Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#121 jazahr

jazahr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 18:02

prosil bych o informaci, jak zda lze regulovat sílu zvuku při navigaci a jak je tento zvuk silný oproti 60CSX
  • 0

#122 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 19:32

jazahr napsal/a:
prosil bych o informaci, jak zda lze regulovat sílu zvuku při navigaci a jak je tento zvuk silný oproti 60CSX


Regulaci úrovně zvuku jsem nenašel a asi tam nebude. Zvuk mi přijde buď stejný nebo nepatrně slabší.
  • 0

#123 anunaki

anunaki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2008 - 8:21

to mlog: Diky za vycerpavajici informace. Az zase budes mit nejaky postreh, tak se urcite ozvi. Mej se.
  • 0

#124 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2008 - 13:24

Tak mi dodavatel GARMINU z USA i CANADY dnes potvrdil ze mi muze dodat nejdrive 15.kvetna 2008 . Sakra a to jsem mu zaplatil nekolik kusu s tim ze dodavka bude v prvnim tydnu v unoru. No neda se nic delat.
Kazdopadne VISTA HCX stale je za super unorovou cenu 6690,- + 1GB
  • 0

#125 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2008 - 13:52

To by mě zajímalo co mají u Garminů za problém. Na gc.com o zkušenostech s Coloradam vesele diskutují a tady není šance koupit a ani jsem nenašel nikoho důvěryhodného kdo by měl na skladě a poslal.
  • 0

#126 Pekos

Pekos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2008 - 8:00

mysakf napsal/a:
To by mě zajímalo co mají u Garminů za problém. Na gc.com o zkušenostech s Coloradam vesele diskutují a tady není šance koupit a ani jsem nenašel nikoho důvěryhodného kdo by měl na skladě a poslal.


No to by mě taky zajímalo, ale možná napřed zásobují svoje autorizované distributory v USA pak dlouho dlouho nic pak distributory v EU a pak zbytek. No ale nechápu na co distributor v ČR čeká ? Že by na výprodej starého a předraženého zboží ? ;-):D
  • 0

#127 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2008 - 10:56

Co ja vim, tak lokalni autorizovany ditributor ceka kdy konecne prijdou. A snazi se aby to bylo co nejdrive. Z ruznych naznaku se ale domnivam, ze jsou skutecne nejake potize (nikdo to nechce potvrdit) a GARMIN by nerad resil tyto potize po cele evrope, protoze se pravdepodobne jedna o potize HW a nejen SW.
  • 0

#128 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2008 - 18:11

Takze uz jsou na ceste pristi tyden dam vedet pocet volnych kusu.
  • 0

#129 mirdanb

mirdanb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2008 - 23:19

nevite nekdo kde bych sehnal drzak na MTB klolo pro vistu hcx us ? Melo by to dost vydrzet - abych ji nemusel pred kazdym narocnejsim "sjezdikem" sundavat a cpat nekam do kapsy. Diky predem za radu .
  • 0

#130 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2008 - 14:41

Objímku na říditka koupiš u každého ofic prodejce, kdysi sem za ni dal okolo 500.-, měl jsem vistu v Cx a protikus který se montoval na zádička byl už v balení. Kupoval jsem to tady: http://www.svetgps.c...orky-pro-etrex/
  • 0

#131 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2008 - 15:47

No u Visty HCx je to trochu jinak než např. u Legenda - tady se ty záda nevyměňují, akorát se na ně šroubuje protikus pro tu objímku, takže by mělo stačit toto /teda pokud máš ten protikus-prodává se s GPS/ /http://eshop.dino-m....etrex-gpsmap-60
a drží to vcelku dobře.
A abych nebyl taky úplně OT, tak jeden dotaz:
Rozdíl mezi Colorado 300 a 400 je jen v nahrané mapě a větší paměti ? Není ta 300vka ještě nějak ořezaná ?
  • 0

#132 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2008 - 16:50

Nevíte nekdo kdy by se colorado melo dostat do česka? Už se tešim až sem přijde ne proto že bych si ho chtěl koupit ale proto ze zlevněj garmina map 60CSx:)
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#133 mirdanb

mirdanb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2008 - 17:55

diky za radu ohledne drzaku. vykousim a budu referovat. Doufam jen za si nenatkucu na prvni pesine jak budu misto na cestu koukat na navigaci :)
  • 0

#134 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 11:06

honzahais napsal/a:
Nevíte nekdo kdy by se colorado melo dostat do česka? Už se tešim až sem přijde ne proto že bych si ho chtěl koupit ale proto ze zlevněj garmina map 60CSx:)


Už je tu - včera zásilka dorazila ;) Pro jeden si za chvilku jdu, takže kolem 13-14 hodiny dám vědět, kolik jich dorazilo.
  • 0

#135 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 11:42

Dneska bych mel mit prvni novinarsky kousek, ktery je v cechach. Garmin ceka az jak se ukaze, ze je pouzitelny tady u nas, hlavne co se tyce map.Takze uvedeni na trh v nejblizsich dnech asi necekejte. Nechteli puvodne vydat ani ten novinarsky kus, ale nakonec se povedlo :o)
  • 0

#136 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 11:59

mike1980cz napsal/a:
Garmin ceka az jak se ukaze, ze je pouzitelny tady u nas, hlavne co se tyce map.

Přístroj i mapy fungujou naprosto normálně, nevím co v tom viděj v Garminu za problém. Čeština je taky v pohodě, snad jediná hláška, která není přeložena do češtiny je, že nenašel satelity a jestli má hledat dál. Mimochodem čeština se dá jednoduchým způsobem editovat a přetvořit si tak některé kostrbaté překlady po svém.
Spolupráce s Mapsource je na stejné úrovni jako s ostatními Garminy, jak turistickými, tak silničními navigacemi. Dokonce se zobrazuje u přenesených vytvořených bodů i diakritika. A správně.
To se klidně mohli chlapci z Garminu.cz zeptat...:)
  • 0

#137 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 12:19

Znas to, oficialni cestou je ten proces vzdycky slozitejsi ;o) Kazdopadne vecer bych ho mel mit a zitra hned zacnu testovat. BTW nevite jak jsou na tom aktualne whereigo cartridge u nas? Jestli je neco aspon trosku funkcni, ze bych ji zajel otstovat.
  • 0

#138 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 12:30

mike1980cz napsal/a:
... BTW nevite jak jsou na tom aktualne whereigo cartridge u nas? Jestli je neco aspon trosku funkcni, ze bych ji zajel otstovat.


tady jsou dve hrafnainovy testovaci - plzen.

http://www.gc-plzen....ds.php?cat_id=6
  • 0

#139 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 12:50

mike1980cz napsal/a:
Znas to, oficialni cestou je ten proces vzdycky slozitejsi ;o) Kazdopadne vecer bych ho mel mit a zitra hned zacnu testovat. BTW nevite jak jsou na tom aktualne whereigo cartridge u nas? Jestli je neco aspon trosku funkcni, ze bych ji zajel otstovat.

Garantuju ti, že ti bude chvilku trvat se zorientovat v tom předělaným systému ovládání.;)
Ad Wherigo, v přístroji je Wherigo Tutorial, ta jde dělat kdekoliv, a je to spíš taková jednoduchá ukázka možností. Já jsem to zatím do podrobna nezkoušel.
Před chvílí jsem si nahrál do přístroje ty dvě plzeňský testovací a ukázalo mi to startovní pozici 83,8 km. Takže bys na testování asi musel do Plzně...
  • 0

#140 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 13:26

Asi mi nic jineho nezbude, nez do plzne vyrazit. Otestovat to chci. A stejne jsme tam jeste nekesovali. Jedine ze bych zalozil whereigo na kladne, ale nez bych se tim prokousal, tak to budu muset vratit ;o))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama