Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#121 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 13:18

Myslím, že je problém u keší, kde je dlouhý název... zkus nějakou kešku s krátkým názvem a uloží se bez problémů. Narazil jsem na to včera taky.. Kromě jiného se nukládá do závorky kód waypointu kešky.
  • 0

#122 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 15:31

brazajar napsal/a:
Zdravim,
mam dotaz na pouziti skirptu pro GC.com - pri pouziti Greasemonkey...

Najdu kesku, dam si jeji info... kliknu na "Ad to Locify" ... hodi me to na stranku s prihlasenim do Locify -> dale pak na stranku, kde je moznost vse editovat, vidim mapu kde kes je. Ale - po stisknuti tlacitka "Create" se mi reloadne jen bila obrazkovka - a kes se neprida do meho uctu. Povedlo se mi to jen se dvema ... a od te doby nic.
Stalo se nekomu...? Vi nekdo co s tim...?

Pouzivam Firefox 3.


Tak jsem to ted zkousel znova, s keskama s kratsima nazvama dle rady od sobikovi - a zjistil jsem ze stranky byly castecne pocestene, a pribyla moznost si pri pridavani do sveho profilu nazev kese upravit (zkratit) a pak to jde... Dokonce se zacala objevovat hlaska, ze nazev muze byt max. 30 znaku dlouhy.

Tak snad to nekomu pomuze..
  • 0

#123 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 17:59

Dnes jsme releasli verzi 0.7.2 a provedli i zmenu webu.

Zmeny v 0.7.2:
- Ceska lokalizace! - aplikace je prelozena kompletne, web castecne
- podpora pro GPSku Sony Ericsson HGE-100
- prohlizec ulozenych waypointu nyni ukazuje nazvy waypointu (misto nazvu souboru) a je mozne radit waypointy podle vzdalenosti od aktualni pozice
- v nastaveni lze zapnout autologin - potom pokud mate ulozene jmeno a heslo, aplikace se k Locify nebo treba ke GC sluzbe prihlasuje automaticky
- moznost aktualizovat jednotlivou sluzbu (aktualizuji se nacachovane stranky)
- nekolik oprav a drobnych vylepseni
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#124 Groats Family

Groats Family

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 19:27

Zdravím. Pokoušel jsem se rozběhat aplikaci na HTC Touch Diamond s BT GPS modulem Nokia LD-3W, ale bohužel se mi to nedaří. Spíše, než chybě programu, to připisuji tomu, že mám někde něco špatně nastaveno, takže jsem chtěl požádat o pomoc. Dle různých návodů jsem spároval komunikátor s modulem (ale zda se mi to skutečně povedlo, to nevím), nastavil odchozí port a následně spustil Locify Porter, kde jsem nastavil ten samý. Potom jsem spustil Locify, nastavil PDA porter a dal Show my location. Ačkoliv mi na modulu začne svítit modrá dioda pro znázornění spárování a následně i bílá dioda pro nalezení družic, data do aplikace nejsou přenesena, o čemž svědčí i chybová hláška v Locify Porteru - Error reading from COMX (X= různá čísla portů, zkoušel jsem všechny možné), chybovou zprávu nelze zobrazit, protože volitelné sestavení prostředku, které ji obsahuje, nebylo nalezeno. Ví někdo, kde dělám chybu? Děkuji.
  • 0

#125 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 23:23

Sobikovi: Opravili jsme Greasemonkey skript, nyni uz pridava kod GCXXX do nazvu kese. Updatni si ho (jednoduse to jde primo v Greasemonkey pod polozkou User Script Commands)

Groats Family: Podle jakeho navodu jsi postupoval? Dival ses na navod na http://www.locify.co.../windows-mobile?
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#126 Groats Family

Groats Family

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 23:32

Ano, přesně podle toho návodu. Ale jak říkám, problém asi bude v nastavení GPSky ve WM, ačkoliv jsem se snažil ji rozchodit, data z ní netečou do přístroje a potažmo do aplikace...
  • 0

#127 labid

labid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 13:39

Tak jsem to zkusil ještě jednou a výsledek: - Nainstalovaný Esmertec Jbed 20080328.31 - Spusím ho, a místo všech popisků mám všude jen <unknown> - Klepnu na <unknown> v levém spodním rohu a rozjede se mi jakýsi progress-bar s popiskem, pro změnu, <unknown>... - když dojede, objeví se mi tři aplikace k nainstalování, mezi nimi Locify - když ho vyberu a klepnu na další <unknown>, objeví se mi obrazovka na které je asi 8x <unknown> a tam už se ztrácím :-( Poradíte někdo? Zařízení: E-TEN X500+
  • 0

#128 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 10:21

Destil.cz napsal/a:
Sobikovi: Opravili jsme Greasemonkey skript, nyni uz pridava kod GCXXX do nazvu kese. Updatni si ho (jednoduse to jde primo v Greasemonkey pod polozkou User Script Commands)

Napadlo mne, jestli by nebylo možné přidat do scriptu možnost ukládat souřadnice i u waypointů a případně ze stránky Other Conversions...
  • 0

#129 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 17:28

Ahoj,
tak jsem se konecne dokopal k tomu, abych vyzkousel nastupce HandyGeocachingu. Nainstaloval jsem jej na PDA ASUS P535 (Windows Mobile 6), ale bohuzel program hazi po kazdem spusteni chybu:

Podproces aplikace MIDlet zpusobil nezachycenou vyjimku


Chtel jsem preinstalovat JAVu, ale s XDA-developers mi ji, ackoliv jsem registrovan, nedovoli stahnout. Nemohl by nekdo poradit co s tim? Diky moc za odpoved.

EDIT 21:45
Tak uz se mi podarilo novou verzi Javy (20080222.3.1) stahnout a nainstalovat. Locify bezi perfektne, ale na nove Jave prestal behat Handy Geocaching - zasekne se na uvitacim logu :-(. Na integrovane verzi Javy (20070212-115356) funguje bez problemu
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#130 fabiancz

fabiancz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 12:38

Ahoj,
udelal jsem novou verzi GreaseMonkey scriptu, ktery pridava kesky do Locify. Nyni je mozne pridavat si i Additional waypoints. Upgradovat muzete podle navodu: http://www.locify.co...pgradingScripts
  • 0

#131 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 14:34

Ahoj,
vyzkoušejte novou verzi Locify - implementovali jsme mnoho vylepšení pro geocaching!

Nové featury Locify:
- online mapy - možnost prohlížení kešek na Google, Yahoo, OpenStreetMaps a Microsoft mapách, včetně zoomování, posouvání atd.
- možnost zadání polohy adresou
- export kešek do Nokia Landmarks (je potom možné se navigovat pomocí Nokia Maps)
- Kalmanův filtr - navigační šipka nebude skákat, když se zastavíte
- autodetekce GPS
- a mnoho dalších vylepšení uživatelského rozhraní a bugfixů

Nové featury geocaching služby:
- v nejbližších keškách je uveden typ kešky
- většina stránek se cachuje - není nutné všechno stahovat znovu
- přídavné waypointy u kešek
- poslední logy u kešek
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#132 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 1:35

Na Nokii N95 8GB nemam moznost Vzdy povolit u Cteni a Ukladani dat, ale jen moznosti Nepovoleno a Zeptat se vzdy. Je chyba v Locify nebo u me? Aplikace vypada zajimave, ale proklikavat se tim je na mrtvici...
  • 0

#133 vlastik7

vlastik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 9:31

Na nokii 6230i vubec nejede. Zobrazi po spusteni neplatna aplikace. Stahnul jsem pres vyber vyrobce, pak telefonu. Chvilku jsem to ted netestoval, ale myslim, ze posledni co mi jelo, byla verze 7.1(asi).
  • 0
-- Vlastik7's Family Team Geocaching.CZ --
vlastiksk.blogspot.com

#134 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 20:14

Na Nokii 6300 se to chová fakt divně, tahle verze nefunguje :-( Synchronizace proběhne, to je OK. Jenže práce s GPS modulem nefachá. BT modul to najde, pak už furt bliká černá-šedá ikonka satelitů, ale na GPS modulu už jsou všechny 3 kontrolky OK, tedy má satelity a naviguje.... Resety, reinstalace nepomáhají. Pokud chce cokoliv na webu, tak první požadavek projde, další končí chybou připojení i když ostatní aplikace v mobilu normálně na netu běží... ... ještě že Handy funguje zatím bez problémů. Nechceš vydat ještě nějakou poslední vymazlenou verzi Hendyho?
  • 0

#135 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 20:19

Ahoj. U verze 0.8 se mi program na PDA ASUS P535 zasekne ihned po instalaci a nastaveni jazyka. Zustane viset na obrazovce "Loading Locator". Po nucenem vypnuti a naslednem startu programu vyhodi program hlasku o vyjimce a skonci. Verze 0.7.3 fungovala bez problemu. Nevi nekdo co s tim? Diky za odpoved.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#136 fabiancz

fabiancz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 20:29

Lonos: Asi mas brandovany telefon (primo od operatora). Musis si nejdriv nainstalovat certifikat. Potom ti pujde nastavit neco jako "Povolit vzdy". Certifikat muzes stahnout z naseho webu: http://www.locify.co...load/thawte.cer

vlastik7: Na nokii 6230i nam momentalne verze 0.8.1 opravdu nejede. Snazime se to odstranit a urcite budem informovat, az se to povede.

sobikovi, Mejstro: vase problemy registrujeme a budem je resit. Diky za feedback
  • 0

#137 Groats Family

Groats Family

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 19:22

Psal jsem to už minule, ale zkusím ještě jednou ;): Ač postupuji podle návodu, nerozchodím spojení komunikátoru (Windows Mobile) s GPS - Locify porter mi hlásí, že nelze číst data a že chybovou zprávu nelze zobrazit. Přitom GPS mi pomocí diod zobrazuje, že jak BT spojení, tak nalezení družic je funkční, jen ta data do programu prostě netečou... V čem může být problém? Díky.
  • 0

#138 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2008 - 15:08

Ahoj. U verze 0.8 se mi program na PDA ASUS P535 zasekne ihned po instalaci a nastaveni jazyka. Zustane viset na obrazovce "Loading Locator". Po nucenem vypnuti a naslednem startu programu vyhodi program hlasku o vyjimce a skonci. Verze 0.7.3 fungovala bez problemu. Nevi nekdo co s tim?
Diky za odpoved.


sobikovi, Mejstro: vase problemy registrujeme a budem je resit. Diky za feedback


Prave jsem nainstaloval verzi 0.8.1 (o ktere jsem do dneska nevedel) a problem je pryc....vse funguje jak ma...Diky
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#139 fabiancz

fabiancz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2008 - 9:36

Ahoj,
pokud se chystate na Invex/Digitex urcite si sebou vemte GPS. Nejen kvuli keskam v Brne, ale take kvuli GPS hre, ktera bude v ramci veletrhu probihat. Vice informaci se dozvite na: http://navigovat.mob....asp?ARI=114025. Muzete vyhrat zajimave ceny.
  • 0

#140 KEnik-5222

KEnik-5222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2008 - 13:58

Dnes naintalovano na Fujistsu Siemens N520 WM6 Bylo potreba naonstalovat : Esmertec Jbed 20080428.2.1 Fix_dlls_for_PPC - neni to GSM stroj.. Locify Porter Locify 0.8.1 Jen me nemuzu najit zobrazeni na mapy.cz :(
  • 0
Základní tábor mám v Brdech :) T-Mobile G1 / C:GEO




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama