Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#141 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2008 - 15:21

Nainstalováno na Nokia E90, zatím vše funguje. Křest ohněm proběhne o víkendu v Plzni a v Břevnově.
  • 0

#142 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2008 - 21:57

jeden rychli dotaz: pres jaky soft urcijete pozici kese??? uz mam pripravenou kesku jen nevim jak a pres jaky soft ji co nejpresneji zamerit... mam k dispozici vde PDA a to HTC Kaiser a MIO A501. Děkuji...
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#143 KEnik-5222

KEnik-5222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 15:24

MAOrh napsal/a:
jeden rychli dotaz: pres jaky soft urcijete pozici kese??? uz mam pripravenou kesku jen nevim jak a pres jaky soft ji co nejpresneji zamerit... mam k dispozici vde PDA a to HTC Kaiser a MIO A501. Děkuji...


Jestli to dobře chápu tak ti jde o zaměření nové kešky před uveřejněním.

http://www.visualgps.net/BeeLineGPS/ nejlepe pomocí funkce : Waypoint Averaging

Zaměřit místo úkrytu. Optimálně provést více měření v různou dobu s dobrým signálem, naměřené hodnoty zpracovat a určit nejpřesnější souřadnice.
doporučuji pročíst vetně odkazů:
http://geowiki.hidde.../Založení_cache

PS: A hlavně příště radši založ jiné vlákno.
  • 0
Základní tábor mám v Brdech :) T-Mobile G1 / C:GEO

#144 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 18:17

Locifi mne dneska zachranilo , Handy prestal fungovat a vlkgps mne zacal zlobyt a ja nemoh najit kes bez napovedi tak jsem nainstalnul locifi a vse fungovalo, . jde a jak do lofifi nasoukat treba kesky z geogetu ?
  • 0

#145 Mikdev

Mikdev

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 19:28

Pomohl by nekdo s instalaci na HP iPAQ 614? Locify nainstaluju, spustim, ale po spusteni napise "A MIDlet thread threw an uncaught exception. Kill the MIDlet?" po chvilce hlaseni zmizi a objevi se nabidka vyberu jazyka. Kdyz zvolim jazyk, napise Vitejte v Locify, text ohledne povoleni pristupu k datum a otazka "Jste pripraven?" ale dole nejsou zobrazene zadne volby ani to nereaguje na zadna tlacitka. Vite nekdo co s tim? Pokud ne, zkusim napsat na podporu. Da se cesky nebo je potreba napsat anglicky? Diky
  • 0

#146 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2008 - 18:15

Sumak napsal/a:
Locifi mne dneska zachranilo , Handy prestal fungovat a vlkgps mne zacal zlobyt a ja nemoh najit kes bez napovedi tak jsem nainstalnul locifi a vse fungovalo, . jde a jak do lofifi nasoukat treba kesky z geogetu ?

čti web a dozvíš se to. Co třeba je vyexportovat do kml a pak uložit do příslušného adresáře v mobilu...
  • 0

#147 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2008 - 18:17

Na mojí 6300 se Locify chová nějak divně. Nekorektně komunikuje přes gprs (ostatní programy normálně běží) a chvílema nenaviguje. Jak už jsem napsal, je to projekt v plenkách a myslím si, že se měl HG dočkat další verze jako final 3.0 s podporou autora a pak vypustit Locify jako další projekt.
  • 0

#148 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 12:28

Ahoj,
oznamuji vydání Locify 0.8.5.

Hlavní vylepšení:
- podpora tras - offline nahrávání do KML, zobrazování na mapě, navigace podél trasy
- vylepšená podpora pro Windows Mobile - celé je to zabaleno jako CAB, instalace pomocí wizardu (více zde - http://www.locify.co.../windows-mobile)
- zjednodušená instalace - pomoc s nastavením práv a root adresáře
- lepší ovládání map - měřítko, lepší zoomování, ovládání stylusem
- vylepšená podpora pro BlackBerry - (více zde - http://www.locify.com/help/blackberry)
- nové možnosti pro vývojáře Locify služeb - (více zde - http://www.locify.co...fferences-0.8.5)
- po odpojení Bluetooth GPS se aplikace znovu připojí
- vylepšená stabilita a design

Novou verzi určitě vyzkoušejte a dejte vědět jak se Vám líbí. Stahujte na:
http://www.locify.com/download


  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#149 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 13:58

Čirou náhodou podpora pro Nokia 6230i se asi neplánuje, že? :(
  • 0

#150 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 6:35

Firestone- napsal/a:
Čirou náhodou podpora pro Nokia 6230i se asi neplánuje, že? :(


Na Nokii 6230i jsem to osobne testoval, jedine co nefunguje je download pres mobilni stranky. Pres PC Suite to ale nainstalovat jde. Stahuj z http://www.locify.co...nes/nokia/6230i
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#151 dolinec

dolinec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:44

Destil.cz napsal/a:

Firestone- napsal/a:
Čirou náhodou podpora pro Nokia 6230i se asi neplánuje, že? :(


Na Nokii 6230i jsem to osobne testoval, jedine co nefunguje je download pres mobilni stranky. Pres PC Suite to ale nainstalovat jde. Stahuj z http://www.locify.co...nes/nokia/6230i


Ahoj, právě jsem stáhl a nainstaloval aplikaci přes mobilní stránky v pohodě na N 6233. Běželo to suprově, našlo to nejbližší keše, ale jak jsem na tu nejbližší najel, tak to zahlásilo následující chybu:Array Index Out of Bounds
java /lang/ArrayIndexOutOfBoundsException. Jakože mám špatné internetové připojení(nebo špatně nastavené)Jinak mám Tmobile neomezené data. U Handygeocacingu mi to doposud nikdy nespadlo: Jinak aplikace vypadá sqěle:-)
  • 0

#152 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 13:23

dolinec napsal/a:
Ahoj, právě jsem stáhl a nainstaloval aplikaci přes mobilní stránky v pohodě na N 6233. Běželo to suprově, našlo to nejbližší keše, ale jak jsem na tu nejbližší najel, tak to zahlásilo následující chybu:Array Index Out of Bounds
java /lang/ArrayIndexOutOfBoundsException. Jakože mám špatné internetové připojení(nebo špatně nastavené)Jinak mám Tmobile neomezené data. U Handygeocacingu mi to doposud nikdy nespadlo: Jinak aplikace vypadá sqěle:-)


Stalo se to jenom u nejake urcite cache nebo se to stava u vsech cachi? Prosim napiste na support@locify.com nebo na nasi Google Group, tam se Vam muzem venovat a odhalit pricinu problemu. Tohle forum ctu jenom obcas.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#153 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 15:49

Destil.cz napsal/a:

Firestone- napsal/a:
Čirou náhodou podpora pro Nokia 6230i se asi neplánuje, že? :(


Na Nokii 6230i jsem to osobne testoval, jedine co nefunguje je download pres mobilni stranky. Pres PC Suite to ale nainstalovat jde. Stahuj z http://www.locify.co...nes/nokia/6230i


Aaaa už to naběhlo! Jste to museli ještě nějak upravovat, protože jak to vyšlo, tak mně aplikačka nešlapala. Každopádně díky moc! Jdu to zkoušet.
  • 0

#154 dolinec

dolinec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 17:03

Destil.cz napsal/a:

dolinec napsal/a:
Ahoj, právě jsem stáhl a nainstaloval aplikaci přes mobilní stránky v pohodě na N 6233. Běželo to suprově, našlo to nejbližší keše, ale jak jsem na tu nejbližší najel, tak to zahlásilo následující chybu:Array Index Out of Bounds
java /lang/ArrayIndexOutOfBoundsException. Jakože mám špatné internetové připojení(nebo špatně nastavené)Jinak mám Tmobile neomezené data. U Handygeocacingu mi to doposud nikdy nespadlo: Jinak aplikace vypadá sqěle:-)


Stalo se to jenom u nejake urcite cache nebo se to stava u vsech cachi? Prosim napiste na support@locify.com nebo na nasi Google Group, tam se Vam muzem venovat a odhalit pricinu problemu. Tohle forum ctu jenom obcas.


Ahoj, tak aplikace zase spadla.Omlouvém se, že píšu znovu do fora, ale nejsem na svem počitači a nevím jak dlouho budu.Zobrazily se mi nejbližší cache a ta nejbližší byla zažlucená. Najel na na druhou nejbližšá cache a zvolil vybrat, tak aplikace spadla a zahlásila chybu aplikace :Null pointer Java/Lang/NullPointer Exception
  • 0

#155 Groats Family

Groats Family

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 17:40

Uplynul již nějaký čas, co jsem se ptal naposledy, a protože je tu nová verze, předkládám opět svůj problém, který se zřejmě týká hlavně Locify Porteru ;): Ačkoliv dělám vše podle návodu na stránkách Locify, programu se pod WM nedaří přenášet data z BT GPS. GPS signalizuje jak spárování, tak nalezení družic, ale data do programu prostě netečou. To potvrzuje i Locify Porter, který vypisuje chybovou zprávu Error reading port COM6. :( P.S. Jiné programy jako Ozi Explorer, Wherigo player atd. nemají s GPS problém, takže je určitě nastavená dobře.
  • 0

#156 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 18:05

Vše funguje uspokojivě, ale neustále přetrvává problém s připojením na internet. Je tady někdo kdo provozuje Locify na Nokii 6300? Až bude mít Locify další fíčury jako Handy, bude to supr prográmek. Zatím je to pro mne spíš hračka..
  • 0

#157 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 21:51

dolinec: Upgradoval jsi Locify ze starsi verze nebo to byla cista instalace? Opravdu vsechny cache spadnou s chybou? Vyskytuje se problem i jinde? groats family: A zkousel jsi posledni verzi pro Windows Mobile? Navod na nasich strankach mame aktualizovany a vcetne screenshotu. Urcite mas nastaveny spravny COM port, kde interni GPS data vysila? Opet pripominam, ze problemy s aplikaci piste na support@locify.com nebo na nasi Google Group, zde nemohu zarucit, ze bude odpovezeno.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#158 dolinec

dolinec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 12:59

Všechno jsem smazal a nainstaloval přes internet nově. Když ale dám najít polohu nebo nejbližší cache tak to zahlásí chybu aplikace s hláškou: Nullpointer java/lang/nullpointer exception. Když jsem chtěl přidat službu Zvents tak to nahlásilo zase chybu s hláškou Array index out of Bounds java/lang/ArrayindexOutofboundsException Dělá to taky někomu? N 6233 a BT Nokia LDW
  • 0

#159 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 18:54

Je tu někdo kdo Locify používá na Nokii 6300 a funguje mu připojení na internet? Kdy bude nějaká další verze? Nějak to usnulo a do HG to má ještě hoooodně daleko. Destile, na co se můžeme těšit?
  • 0

#160 tocamac

tocamac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 23:12

sobikovi napsal/a:
Je tu někdo kdo Locify používá na Nokii 6300 a funguje mu připojení na internet?


Ahoj,
co presne jsi zkousel? Ja ted prave par dnu testuju Locify na Nokii 5310 (ma podobny OS jako 6300, tj. S40, akorat trosku novejsi gen. 5) a jakmile spustim sluzbu Nearest Caches, Locify se chvilku snazi komunikovat a pak zahlasi:

Connection problem
There is a problem with your internet connection.
There is no GPRS/3G/Wi-Fi signal at the moment or your internet connection id not configured properly.

Dela ti to taky tohle? Jakeho mas operatora? Destil vyslovil hypotezu, ze by to mohlo byt nejakym omezenim na strane operatora, ale zkousel jsem to u Vodafonu (Vodafone predplacena karta, Internet v mobilu), a T-mobile (Twist Surf+) se stejnym vysledkem. Mam nastaveny Internet, ne WAP. Ostatni aplikace funguji bez problemu (Opera Mini, HG, Gmail, Yahoo! Go atd.) Jen pro upresneni, testoval jsem hlavne alpha verzi odsud http://www.locify.com/download/alpha. Tenhle problem probirame v diskuzni skupine http://groups.google...80f1eaab6?hl=en.

Pamatuju si, ze se mi na zacatku snad jednou jedinkrat podarilo najit nejakou kesku, ale od te doby ani tuk...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama