Přejít na obsah


Fotka

Chybicky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#101 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2008 - 13:06

Vlastne jeste neco: neimportuji se additional waypoints z HTML - to ani nevim jestli program nekdy delal, ale bylo by to fajn..
  • 0

#102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2008 - 13:27

To program opravdu nedelal... je to v planu, ale jeste nezrealizovano.
  • 0

#103 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2008 - 13:37

Tak zkuste verzi 1.2.10, mel by tam byt import tech logu opraveny.
  • 0

#104 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2008 - 13:50

OK. Ted bohuzel nesedim u GG, tak az vecer. Jinak diky za promptni reakce!
  • 0

#105 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2008 - 23:22

Tak import uz probiha v poradku. Narazil jsem ale na znaky, ktery mi po vyexportovani pres beeline makro dela pri naslednem importu do beeline problem http://www.geocachin...8f-c6f75ff183d4 nalevo dole pod sochou
  • 0

#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 7:50

Data se do geogetu cpou v UTF-8, uchovavaji se v UTF-8 a exportuji se take v UTF-8. Nedochazi vubec k zadne konverzi znakovych stranek. Takze jak Geoget nakoupil, tak i prodal... Jaky problem to dela? JSou to sice paznaky, ale porad by mely byt validni UTF-8, ne?
  • 0

#107 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 16:22

Takze ty znaky zrejme neumi nacist beeline. Je to jedno, uz jsem je rucne smazal. Jen bych je potreboval smazat i v listingu v GeoGetu, jde nejak editovat ten html listing?
  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 16:48

nejjednoduseji tak, ze tu kesku vyexportujes do PQ GPX, v tom oeditujes a naimportujes zpet.
  • 0

#109 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 22:21

Super napad, diky, provedeno && nauceno pro budoucnost.
  • 0

#110 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 22:21

Super napad, diky, provedeno && nauceno pro budoucnost.
  • 0

#111 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 12:05

Mě beeline zlobil taky s nejakejma znakama, ale to jen, když se ten znak vyskytoval v názvu keše. Myslím že to byl právě & .. v tu dobu není nic jednodužšího, než v exportním makru ten znak nahradit jiným znakem.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#112 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 9:49

Jeste hlasim chybicku: pri pokusu o nacitani adresare se mi vubec nezobrazi stromova struktura: Vložený obrázek

Tohle mi delal uz GG1. Je trosku mozne, ze je to nejaky problem u me na PC (v tento pocitac mam spoustu blbosti jako Nokia Browser, ActiveSync, Sitove disky.. )
  • 0

#113 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 11:35

Volam tam standardni dialog na vyber formulare, zadne specialitka ten formular si vyvrari operacni system sam... Jeste jsem se s timto chovanim nesetkal. Popatram, jestli se s tim nekde nekdo nesetkal.
  • 0

#114 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 8:55

Popatram, jestli se s tim nekde nekdo nesetkal.


Jo mam podobny problem s importem adresare pokud spustim GG ve Windows XP ve vmware (nezkousel jsem to jeste na nativnim bootu). Taky tam mam Nokia Browser a Active sync, a vmware dela virtualni sitovej disk (rekl bych ze tam to asi bude protoze \\ je pokud vim network root).
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#115 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 8:57

Tu chybu napise kdyz dam import adresare, po odklepnuti vyberove okno pak vypada nasledovne (pokus rozkliknout ten \\ ukaze na chvilku presypaci hodiny a nic se nestane).
  • 0

#116 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 9:05

A jako dalsi tema bych tu mel vyhledavani :) (bylo to stejne uz v GG1). Moc se mi nelibi jak funguje a neni mi jasne k cemu je takhle udelane dobre... Vyhledavani dle jmena (ctrl+f) oznaci (select) vsechny radky kde nazev kese obsahuje substring. A krome toho zustane oznacena i kes na ktere byl kurzor puvodne. Okno odscrolluje asi na prvni z tech nalezenych kesi. Ale jak se dostanu k ostatnim, jak vyuzit toho ze je mam oznacene? Kontextova nabidka se zuzi na par voleb jako show listing (otevre X oken oznacenych kesi) a remove from selection. Unika mi neco? Pokud chci pracovat alespon s tou prvni nalezenou kesi (pridat waypoint, poznamku etc) musim kliknout jinam a pak zpatky aby byla oznacena jen ta jedna a mel jsem celou kontextovou nabidku. Podobny problem s hledanim dle ID. Najde sice jen jednu kes, ale jelikoz zustane selectnuta i kes kde byl kurzor puvodne, kontextova nabidka je zas omezena... Predstavoval bych si jednak ze vyhledani zrusi drivejsi selecty a pri hledani podle jmena system "find next" (previous) kterym doscrolluju az na kes ktera me zajima.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 9:36

Caster napsal/a:
Tu chybu napise kdyz dam import adresare, po odklepnuti vyberove okno pak vypada nasledovne (pokus rozkliknout ten \\ ukaze na chvilku presypaci hodiny a nic se nestane).


V dalsi verzi jsem s tim zkusil neco udelat, uvidime.
  • 0

#118 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 9:39

Caster napsal/a:
A jako dalsi tema bych tu mel vyhledavani :) (bylo to stejne uz v GG1). Moc se mi nelibi jak funguje a neni mi jasne k cemu je takhle udelane dobre... Vyhledavani dle jmena (ctrl+f) oznaci (select) vsechny radky kde nazev kese obsahuje substring. A krome toho zustane oznacena i kes na ktere byl kurzor puvodne. Okno odscrolluje asi na prvni z tech nalezenych kesi. Ale jak se dostanu k ostatnim, jak vyuzit toho ze je mam oznacene? Kontextova nabidka se zuzi na par voleb jako show listing (otevre X oken oznacenych kesi) a remove from selection. Unika mi neco? Pokud chci pracovat alespon s tou prvni nalezenou kesi (pridat waypoint, poznamku etc) musim kliknout jinam a pak zpatky aby byla oznacena jen ta jedna a mel jsem celou kontextovou nabidku.
Podobny problem s hledanim dle ID. Najde sice jen jednu kes, ale jelikoz zustane selectnuta i kes kde byl kurzor puvodne, kontextova nabidka je zas omezena...
Predstavoval bych si jednak ze vyhledani zrusi drivejsi selecty a pri hledani podle jmena system "find next" (previous) kterym doscrolluju az na kes ktera me zajima.


Pokud chces pracovat prave a jen s tim, co ti bylo nalezeno, tak vyhledavej na prazdnym oknem.

Jakekoliv vyhledavani totiz pracuje stylem: pridej do okna, nebo oznac.
  • 0

#119 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 13:24

toto by se podle mě stávat nemělo - testuju pořád na první verzi GG2, takže je to možná neaktuální a doma to třeba půjde ale... Vyjedu selej list všech cachí v databázi včetně Waypointů. Pak si ale rozmyslim, uvědomim, že chci vyházet moje pixly. Tedy zaškrtnu My own a kliknu na tlacitko Sub. Všechny moje pixly zmiznou, což je správně, ovšem zmiznou taky waipointy u ostatních pixel..mysterky, multiny, tradiční..prostě všechno, zůstanou čistě jen ty základní. Dle mého názoru je to dost nežádoucí jev.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#120 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 13:26

V podstatě se to děje při jakýmkoli odebrání waypointu podle jakýkoli podmínky
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama