Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#101 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 14:35

MiraH napsal/a:
Tak mi to po instalaci na HTC Kaiser spadne pokaždé, když chci aplikaci spustit :-(

Já jsem aplikaci na Kaiserovi vyzkoušel a chodí mi, alespoň v midlet manageru Esmertec Jbed Build 20080222.3.1. Ale zatím to vypadá, že si počkám na vývoj a zatím v klidu zůstanu u TrekBuddyho a pohotovostního HG... ;) Každopádně držím palce!
  • 0
Berda

#102 fabiancz

fabiancz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 25 July 2008 - 10:41

Ahoj,
tak jsme vydali verzi, ktera funguje na Windows Mobile! Ale i pro ostatni mame nekolik vylepseni. Preklad changelogu (http://www.locify.com/more/changelog):
* Podpora Windows Mobile - muzete spustit Locify na PDA a pouzivat interni Bluetooth GPS!
* Hezci alerty
* Vylepseni uzivatelskeho rozhrani -pod levym tlacitkem odkaz do hlavniho menu. Pravym tlacitko vzdy nabizi Zpet a odkaz do hlavniho menu aplikace.
* Optimalizace pro BlackBerry
* Pri zadavani Locify slozky vidite vsechny moznosti, ktere muzete vyzkouset
* Verze Locify je vzdy odesilana v user-agent retezci
* Nekolik bugfixu

Pro stazeni navstivte Download stranku http://www.locify.com/download/. Navod pro instalaci na WM: http://www.locify.co.../windows-mobile

Opet uvitame vas feedback.
  • 0

#103 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 6:42

Mám nainstalováno,běží fajn, jen se stále nemohu přihlásit na Locify pro synchronizace atd. Přihlášení na GC. com funguje normálně.. Nevím, jestli je to správně, ale zdá se mi divné pořád dávat Login, když se chci lognout. U HG je v nastavení jméno a heslo na gc.com a když je třeba, tak se prostě přihlásí a nemusím to furt volit, ještě když je to až na 4. položce.. takže 3x šipka dolů a pak zvolit přihlášení :-( Chová se to takto i když mám zaškrtnuto "zapamatovat heslo"
  • 0

#104 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 12:05

A vis, ze login do Locify je jiny nez na geocaching.com? Nejdriv je potreba se zaregistrovat u nas. Na formulari pro login je vzdy napsano, kam se logujete - nahore "Credentials to Locify" nebo "Credentials to Nearest Caches". S tim zrychlenym logovanim je to dobry napad, pisu si to do wishlistu na zprijemneni UI.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#105 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 13:17

Destil.cz napsal/a:
A vis, ze login do Locify je jiny nez na geocaching.com? Nejdriv je potreba se zaregistrovat u nas. Na formulari pro login je vzdy napsano, kam se logujete - nahore "Credentials to Locify" nebo "Credentials to Nearest Caches".

S tim zrychlenym logovanim je to dobry napad, pisu si to do wishlistu na zprijemneni UI.

Destile!!!!! Ano, vím kam se loguji. Na Locify mám jiný user/login. Normálně přes web se v pohodě přihlásím, ale z mobilu to prostě nejde... Jak už jsem psal, na geoceching.com se při nearest caches přihlásím normálně..
  • 0

#106 straw.berry

straw.berry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 15:58

Eyesight napsal/a:
Neuraž se, ale proč používáš Javovskou aplikaci na něčem tak dokonalém, jako je Kaiser? Pro PPC existuje spousta podle mého lepších řešení - např. Geoscout. Pokud nemám u sebe Colorado (jedu např. ze služebky) a v TomTomovi na Kaiseru mi pípne poblíž tradicionálka (stažená databáze přes POI.cz, nastavená notifikace při průjezdu do 100m), zadám kód kešky do Geoscouta a ten mi stáhne vše, co potřebuji - listing, "mapu" z Google.com, poslední logy i hint. Pak jen v Geoscoutovi přepnu na kompas a jdu. Druhou možností je třeba GPS Tuner a offline stažená Pocket Query z GC.com.


já jen, kde na POI najdeš databázi kešek? řekl bych, že tam už není, nebo neumím hledat

mi to na HTC TYTN nefunguje tak nevím
  • 0

#107 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 17:09

ProKesTom napsal/a:

Destil.cz napsal/a:
wlfman: Locify ma stejne pozadavky na Javu jako HG full - MIDP 2.0 a CLDC 1.1

Na Javu možná, ale na telefon ne. Do Nokie 6021 nahrát nejde - omezení velikosti souboru (přesto, že volné paměti je víc).


Předpokládám, že u Nokie 6230 je ten problém stejný, při pokusu o instalaci to píše moc velký soubor :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#108 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 17:48

sobikovi: Promin neprocital jsem vlakno tak dukladne. Zmen si pls heslo a posli mi login/password na mail (destil@locify.com). Zkusim se na tebe prihlasit a odhalit problem kolombo: Ano, na nekterych telefonech jako N 6230 Locify nepujde nainstalovat kvuli velikosti JARu. Techto telefonu je ale skutecne malo, napr. na 6230i uz ten problem neni.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#109 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 22:12

Destil.cz napsal/a:
kolombo: Ano, na nekterych telefonech jako N 6230 Locify nepujde nainstalovat kvuli velikosti JARu. Techto telefonu je ale skutecne malo, napr. na 6230i uz ten problem neni.


Tak je mi celkem jedno, kolik je takových telefonů. Horší je, že jeden z nich mám já :-(

Bude to mít nějaké řešení a nebo jedině nový telefon?

Jak dlouho bude v provozu H-G Light? Vlastně používám hlavně zobrazení souřadnic, listingů a nápovědy u hledané keše a nebo si hledám cíl v nejbližším okolí ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#110 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2008 - 22:22

to Destil: máš to v emailu
  • 0

#111 oldstar

oldstar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2008 - 15:12

Tak jsem to vyzkousel instalovat na HTC Diamond. Rozebehlo se na prvni pokus, jen synchronizace s GPS interni moc nejde, ale problem je v tom, ze pismenka jsou tak mala, ze jen odhaduji, co vlastne volim. Take zaskrtavani a volby jsou na displeji posunute. Nenasel jsem podobny problem a tak davam ke zvazeni, zda je to moji nesikovnosti (a tomu verim, ze je) nebo rozlisenim displeje VGA, kde je to opravdu, ale opravdu miniaturni. Diky.
  • 0

#112 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2008 - 16:08

fabiancz napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Program vypadá zajímavě, ale nejsem angličan, tak zůstanu u Handy.

Ceska lokalizace bude:)

A kdypak? Aspoň ten návod by mohl být v češtině. Prosííííím
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#113 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2008 - 19:32

Olivin napsal/a:

fabiancz napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Program vypadá zajímavě, ale nejsem angličan, tak zůstanu u Handy.

Ceska lokalizace bude:)

A kdypak? Aspoň ten návod by mohl být v češtině. Prosííííím

Vlastní aplikace bude lokalizována do češtiny ve verzi 0.7.2, která vyjde pravděpodobně už tento týden. Lokalizace webu a služeb samotných ještě chvíli potrvá.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#114 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2008 - 20:33

Destil.cz napsal/a:

Olivin napsal/a:

fabiancz napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Program vypadá zajímavě, ale nejsem angličan, tak zůstanu u Handy.

Ceska lokalizace bude:)

A kdypak? Aspoň ten návod by mohl být v češtině. Prosííííím

Vlastní aplikace bude lokalizována do češtiny ve verzi 0.7.2, která vyjde pravděpodobně už tento týden. Lokalizace webu a služeb samotných ještě chvíli potrvá.

To je super, budu rád. Nainstaloval jsem na HTC Touch Cruise a zatím jsem to nespustil. Prostě jsem nevěděl, jak na to :( Spustí se první obrazovka, přivítá mě, dole mám Options a na výběr Continue a Exit. Continue nereaguje, ale Exit ano :) Tak jsem ho použill a vrátím se k tomu, až bude trochu času...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#115 vlastik7

vlastik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2008 - 7:38

Na nokii 6230i ve verzi 0.7.0 Byla navigační šipka hodně velká, přesahujíci dole rozměry displeje(o takových 10%), ale mně se to VELMI líbilo:). Ve verzi 0.7.1 už je šipka o hodně menší a tolik se mi nelíbí :( (subjektivní názor). Nešlo by to vrátit zpět? Dát volitelné? ;) V zobrazení "more" už není vidět z kompasu vůbec nic. přimlouval bych se o zmenšení textu na poloviční font a zvětšení kompasu na dvojnásobek.
  • 0
-- Vlastik7's Family Team Geocaching.CZ --
vlastiksk.blogspot.com

#116 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2008 - 17:20

Olivin napsal/a:
To je super, budu rád. Nainstaloval jsem na HTC Touch Cruise a zatím jsem to nespustil. Prostě jsem nevěděl, jak na to :( Spustí se první obrazovka, přivítá mě, dole mám Options a na výběr Continue a Exit. Continue nereaguje, ale Exit ano :) Tak jsem ho použill a vrátím se k tomu, až bude trochu času...


Ahoj, tento problem se vyresi instalaci novejsiho Esmertec JBEDu, konkretne verze 20080222.3.1

Da se stahnout tady: http://forum.xda-dev...ad.php?t=384881
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#117 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2008 - 22:42

Destil.cz napsal/a:

Olivin napsal/a:
To je super, budu rád. Nainstaloval jsem na HTC Touch Cruise a zatím jsem to nespustil. Prostě jsem nevěděl, jak na to :( Spustí se první obrazovka, přivítá mě, dole mám Options a na výběr Continue a Exit. Continue nereaguje, ale Exit ano :) Tak jsem ho použill a vrátím se k tomu, až bude trochu času...


Ahoj, tento problem se vyresi instalaci novejsiho Esmertec JBEDu, konkretne verze 20080222.3.1

Da se stahnout tady: http://forum.xda-dev...ad.php?t=384881

Díkes, Jdu na to...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#118 krokodyl

krokodyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2008 - 23:12

Instaloval jsem na HTC Touch Cruise novou verzi Esmertec Jbed 20080328.31 - je určena pro instalaci na paměťovou kartu a pro java aplikace instalované též na paměťové kartě:
http://forum.xda-dev...98&d=1215910173

Spuštění Lodify naprosto bez problémů, případně nová verze Esmertec Jbed 20080428.2.1 pro instalaci do interní paměti:
http://forum.xda-dev...99&d=1215910173

Už se též těším na českou verzi, angličtina není můj moc velký přítel, i když ... nouze naučila i Dalibora housti ...
  • 0
HTC EVO 3D, Locus Pro ...

#119 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 10 August 2008 - 11:16

krokodyl napsal/a:
Instaloval jsem na HTC Touch Cruise novou verzi Esmertec Jbed 20080328.31 - je určena pro instalaci na paměťovou kartu a pro java aplikace instalované též na paměťové kartě:
http://forum.xda-dev...98&d=1215910173

Spuštění Lodify naprosto bez problémů, případně nová verze Esmertec Jbed 20080428.2.1 pro instalaci do interní paměti:
http://forum.xda-dev...99&d=1215910173

Už se též těším na českou verzi, angličtina není můj moc velký přítel, i když ... nouze naučila i Dalibora housti ...

Díky Krokouši ;) Už mě to šlape. Jdu si pohrát s nastavením a vyzkouším to...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#120 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2008 - 12:33

Zdravim, mam dotaz na pouziti skirptu pro GC.com - pri pouziti Greasemonkey... Najdu kesku, dam si jeji info... kliknu na "Ad to Locify" ... hodi me to na stranku s prihlasenim do Locify -> dale pak na stranku, kde je moznost vse editovat, vidim mapu kde kes je. Ale - po stisknuti tlacitka "Create" se mi reloadne jen bila obrazkovka - a kes se neprida do meho uctu. Povedlo se mi to jen se dvema ... a od te doby nic. Stalo se nekomu...? Vi nekdo co s tim...? Pouzivam Firefox 3.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama