Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#321 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 20:47

Nevím, zda to s tím souvisí, ale když jsem v Coloradu pokusně "vypálil" jednu sadu alkalických baterek, Colorado mi během té doby nevymrzlo ani jednou. Zato s NiMH mi často chcípne např. při odpojování externího napětí v autě - měl by ohlásit přechod na provoz na baterie a zeptat se, zda vypnout, nebo ne s časovačem na 30sec. je občas vidět, že se o to pokoušel, ale zřejmě se napětí NiMH vyhodnotí jako nízké a hned se to vypne. Stává se to tak v 50% případů.
  • 0

#322 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 22:21

Zkusil jsem jej přeflešnout stejnou verzí firmwaru. Od te doby vytuhlo při zapnutí, podruhé už ok, je pravda že jsem mu tam lupnul 3mb GPX soubor. A vytuhl na hlášce že načítá pointy nebo jak to tam je. Pak se ještě z ničeho nic sám vypnul. Od té doby zatím už cca hodinku frčí. Můžu se zeptat, zda máte na coloradu čudlík pro zapínání takovej nemotornej. Chci říct že mačkání je takové spíš o tom jak přesně ho člověk zmáčkne. Občas reaguje občas ne. :o
  • 0

#323 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 22:32

Jo přišel někdo na to jak nastavit podsvícení desplaye tak, aby si to pamatoval neřád i po dalším zapnutí? Alespoň mě se pokaždé zapne bez podsvícení. :o díky
  • 0

#324 bozole

bozole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 9:53

Ahoj,měl bych taky dotaz,když uložím aktuální trasu do Colorada,tak po jejím rozkliknuti v prošlých trasách mi to ve volbách nabízí jen zobrazit na mapě a výškový profil,nevíte jak ji vymazat?Zatím jsem na to nepřišel :( Jinak jsem o víkendu otestoval držák na kolo,po celodenním ježdění terénem se to ani nehlo,zatím :)
  • 0

#325 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 10:20

bozole napsal/a:
Ahoj,měl bych taky dotaz,když uložím aktuální trasu do Colorada,tak po jejím rozkliknuti v prošlých trasách mi to ve volbách nabízí jen zobrazit na mapě a výškový profil,nevíte jak ji vymazat?Zatím jsem na to nepřišel :( Jinak jsem o víkendu otestoval držák na kolo,po celodenním ježdění terénem se to ani nehlo,zatím :)

Pokud to v přístroji nejde, určitě to jde při připojení Colorada na PC. Je to v adresáři Garmin/GPX/

Edit: Jaký sis pořídil držák? Ten na ty dvě stahovací pásky?
  • 0

#326 bozole

bozole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 10:37

Jj,ten,utáhnul jsem to co to šlo a zatím to drží bez problémů,ze spodu je tam ještě guma,takže to nemá ani tendenci se protáčet. Koupil jsem ho ve Fonsu za 250,-Kč.Ty trasy vyzkouším,dík.
  • 0

#327 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 11:18

bozole napsal/a:
Ahoj,měl bych taky dotaz,když uložím aktuální trasu do Colorada,tak po jejím rozkliknuti v prošlých trasách mi to ve volbách nabízí jen zobrazit na mapě a výškový profil,nevíte jak ji vymazat?Zatím jsem na to nepřišel :( Jinak jsem o víkendu otestoval držák na kolo,po celodenním ježdění terénem se to ani nehlo,zatím :)


Nastavení/prošlé trasy/volby/vymazat aktuální trasu
  • 0

#328 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 11:26

malahavranice napsal/a:

bozole napsal/a:
Ahoj,měl bych taky dotaz,když uložím aktuální trasu do Colorada,tak po jejím rozkliknuti v prošlých trasách mi to ve volbách nabízí jen zobrazit na mapě a výškový profil,nevíte jak ji vymazat?Zatím jsem na to nepřišel :( Jinak jsem o víkendu otestoval držák na kolo,po celodenním ježdění terénem se to ani nehlo,zatím :)


Nastavení/prošlé trasy/volby/vymazat aktuální trasu


Ano takhle jde vymazat aktuální trasa. Ale podle toho co bozole psal, si myslím, že chtěl vymazat uloženou aktuální trasu.
Ale možná jsem to jen špatně pochopil.;)
  • 0

#329 bozole

bozole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 11:29

malahavranice napsal/a:

bozole napsal/a:
Ahoj,měl bych taky dotaz,když uložím aktuální trasu do Colorada,tak po jejím rozkliknuti v prošlých trasách mi to ve volbách nabízí jen zobrazit na mapě a výškový profil,nevíte jak ji vymazat?Zatím jsem na to nepřišel :( Jinak jsem o víkendu otestoval držák na kolo,po celodenním ježdění terénem se to ani nehlo,zatím :)


Nastavení/prošlé trasy/volby/vymazat aktuální trasu


To jsem zkoušel,ale to mě vymaže aktuální trasu,tj.ještě před uložením.Když ji uložím a potom rozkliknu prošlé trasy v profilu,tak pod aktuální trasou mám ty uložené a ty mě nejdou vymazat,resp.nabízí to jen to co jsem psal.Večer vyzkouším co radil mlog.
  • 0

#330 bozole

bozole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 11:35

mlog napsal/a:

malahavranice napsal/a:

bozole napsal/a:
Ahoj,měl bych taky dotaz,když uložím aktuální trasu do Colorada,tak po jejím rozkliknuti v prošlých trasách mi to ve volbách nabízí jen zobrazit na mapě a výškový profil,nevíte jak ji vymazat?Zatím jsem na to nepřišel :( Jinak jsem o víkendu otestoval držák na kolo,po celodenním ježdění terénem se to ani nehlo,zatím :)


Nastavení/prošlé trasy/volby/vymazat aktuální trasu


Ano takhle jde vymazat aktuální trasa. Ale podle toho co bozole psal, si myslím, že chtěl vymazat uloženou aktuální trasu.
Ale možná jsem to jen špatně pochopil.;)


Jj,přesně tak jsem to myslel,vyzkouším a dám vědět :)
  • 0

#331 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 11:39

no, myslím, že uložená aktuální trasa se dá vymazat jen přes PC, je v drive:\Garmin\GPX\Archive\Saved.gpx
  • 0

#332 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 11:50

Mikecood napsal/a:
no, myslím, že uložená aktuální trasa se dá vymazat jen přes PC, je v drive:\Garmin\GPX\Archive\Saved.gpx


Vzhledem k tomu, že při uložení aktuální trasy ti to nabízí název složený z datumu a nějakého šestičíslí, tak bych tu uloženou trasu hledal pod tím názvem a ne soubor Saved.gpx
  • 0

#333 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 11:57

jo ted jsem si to taky uvědomil, omlouvám se...co to teda je ten Saved.gpx?
  • 0

#334 bozole

bozole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 12:10

mlog napsal/a:

Mikecood napsal/a:
no, myslím, že uložená aktuální trasa se dá vymazat jen přes PC, je v drive:\Garmin\GPX\Archive\Saved.gpx


Vzhledem k tomu, že při uložení aktuální trasy ti to nabízí název složený z datumu a nějakého šestičíslí, tak bych tu uloženou trasu hledal pod tím názvem a ne soubor Saved.gpx


Tak pánové,moc díky,vyzkoušeno a smazáno,je to jak píše mlog.
Dík
  • 0

#335 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 12:10

Mikecood napsal/a:
jo ted jsem si to taky uvědomil, omlouvám se...co to teda je ten Saved.gpx?


To by snad (bez záruky) mělo být to, co je v přístroji nazváno aktuální trasa, tedy to před uložením.
Pokud vládneš angličtinou, už několikrát jsem sem já i další dávali odkaz na http://garmincolorado.wikispaces.com i když i tam občas v některých věcech tápou ;)
  • 0

#336 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 13:24

tak jsem to našel i vyzkoušel - When you navigate to a track the track data is saved into a file called [drive]:\Garmin\GPX\Archive\Saved.gpx . Takže je to trasa kterou si dám jako cíl a naviguju na ni...
  • 0

#337 mrluc

mrluc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2008 - 22:48

Luckyn napsal/a:
Jo přišel někdo na to jak nastavit podsvícení desplaye tak, aby si to pamatoval neřád i po dalším zapnutí? Alespoň mě se pokaždé zapne bez podsvícení. :o díky


S Coloradem si hraju uz tyden a na tohle jsem a) neprisel a b ) jsem nekde cetl, ze to opravdu nejde :( Snad dalsi FW?
  • 0

#338 jajin

jajin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 9:13

Zdar, jeste mne trapi jedna vec (teda ono jich je vic, ale to ma asi kazdy), na kterou jsem zatim neprisel a to, ze po kazdem zapnuti mi Colorado pise "Vase aktualni pozice byla uspesne ulozena jako trasovy bod XXX"(viz printscreen z Colorada). Pod tim tlacitka Hotovo,Upravy,Zrusit ale at dam cokoliv tak se stejne ulozi mezi trasove body a tato hlaska se cca 10x zobrazi znovu nez me to pusti na default stranku. Zanedbal jsem neco v nastaveni nebo je to fw bug? Dost me to toci. Diky.
  • 0

#339 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 9:37

jajin napsal/a:
Zdar, jeste mne trapi jedna vec (teda ono jich je vic, ale to ma asi kazdy), na kterou jsem zatim neprisel a to, ze po kazdem zapnuti mi Colorado pise "Vase aktualni pozice byla uspesne ulozena jako trasovy bod XXX" Pod tim tlacitka Hotovo,Upravy,Zrusit ale at dam cokoliv tak se stejne ulozi mezi trasove body a tato hlaska se cca 10x zobrazi znovu nez me to pusti na default stranku.
Zanedbal jsem neco v nastaveni nebo je to fw bug? Dost me to toci. Diky.

Mne napada jedine moznost, ze mas ve zkratkach na prvni pozici "ulozit trasovy bod" a tudiz to nabiha jako prvni volba po startu- jinak nevim, mne to nedela.
  • 0

#340 jajin

jajin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 9:40

malahavranice napsal/a:

jajin napsal/a:
Zdar, jeste mne trapi jedna vec (teda ono jich je vic, ale to ma asi kazdy), na kterou jsem zatim neprisel a to, ze po kazdem zapnuti mi Colorado pise "Vase aktualni pozice byla uspesne ulozena jako trasovy bod XXX" Pod tim tlacitka Hotovo,Upravy,Zrusit ale at dam cokoliv tak se stejne ulozi mezi trasove body a tato hlaska se cca 10x zobrazi znovu nez me to pusti na default stranku.
Zanedbal jsem neco v nastaveni nebo je to fw bug? Dost me to toci. Diky.

Mne napada jedine moznost, ze mas ve zkratkach na prvni pozici "ulozit trasovy bod" a tudiz to nabiha jako prvni volba po startu- jinak nevim, mne to nedela.

SUPER, to je ono, takova blbost. Diky. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama