Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#101 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 8:31

Kailen napsal/a:
Bacha na te navratce je rodne cislo. Prosim zamaz ho, je to lehce zneuzitelne. Ten kdo to tam dal musi byt blb a jestli to tam dali jeho

Docela by mě zajímalo, jak je zneužitelné rodné číslo.
Mimochodem, rodné číslo prezidenta republiky Václava Klause je 41-06-19/021 :-) je volně dostupné na internetu v databázi ekonomických subjektů MF ČR, spolu s RČ desetitisíců dalších lidí
  • 0

#102 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 8:38

pavels napsal/a:
Docela by mě zajímalo, jak je zneužitelné rodné číslo.
Mimochodem, rodné číslo prezidenta republiky Václava Klause je 41-06-19/021 :-)

Je vela ludi co tvrdia ze jedno cislo (rodne, cislo uctu,...) je len zbytocne halo pre nic, ale niektori z nich si to uz nemyslia :)
http://www.guardian....s.scamsandfraud
  • 0

#103 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 9:43

Děti se do krabičky vždycky derou, už i ten dvouletý pochopil, že když se zastavíme a neseme krabičku, je záhodno se drápat z nosítka, co mám na zádech a jít si pro autíčko... To by mi nevadilo. Bordel mi vadí. Staré jízdenky, šprcgumy, šišky? Na druhou stranu mě potěší odznáčky, kartonové vlakové lístky, propisky (funkční!), našel jsem i malý kompas, denně používám krásnou klíčenku Tennessee Whiseky... Na druhou stranu jsem zanechal v kešce funkční krokoměr, pěkná plastová zviřátka, gumy (na gumování, z papírnictví, ještě ve fólii), žetony do nákupních košíčků. Nejraději ale hledám GC, TB a CWG...
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#104 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 9:47

... oprava ... Whiskey :) Jednou jsem našel CF kartu, kam každý mohl přihrát fotku, ať vlastní portrét nebo nějaké umění, jež vytvořil. Bylo tam už několik pěkných záběrů ze Slovenska, tak jsem cosi přidal a poslal dál. Což nás inspirovalo a do nové keše jsme se synkem dali starší jen 16 MB SD kartu v krabičce s návodem, snad poputuje úspěšně. Měl jsme k ní možná přpevnít TB štítek, ale zrovna se nám doma žádný neválel...
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#105 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 11:55

Trhac napsal/a:
... oprava ... Whiskey :)
Jednou jsem našel CF kartu, kam každý mohl přihrát fotku, ať vlastní portrét nebo nějaké umění, jež vytvořil. Bylo tam už několik pěkných záběrů ze Slovenska, tak jsem cosi přidal a poslal dál. Což nás inspirovalo a do nové keše jsme se synkem dali starší jen 16 MB SD kartu v krabičce s návodem, snad poputuje úspěšně. Měl jsme k ní možná přpevnít TB štítek, ale zrovna se nám doma žádný neválel...


Sakra, koukam ze nejsem prvni koho to napadlo - chci dat taky do kesky pametovou kartu, aby mi tam pripadne nekdo neco zanechal ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#106 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 12:10

Kapsa>Třeba nějakej vtipnej samostartovací virus! :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#107 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 15:32

Hale, tohle je téma jen pro přihlášené? Když se sem kouknu nepřihlášen, nevidím je...
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#108 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 17:14

Ja mam nakonec taky jednu takovou absurditku,kompletni kurackou sadu plus peknou davku travicky,nebylo to sice v kesi,ale bylo to ve stejnem ukrytu polozene na ni.Byly jsme docela prekvapeni,krabku jsme daly na jine misto a hulleni vratili zpet,aby deti nemeli nejake podezreni,nebo neprohledavali okoli.Vse jsme samozrejme napsali ownerovi.

Uplne jsem zapomnel fotecku
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#109 billjr

billjr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2009 - 16:36

Nějaký geniální poklad v keši, který by zaujal přímo mě jsem zatím nenašel. Přítelkyně si našla korále na ruku, ze kterých byla nadšená a sestra našla nálepku. Tak aspoň, že tak. Každopádně nemám rád v keších špinavé a zjevně používané věci. Mám na tohle asi nějakou fóbii, ale předměty osahané od jiných lidí mi nějak vadí (kromě peněz samozřejmě :D). Většinou nic neměním nebo jen vkládám (mám neustálý pocit, že musím v té keši alespoň něco zajímavého zanechat pro někoho dalšího). Mám z práce spoustu nálepek, takže ty jsou myslím hezké, ale je pravda, že asi každý nemá nějakou zásobárnu předmětů do keší. Jinak mimochodem, kondom z keše bych asi nepoužil - obzvlášť pokud je ve stavu jako zbytek věcí :D
  • 0

#110 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2009 - 17:56

Nemenim, jen vkladam do hezkych kesi CWG, ale treba vypotrebovany zapalovac me dostal. Samozrejme jsem jej vyhodil. I kdyz... mozna lepsi, nez kdyby tam byl plny. ;)
  • 0

#111 chorche666

chorche666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2009 - 21:24

Tak já mám s sebou vždycky nejakou tu blbůstku.Figurku,Řemínek,hračku,magnetek.Nic hnusného,nové věci.Myslím i na děti.A převážně dávám,měním fakt jen vyjímečně.Mám těchto věcí od syna spoustu.Tak proč někomu neudělat radost?Je to přece o tom,udělat radost dalším,ne se obohatit!Ale koukám,že někomu vadí třeba baterky,někomu naopak zapalovač.Druhý to ale ocení.Tak rozumně,pokud to není krám,nechat.Hnusy ven.Ale nehysterčit,není-li to v poškozeném stavu,nevyhazoval bych třeba nožík.Někdo je třeba sbírá?Já jdu převážně po GC a TB.A nemíním je ani nijak zdržovat.Jen nafotit a šup dalším pro radost do kešky.Ale ne,že bych je hledal na netu!Jen se těším,jestli nebudu mít kliku.
  • 0

#112 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2009 - 21:35

Teď nedávno se mi povedlo vyměnit model škody fabie 1:72,ten mi udělal radost,také jsem našel japonský držák na tužky,který jsem otestoval na mobilech,v současnosti mám na něm pověšená sluchátka
  • 0
Cogito ergo sun ...

#113 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 8:34

Se synem menime ks za ks. A taky jen lepsi veci, a nebo kdyz neco vytahne horsiho, tak se tam snazim dat o neco lepsi vec . Dostala me kes - porta -plzen ve ktere byli presypasi hodiny, ty se mi moc libili , ale nevymenil jsem je, zrovna jsme nic u sebe nemeli. :( A taky mam spatnou - na sazave me dostala jedna kes ve ktere byla damska hygiena - je pravda, ze byla nova, nepouzita :D. Ale i presto asi takove veci radsi nee:)
  • 0

#114 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 12:58

nunca007 napsal/a:
Se synem menime ks za ks. A taky jen lepsi veci, a nebo kdyz neco vytahne horsiho, tak se tam snazim dat o neco lepsi vec . Dostala me kes - porta -plzen ve ktere byli presypasi hodiny, ty se mi moc libili , ale nevymenil jsem je, zrovna jsme nic u sebe nemeli. :(
A taky mam spatnou - na sazave me dostala jedna kes ve ktere byla damska hygiena - je pravda, ze byla nova, nepouzita :D. Ale i presto asi takove veci radsi nee:)

tak některá kačerka třeba ocení... stejně jako některý kačer pánskou ochranu... si vem, že Michal půjde s tvojí Janou na keše...
  • 0

#115 Slunicko3nec

Slunicko3nec

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 13:48

V půlce pracovního týdne přidám trochu rodinného humoru. V neděli jsme se s Břetikem vydali hledat vhodné místo pro finálku nyní disablované keše OLZOK. Měli jsme sebou naditou krabici, doma jsem udělala seznam věcí co v ní je. Cestou Břetikovi povídám: ti kačeři už fakt nevědí co by do kešky dali, představ si, jeden tam nechal ještě v původním obale flešku 8gigovku, cena 530.- Kč, jenom jsem to ofoukla od písku z minulého umístění a dala jsem to zase do krabice, ani jsem tu flešku nezkoušela, myslíš, že funguje? Břetik vypadal že mě naprosto nechápe, pak z něho vylezle: To je moje fleška, dal jsem ti ji na stůl, aby sis stáhla fotky. V neděli jsme vhodné umístění nenašli a v krabici už žádná fleška není. Ale mohla být, aji s fotkami, kdybych nebyla tak ukecaná.
  • 0
Nic není povinné

#116 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 14:16

Mám toho "naloveno" málo ale vždy se zájmem sleduju co se v kešce dá najít.Nedávno jsem našel předvolání rodičům žáka základní školy, zdá se že nějakej kačer má ve škole průser :D Pokuď jsou kindrovinky v celku je to ok, ale minule jsem při odlovu našel asi součástky z 5 hraček a nic nebylo úplné, zralé na vyhození. Sám mám z keše GCXP4G na památku zelenou karabinu, připomíná mi první velkou keš na krásném místě. Nebojte na oplátku jsem také něco dal B)
  • 0

#117 huncut

huncut

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 14:30

Nejhezčí poklad jsem našel v jedné tématické kešce zaměřené na drahé kameny. Byla tam nádherná sbírka broušených polodrahokamů a drahých kamenů, pěkně úhledně v pytlíčkách i samostatně. Když jsem to otevíral, tak to byl pro mě opravdový poklad. Byl jsem na téma připraven, tak jsem jen jeden přidal a byl jsem rád, že jsem mohl hodnotu takového pokladu ještě zvýšit :) Taky mě párkrát autor kešky velmi potěšil ve fólii zatavenou pamětní kartou, kterou si mohl každý nálezce na památku odnést. A mé nejhorší nálezy jsou klasické opdadky, jak tu mnozí psali. Ulomená kostka z lega, zmuchlané vizitky a podobné.
  • 0

#118 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 17:52

saiprs napsal/a:
Ja mam nakonec taky jednu takovou absurditku,kompletni kurackou sadu plus peknou davku travicky,nebylo to sice v kesi,ale bylo to ve stejnem ukrytu polozene na ni.Byly jsme docela prekvapeni,krabku jsme daly na jine misto a hulleni vratili zpet,aby deti nemeli nejake podezreni,nebo neprohledavali okoli.Vse jsme samozrejme napsali ownerovi.

Uplne jsem zapomnel fotecku


To hulení jsem jednou objevil v práci v brašně notebooku na opravu (s drtičkou komplet, přiznám se, kolega mi to pomohl identifikovat, já to v životě nepoužíval). Když jsem to brnknul majiteli, jestli mu to neschází, povídá: "Ne, ale klidně si dejte, já mám dost!" :D
  • 0

#119 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 20:04

monro napsal/a:

saiprs napsal/a:
Ja mam nakonec taky jednu takovou absurditku,kompletni kurackou sadu plus peknou davku travicky,nebylo to sice v kesi,ale bylo to ve stejnem ukrytu polozene na ni.Byly jsme docela prekvapeni,krabku jsme daly na jine misto a hulleni vratili zpet,aby deti nemeli nejake podezreni,nebo neprohledavali okoli.Vse jsme samozrejme napsali ownerovi.

Uplne jsem zapomnel fotecku


To hulení jsem jednou objevil v práci v brašně notebooku na opravu (s drtičkou komplet, přiznám se, kolega mi to pomohl identifikovat, já to v životě nepoužíval). Když jsem to brnknul majiteli, jestli mu to neschází, povídá: "Ne, ale klidně si dejte, já mám dost!" :D

To najit, tak nevaham! :D
  • 0
Není keš jako keš...

#120 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 12:00

Už se ani nedivím, že v některých krabičkách je jen smetí a rozbité lastury. Log na jedné z mých kešek z 9.5.2009: May 9 by MARTINKUC (44 found) 12:30 díky za keš. IN: kamínek 3X OUT: sob, kulicky 2X Já tupec si nic nebral, když nemám nic na výměnu. Přitom recept je jednoduchý. Naberu hrst šutrů na poli a trade je hotov :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama