Přejít na obsah


Fotka

Návrhy na zlepšení serveru GC.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#61 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 8:01

Napadlo mě jedno řešení - když si dáte "Aktivní témata", tak nahoře je rozbalovací filtrovací seznam "All forums"... Když by se do něj přidala položka "Vše mimo gratulací", tak si myslím, že by to stačilo. Nebo?

Choze 


  • 0

#62 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 10:14

Choze & Debora:

Napadlo mě jedno řešení - když si dáte "Aktivní témata", tak nahoře je rozbalovací filtrovací seznam "All forums"... Když by se do něj přidala položka "Vše mimo gratulací", tak si myslím, že by to stačilo. Nebo?

Choze 

Ano. To je to, co jsem navrhoval.

  • 0

#63 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 14:17

Choze & Debora:

Napadlo mě jedno řešení - když si dáte "Aktivní témata", tak nahoře je rozbalovací filtrovací seznam "All forums"... Když by se do něj přidala položka "Vše mimo gratulací", tak si myslím, že by to stačilo. Nebo?

Choze 

Téměř. Ještě by to chtělo aby začalo fungovat v tom rozbalovacím seznamu "Geocaching" a "Hardware a Software". Tyto dvě položky totiž nefungují, a mohlo by díky tomu nefungovat i "Vše mimo gratulací", pokud to bude implementováno podobně. A pro tvory líné, mít možnost předvolit v profilu "Vše mimo gratulací" pro náhled aktivních témat v pravé liště.

 
Ještě je tu varianta místo tvoření skupin fór udělat zaškrtávátka. Člověk by si pak vše kromě gratulací zaškrtal sám. Záleží co bude jednodušší pro uživatele a co bude jednodušší naprogramovat.
 


  • 0

#64 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 22:06

Dopoledne, poté, co jsem objevil 21 SMS zpráv v mobilu-notifikací e-mailů, jsem si vzpomněl, že třeba na autorevue.cz to funguje tak, že když napíšete příspěvěk, přijde vám upozornění, že na něj někdo odpověděl a do doby, než navštívíte to forum, tak vám žádný nový nepřijde. Bylo by pěkné to implementovat i sem.
  • 0

#65 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 8:55

ebik:

Téměř. Ještě by to chtělo aby začalo fungovat v tom rozbalovacím seznamu "Geocaching" a "Hardware a Software". Tyto dvě položky totiž nefungují, a mohlo by díky tomu nefungovat i "Vše mimo gratulací", pokud to bude implementováno podobně. A pro tvory líné, mít možnost předvolit v profilu "Vše mimo gratulací" pro náhled aktivních témat v pravé liště.

Ještě je tu varianta místo tvoření skupin fór udělat zaškrtávátka. Člověk by si pak vše kromě gratulací zaškrtal sám. Záleží co bude jednodušší pro uživatele a co bude jednodušší naprogramovat.
 

Tohle už jsou trochu drsnější úpravy [:)] a nejsem si jistý, zda jsou v tomto systému realizovatelné. Nicméně díky za navrh!

Choze 


  • 0

#66 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 9:05

PedroKV: Dopoledne, poté, co jsem objevil 21 SMS zpráv v mobilu-notifikací e-mailů, jsem si vzpomněl, že třeba na autorevue.cz to funguje tak, že když napíšete příspěvěk, přijde vám upozornění, že na něj někdo odpověděl a do doby, než navštívíte to forum, tak vám žádný nový nepřijde. Bylo by pěkné to implementovat i sem.

phpBB, ve kterém je Autorevue, tuhle vlastnost má standardně, tady jsem ji zatím nenašel...

Choze 


  • 0

#67 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 9:55

Choze & Debora:

PedroKV: Dopoledne, poté, co jsem objevil 21 SMS zpráv v mobilu-notifikací e-mailů, jsem si vzpomněl, že třeba na autorevue.cz to funguje tak, že když napíšete příspěvěk, přijde vám upozornění, že na něj někdo odpověděl a do doby, než navštívíte to forum, tak vám žádný nový nepřijde. Bylo by pěkné to implementovat i sem.

phpBB, ve kterém je Autorevue, tuhle vlastnost má standardně, tady jsem ji zatím nenašel...

Choze 



Tak rychle hledej-přes noc 23SMSek... Tolik lásky si snad ani nezasloužím ;-)

  • 0

#68 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 10:41

PedroKV:
Tak rychle hledej-přes noc 23SMSek...

A to je dobře nebo špatně...? Asi nechápu, co jsi tím chtěl říct. Tohoto se rozhodně nechci dožít... i když si to člověk vlastně může vypnout nebo zapnout.

Osobně mám raději informace stylem pull než push - sám si rozhodnu, kdy mám čas na to se tomu věnovat a nemusím brejlit do telefonu nebo mejlu, co že mi to tam zase přišlo a jestli náhodou některá z těch 30 zpráv není důležitá na rozdíl od ostatního balastu [:|]


  • 0

#69 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 22:15

abakus:

PedroKV:
Tak rychle hledej-přes noc 23SMSek...

A to je dobře nebo špatně...? Asi nechápu, co jsi tím chtěl říct. Tohoto se rozhodně nechci dožít... i když si to člověk vlastně může vypnout nebo zapnout.

Osobně mám raději informace stylem pull než push - sám si rozhodnu, kdy mám čas na to se tomu věnovat a nemusím brejlit do telefonu nebo mejlu, co že mi to tam zase přišlo a jestli náhodou některá z těch 30 zpráv není důležitá na rozdíl od ostatního balastu [:|]



chtěl jsem tím říct to, co stojí v mém předchozím příspěvku: něco napíšu a 10 lidí na to odpoví. Mě stačí jeden mail (1 sms), že na příspěvěk přišla odpověď. Nemusím dostal mail / sms o každém příspěvku. Takhle to má server autorevue.cz. ALe jak psal choze, je to jiný server (phpBB) a do tohoto to nemusí být taková prča naimplantovat.

  • 0

#70 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 23:23

To chceš říct, že na autorevue sleduješ 23 aktivních vláken? [:o] No jestli by nebylo lepší od toho komplu vstát a jít raději hledat nějaký pixličky [;)][:)]
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama