Přejít na obsah


Fotka

geocaching na primě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
148 odpovědí na toto téma

#141 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 15:26

Zugour napsal/a:
No to je peklo, takže vlastně nejlepší by bylo, kdyby kešky směli zakládat a lovit jen pravověrní stařešinové s 1000+ findama, nic z nich nebrali, jedině snad, kdyby mělo prasknout víko.. Tímto se jim omlouvám, že jsem si GPSku nekoupil taky před 10lety a že jsem s GC začal až před rokem, kdy jsem ji náhodou nafasoval ke služebnímu přibližovadlu a někde v médiích se dočetl o GC. Taky bych se asi měl omluvit za spoustu stupidních dotazů, na které mi opravdu bylo odpovězeno ve stylu "to se tady probíralo před 5 rokama, najdi si to." Inu nakonec i přesto, že jsem ke GC nebyl přizván některým z tisícovkových Bohů a nebyl jím řádně prokolen, se nestalo, že bych vykrádal coiny, rozdupával pixly, zakládal mrtvé schránky nebo žral malý děti opečený na ohni.


No konečně nějaký rozumný příspěvek :) Ještě ti tam ale chybí zmínka o pravidelných hmotných darech a nehmotných službách pro tuto geoelitu. :)
  • 0

#142 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 15:32

No konečně nějaký rozumný příspěvek Ještě ti tam ale chybí zmínka o pravidelných hmotných darech a nehmotných službách pro tuto geoelitu.

Dovolil bych si nabídnout... švestičky z naší zahrádky.....

  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#143 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 15:42

marekl napsal/a:

Zugour napsal/a:
No to je peklo, takže vlastně nejlepší by bylo, kdyby kešky směli zakládat a lovit jen pravověrní stařešinové s 1000+ findama, nic z nich nebrali, jedině snad, kdyby mělo prasknout víko.. Tímto se jim omlouvám, že jsem si GPSku nekoupil taky před 10lety a že jsem s GC začal až před rokem, kdy jsem ji náhodou nafasoval ke služebnímu přibližovadlu a někde v médiích se dočetl o GC. Taky bych se asi měl omluvit za spoustu stupidních dotazů, na které mi opravdu bylo odpovězeno ve stylu "to se tady probíralo před 5 rokama, najdi si to." Inu nakonec i přesto, že jsem ke GC nebyl přizván některým z tisícovkových Bohů a nebyl jím řádně prokolen, se nestalo, že bych vykrádal coiny, rozdupával pixly, zakládal mrtvé schránky nebo žral malý děti opečený na ohni.


No konečně nějaký rozumný příspěvek :) Ještě ti tam ale chybí zmínka o pravidelných hmotných darech a nehmotných službách pro tuto geoelitu. :)


No to je škandál ! Tom Klíčník se obrací v hrobě, když si tady kdejaký novokvašený pisálek otevírá hubu na geocacherské novice ;) Hrůza !
  • 0

#144 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 15:52

xR4d3kx napsal/a:

PLAJ family napsal/a:
A když ten odebraný přívěšek uvolní místo pro TB....?


:D:D:D
Co chces slyset? I kdyz odebrany privesek uvolni misto TB je takova vymena z hlediska principu smenovani trackovatelnych predmetu spatne... Nicmene abych se priznal, nevidel sem jeste moc kesek ktere by byly tak nacpane, ze by se tam nevesel TB(pokud se nejedna o nejak extra velky TB- ale tam by to zase nevyresilo odebrani privesku)...
Nicmene chapu, ze tezko neses to, ze i po tolika keskach nekdo nezna/nechce dodrozat pravidla- a proto vymyslis takovehle sci-fi situace... :)


Tak si představ, že už se mi to nejednou stalo. ;)
  • 0

#145 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 16:09

mitak napsal/a:
No to je škandál ! Tom Klíčník se obrací v hrobě, když si tady kdejaký novokvašený pisálek otevírá hubu na geocacherské novice ;) Hrůza !


O mrtvých sice dobře, ale už se s nimi naštěstí nemusíme dělit :)
  • 0

#146 A. da Mek

A. da Mek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2008 - 19:00

Mimochodem... kde je ta tolik diskutovana hranice mezi "novym" kacerem a "starym" kacerem ? Pocet nalezu? Datum zalozeni niku?

Podle mne je začátečník (mountfielďák, atd.) ten kdo se urazí když si přečte příspěvek kritizující začátečníky (mountfielďáky, atd.) [:)]
  • 0

#147 Pat a Mat

Pat a Mat

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 13:00

Dobrý den, páni Kačeři. právě jsem se vrátil z dovolené a skoro jsem ztuhnul hrůzou, jakou mediální kampaň jsem rozpoutal tím, že jsem si dovolil na přímou otázku - jakého máte koníčka? odpovědět: - geocaching! Moderátor pořadu nevěděl o tom vůbec nic, tak jsem se to snažil v krátkosti vysvětlit a zjistil jsem, že to vlastně jednou větou pořádně nejde. Takže nejde než souhlasit s Krkovičkou - byl jsem trapnej, ale myslím, že nejsem užvaněná lama, která se chce zviditelnit, jak o mě míní Junet s Werkim atd.. Prostě, když vidím ty reakce, raději bych si ukous´ jazyk ... ale vlastně proč...? Na jedné straně se všichni bráníme medializaci, nebýt ale jí, těžko by tu hru vůbec někdo hrál. Já osobně jsem si o ní přečetl v čekárně u zubaře v Květech - byly tam úplně všechny odkazy na české a další cizí mutace. Díky tomuto časopisu jsem se ještě téhož dne dostal ke svému nynějšímu koníčku a nyní vím, že bez něj by cestování nemělo tu správnou šťávu. Takže ten článek mne oslovil, protože jsem pro oslovení byl připraven. Zatímco ostatní si ho sice přečetli jako zajímavost a bez následků pokračovali ve čtení článků dalších. Když jsem četl některé reakce kačerů, myslím, že hodně zavání nepřejícností - hlavně, že hrajeme MY a ostatní by tu už jen překáželi...už je nás dost...jděte si hrát jinam... Přitom nemůžeme vědět, jak by tito potenciální kačeři pro nás vymysleli pěkné hry. No, teď se už vážně přistihuji, že jsem užvaněná lama. Každopádně, jako správný kačer jsem hře nechtěl uškodit. Jestli to tak někdo pochopil, omlouvám se. Ještě před psaním jsem si ale pustil znovu svůj "výstup" a ač subjektivně, musím uznat, že na ní spíš mohli zareagovat ti, co o něm už něco ví, než masy potenciálních nováčků. Snažím se GC spíše pozvednout - což může dosvědčit naše autorská keška ŠIFRA MISTRA PATAMATA, na které jsme dělali měsíc. Když si pak přečtu logy, mám rozhodně lepší pocit, než po některých reakcích v tomto fóru. Zkuste na ni mrknout a pak se na mne možná budete koukat jinýna očima. S pozdravem MAT, PATa mi dělala ve studiu nápovědu. Zdravému rozumu a keškám ZDAR!
  • 0
PAT láma MAT láma

#148 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 13:06

Jéé, tos byl ty ? :) Jak bylo na Bali ? A jaké tam mají kešky ?
  • 0

#149 Pat a Mat

Pat a Mat

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 13:56

Ahoj Radku, ještě jsem ti nestačil poděkovat, protože mne trochu rozpálila ta diskuse. Na Bali fungovali mapy naprosto skvěle, ale z toho prostředí jsme byli tak otrávení, že jsme tam odlovili akorát dvě trad. kešky a jednu virtuálku. Kešky jsou schované u majitelů restaurací, což mne tak znechutio, že jsme se vydali na klasickou tradicionálku vzdálenou téměř 1000km, ale k té jsme se nedostali, protože bychom museli čekat přes týden na loď. Každopádně jsme se dostali do turistikou neposkvrněných končin, takže inspirace geokešingem je nevyčerpatelná. Až budeš mít někdy cestu do Budějc, probrnkni...mám ještě vůči tobě dloužek... Promiň, že ti odpovídám tady, ale tvou adresu mám na druhém PC. Ahoooj. PatMati
  • 0
PAT láma MAT láma




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama