Přejít na obsah


Fotka

Návrhy na zlepšení serveru GC.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#21 Grako

Grako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2007 - 22:54

Je to jen takové malé rýpnutí.[6]

Nešlo by tu také udělat kategorii, kde by si člověk mohl zabrat místo (popř. řadu míst) kde hodlá uložit keš a to by měl „rezervované“ třeba na měsíc? Možná by to pomohlo, možná taky ne.[:P]


  • 0

#22 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 8:39

abakus:

Mně by se hodilo tlačítko, které by bylo někde po ruce a jehož stisknutím by se nastavily všechny thready jako přečtené.

Využívám prakticky jen pohled na nepřečtené příspěvky a když už toho mám několik stránek, tak musím do fór, jít do každé kategorie, kliknout tam a tam...

Nebo máte někdo nějakou fintu, jak to všechno "přečíst" najednou?

Nevím, jestli je to to, co myslíš, ale když si dáš na konci threadu "Další nastavení", rozbalí se ti panel, kde je tlačítko "Označit všechny jako přečtené"...

Choze


  • 0

#23 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 8:44

maty: njn, a co a kde mam nastavit ? a jake hodnoty to ma mit ? a ma byt forum Personalizovane ?

Hledám, ale též se mi to nedaří nalézt (jako Alkes, viz nahoře) [:S]. Vím, že to kdysi šlo, ale sám jsem to nikdy nepoužil, tak ani nevím, kde se to nastavovalo... Budu na tom dál pracovat.

Choze


  • 0

#24 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 8:47

Grako:

Je to jen takové malé rýpnutí.[6]

Nešlo by tu také udělat kategorii, kde by si člověk mohl zabrat místo (popř. řadu míst) kde hodlá uložit keš a to by měl „rezervované“ třeba na měsíc? Možná by to pomohlo, možná taky ne.[:P]

No, nápad je to dobrý, ale v globálním měřítku si myslím nerealizovatelný. Už jenom proto, že ne všichni kačeři čtou fóra. Jinak diskuze o blokaci souřadnic na GC.com už tu proběhla, zkus podívat tam...

Choze 


  • 0

#25 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:33

Choze & Debora:

abakus:

Mně by se hodilo tlačítko, které by bylo někde po ruce a jehož stisknutím by se nastavily všechny thready jako přečtené.


Využívám prakticky jen pohled na nepřečtené příspěvky a když už toho mám několik stránek, tak musím do fór, jít do každé kategorie, kliknout tam a tam...


Nebo máte někdo nějakou fintu, jak to všechno "přečíst" najednou?



Nevím, jestli je to to, co myslíš, ale když si dáš na konci threadu "Další nastavení", rozbalí se ti panel, kde je tlačítko "Označit všechny jako přečtené"...


Choze



To sice ano, ale musí se to dělat pro každou kategorii zvlášť, tzn. v současné době 6x, pokud se vytvoří další kategorie (např. GSAK), tak to bude potřeba dělat ještě víckrát.


Ideální by bylo mít tlačítko "Označit vše jako přečtené" přímo v "Geocaching.cz » Nepřečtené" (tam to je navíc logické) a aby to označilo jako přečtené všechny thready ve všech kategoriích.


Ale nevím, jestli je to technicky vůbec možné.


  • 0

#26 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:20

abakus:

To sice ano, ale musí se to dělat pro každou kategorii zvlášť, tzn. v současné době 6x, pokud se vytvoří další kategorie (např. GSAK), tak to bude potřeba dělat ještě víckrát.

Ideální by bylo mít tlačítko "Označit vše jako přečtené" přímo v "Geocaching.cz » Nepřečtené" (tam to je navíc logické) a aby to označilo jako přečtené všechny thready ve všech kategoriích.

Ale nevím, jestli je to technicky vůbec možné.

Teď už 8x [:)]. Zkusím se na to podívat.

Choze


  • 0

#27 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:24

Před chvílí jsem vytvořil novou skupinu ve fórech - Hardware a software. Do ní jsem udělal nové diskuze (taky o GSAKu) a přesunul tam "GPS" a "FRC", které s tím souvisí. Přijímám návrhy na další...

Až budu mít chvilku, projdu diskuzi "GPS" a roztřídím příspěvky, budete-li si to přát. 

Choze


  • 0

#28 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 15:57

No, vlakna o Greasemonkey a Firefoxu by mozna mohli prijit taky mezi programy na PC.

  • 0

#29 Pehta

Pehta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 17:26

Choze & Debora:

Před chvílí jsem vytvořil novou skupinu ve fórech - Hardware a software. Do ní jsem udělal nové diskuze (taky o GSAKu) a přesunul tam "GPS" a "FRC", které s tím souvisí. Přijímám návrhy na další...

Až budu mít chvilku, projdu diskuzi "GPS" a roztřídím příspěvky, budete-li si to přát. 

Choze


Hm, to je sice fajn, ale díky tomu přesunu už to nebude vidět prostřednictvím úžasných Pepových RSS kanálů [:'(]


  • 0

#30 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 18:41

Ahoj. Nevim, co se to deje a proc se to deje, ale nejak mi blbne prehled neprectenych zprav. Zpravy, ktere jsem, precetl z nej nemizi, jako predtim, ale jsou jenom oznacene jako prectene. Mozna je chyba na mem prijimaci, ale v pripade, ze ne a je to treba umyslne, tak to prosiiim neee [:|][:|] Je v tom takhle desnej bordel. [:S]

edit: aha, uz asi vim. To bude tim presunem a budu si muset x-krat kliknout na tlacitko prectene.....
 


  • 0

#31 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 20:24

Pehta:
Hm, to je sice fajn, ale díky tomu přesunu už to nebude vidět prostřednictvím úžasných Pepových RSS kanálů [:'(]

prosim zkuste zavest jeden RSS kanal vsech skupin fora krom gratulaci, nebo aspon pro kazdou skupinu,  tak jak to bylo v pepovych RSS kanalech, tedy aby se zobrazovaly novy prispevky a ten kdo je poslal, oni zatim ty pepovy funguji, ale uz mi unikaji prave ty prispevky z jinych
 skupin ktery tam samozdrejme nejsou zahrnuty

  • 0

#32 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 9:05

cyne:
prosim zkuste zavest jeden RSS kanal vsech skupin fora krom gratulaci, nebo aspon pro kazdou skupinu, tak jak to bylo v pepovych RSS kanalech, tedy aby se zobrazovaly novy prispevky a ten kdo je poslal, oni zatim ty pepovy funguji, ale uz mi unikaji prave ty prispevky z jinych
skupin ktery tam samozdrejme nejsou zahrnuty

http://charoon.aspweb.cz/komentare.ashx?tema=mobilni

http://charoon.aspweb.cz/komentare.ashx?tema=programypc

http://charoon.aspweb.cz/komentare.ashx?tema=garmin

Snad jsem nic nezapomněl. Asi to časem předělám, aby bylo možné zadat téma číslem fóra, aby to bylo obecnější. A pokud to vyhovuje takhle více lidem, tak by asi bylo lepší rss podle téma vytvářet přímo na gc.cz. teda pokud mi něco neuniklo a už to tady není :-)
 


  • 0

#33 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 10:50

Včera večer jsem se nemohl na gc.cz dostat, že je server asi offline či co, jsem sám, nebo je nás víc?
  • 0

#34 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 11:33

PedroKV: Včera večer jsem se nemohl na gc.cz dostat, že je server asi offline či co, jsem sám, nebo je nás víc?

Ja taky ne. Asi nastala nejaka porucha. Stava se to docela casto :-( 


  • 0

#35 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 18:01

PedroKV: Včera večer jsem se nemohl na gc.cz dostat, že je server asi offline či co, jsem sám, nebo je nás víc?


Určitě je nás víc. Poslední dobou je to dost často.


  • 0

#36 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2007 - 11:36

Hanysek & Hanculka:

PedroKV: Včera večer jsem se nemohl na gc.cz dostat, že je server asi offline či co, jsem sám, nebo je nás víc?

Určitě je nás víc. Poslední dobou je to dost často.

Ptal jsem se na to Honzy a prý je to jakási vnitřní chyba. Zatím ji lze odstraňovat pouze manuálně. Už vím jak, takže by se tento problém měl objevovat statisticky o polovinu méně častěji [:)].

Choze 


  • 0

#37 Pehta

Pehta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2007 - 12:10

pepa:

http://charoon.aspweb.cz/komentare.ashx?tema=mobilni

http://charoon.aspweb.cz/komentare.ashx?tema=programypc

http://charoon.aspweb.cz/komentare.ashx?tema=garmin

Snad jsem nic nezapomněl. Asi to časem předělám, aby bylo možné zadat téma číslem fóra, aby to bylo obecnější. A pokud to vyhovuje takhle více lidem, tak by asi bylo lepší rss podle téma vytvářet přímo na gc.cz. teda pokud mi něco neuniklo a už to tady není :-)
 


Super, přesně takto jsem si to představoval... Díky

  • 0

#38 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2007 - 13:02

Hanysek & Hanculka:

PedroKV: Včera večer jsem se nemohl na gc.cz dostat, že je server asi offline či co, jsem sám, nebo je nás víc?

Určitě je nás víc. Poslední dobou je to dost často.

najjednoduchsie bude, keby co najviac ludi malo pristup k odstraneniu tohto problemu - ked sa objavi sprava ajajaj neco je tady spatne, zadajte do browseru adresu: http://geocaching.cz/resetconfig.aspx a bude zase vsetko alles gute :) ja to mam v bookmarku a ked to vidim, riesim to tiez, ale clovek nie je stale na nete [:)


  • 0

#39 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2007 - 13:12

Saman:

najjednoduchsie bude, keby co najviac ludi malo pristup k odstraneniu tohto problemu - ked sa objavi sprava ajajaj neco je tady spatne, zadajte do browseru adresu: http://geocaching.cz/resetconfig.aspx a bude zase vsetko alles gute :) ja to mam v bookmarku a ked to vidim, riesim to tiez, ale clovek nie je stale na nete [:)

Nešlo by tedy udělat z té chybové stránky nějaké přesměrování na stránku s opravou? Nebo na tu stránku s chybou vrazit aspoň odkaz na opravu. 


  • 0

#40 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2007 - 13:41

pepa:

Nešlo by tedy udělat z té chybové stránky nějaké přesměrování na stránku s opravou? Nebo na tu stránku s chybou vrazit aspoň odkaz na opravu. 

Zatím vytvořen odkaz v chybové stránce.

Choze 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama