec, a to, ze geocaching je predevsim hra a zabava, berte to tak, a bude vam lip ;)

 

Každá hra má ale svá pravidla, to ví i každé malé dítě. A když se ta pravidla porušují, tak se hra kazí všem.  


  • 11

#125 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 14:33

Hmm, aprilove kese jsou najednou wn... a co... no, byla to sranda, ne? Co vas porad vede k tomu rejpat do nekeho, kdo se tim bavi? Neverim, ze by se nasel enkdo kdo v cely msvym zivte, at uz kacerskem nebo normalnim byl porad Poctivy... chjo...

No Seedcorpe musím trochu zareagovat.Spíš mě vysvětli jak je možné,že v Praze se nás ne eventech potkává dost často poměrně hojný počet a přijde mě,že jsou tam samí bezvadní a fajnoví kolegové.Kde se asi schovávají tihle grafomani a rejpalové že nepřijdou mezi nás.

Je jim asi jasný,že kdyby začali zvracet tyhle nesmysly na eventu tak by byli za pěkné trotly !!! :D  :D  :D


  • 0

#126 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 14:50

Každá hra má ale svá pravidla, to ví i každé malé dítě. A když se ta pravidla porušují, tak se hra kazí všem.  

Nj, jenže ta pravidla jsou nevymahatelná. A když se bude kdokoli rozčilovat, že nějaký XY nehraje podle pravidel, tak nic nezmění a uškodí leda sobě, marným stresováním si může i zkrátit život.

 

Logy mi připomínají, kde jsem kdy byl, co jsem kde zažil, podobně jako lze vzpomínat nad albem fotografií. Vzrušovat se nad tím, kolik někdo jiný zalogoval bodů je podle mne úplně zbytečné...


  • 2

#127 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 14:58

Já jen čekám, kdy se ze sousloví "fair play" stane nadávka...


  • 9

Klidně se rozčilujte.


#128 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 15:06

Já jen čekám, kdy se ze sousloví "fair play" stane nadávka...

....už se stalo :-(


  • 2

#129 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 15:39

....už se stalo :-(

Typicky dvě série Survivoru - Johnny Fair Play byl největší podrazák.
  • 0

#130 tomiczech

tomiczech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 16:26

Keše už zmizely, suvenýry mi zmizely už včera, pobavil jsem se, stálo to za to a zůstala mi zajímavá statistika v samostatné databázi v geogetu. Akorát nechápu, co někteří budou dělat s tím seznamem lidí, na kterém jsou lidé, kteří si keše zalogovali v Česku? Asi nad ním budou po večerech onanovat, ale to se mi nelíbí, je na něm i můj nick a já jsem zásadně proti, aby někdo dělal seznam s mým nickem a onanoval nad ním.  :ph34r:  :P


Tento příspěvek byl upraven od tomiczech: 05 duben 2016 - 16:30

  • 4

Lesu zdar :)


#131 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 16:42

Keše už zmizely, suvenýry mi zmizely už včera, pobavil jsem se, stálo to za to a zůstala mi zajímavá statistika v samostatné databázi v geogetu. Akorát nechápu, co někteří budou dělat s tím seznamem lidí, na kterém jsou lidé, kteří si keše zalogovali v Česku? Asi nad ním budou po večerech onanovat, ale to se mi nelíbí, je na něm i můj nick a já jsem zásadně proti, aby někdo dělal seznam s mým nickem a onanoval nad ním.  :ph34r:  :P


Pekne shrnuti :D

Nelogoval jsem, ale pouze sledoval zdejsi forum.A bylo to k popukani.Groundspeaku se povedl super april.Pro CR obzvlast :P


  • 9

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#132 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 16:58

Se seznamem jsem si vytrel pr@el. To taky nemuzu ????
  • 0

#133 tomiczech

tomiczech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 17:25

Se seznamem jsem si vytrel pr@el. To taky nemuzu ????


Já myslím, že by se na to mělo založit zvláštní vlákno a vyřešit to. Připadá mi to jako urážka. :-D
  • 0

Lesu zdar :)


#134 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 17:56

Mi teda ten suvenýr zatim nezmizel, asi si budu muset stěžovat u Zeměplku a žádat, aby mi teďko na vlastní náklady dopravili do příslušného státu! :D


  • 1

#135 tomiczech

tomiczech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 17:58

Mi teda ten suvenýr zatim nezmizel, asi si budu muset stěžovat u Zeměplku a žádat, aby mi teďko na vlastní náklady dopravili do příslušného státu! :D

Clovece, mas pravdu, ja je mel pryc, ale uz tam zase jsou. Asi chyba v Matrixu, oni zmizej, toho bych se nebal.  :D  Ale to cestovani zdarma by nebylo spatny  :D  :lol:


  • 0

Lesu zdar :)


#136 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 18:06

Mi teda ten suvenýr zatim nezmizel, asi si budu muset stěžovat u Zeměplku a žádat, aby mi teďko na vlastní náklady dopravili do příslušného státu! :D

S tím souhlasím a mám tam i Japonsko, tak prosím zdarma dopravit i tam :D


  • 0

#137 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 18:07

Za sebe můžu říct, že se mi tenhle apríl líbil. Mělo to vtip a listingy byly zajímavé.


  • 1

#138 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 18:21

Za sebe můžu říct, že se mi tenhle apríl líbil. Mělo to vtip a listingy byly zajímavé.

Jojo, zřejmě jsem odsouzeníhodně nemorální podvodnice, ale taky mě to pobavilo :D Nejvíc ta earhka z černý díry, i když tu zrovna zalogovanou nemam, logla jsem první, na kterou jsem klikla. Škoda, že u těch earthek neudělali nějaký otázky, jak to má bejt, i když z kontroly odpovědí by se pak asi zbláznili :D.


  • 0

#139 Millanu

Millanu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 18:53

Pět stránek plkání o tom co je to apríl.Honibodi versus zapřísáhlí Mirci Dušíni.Se proberte. apríl je o tom udělat si z někoho srandu. Někteří pracně logují 66 vesmírných kešek,jiní se rozčilují že není zápis v logbooku. Dle mého vás Zeměplk dostal všechny. Apríííl


  • 3

#140 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 21:07

Se seznamem jsem si vytrel pr@el. To taky nemuzu ????

To bych nedělal. Kdysi jsem tak použil Rudé právo a z nějakého článku na titulní straně se mi zadřelo písmenko ř všemi konečky, i háček a ta bolest byla k nevydržení :D .


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama