Přejít na obsah


Fotka

CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#61 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2008 - 18:08

Také mě dorazili gwg od Kavalíra a jsou ok ,jen mě přišlo místo 114ks 141ks :) ale reklamovat to nebudu hihi
  • 0

#62 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2008 - 20:30

cz.mikes napsal/a:
Změnil jsem nick


K.: jejej, teď už tě nepoznám :D
  • 0

#63 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2008 - 6:43

Vcera dorazily pripalene CWG od Kavalira a naprosta spokojenost. Kvalita suku super a vypaleni take...je to krasne vyrazne.
  • 0

#64 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2008 - 7:02

Upozornuji na unikatni pametni padesatikusovou serii CWG Ventube (vydano k vyroci 1000 dnu existence teto cache). :)
CWG lze ziskat jedine navstevou stejnojmenne cache v dobe, kdy tam budou CWGcka vlozena - coz zalezi na tom, kdy je tam vlozim a jak rychle budou vybrana (kazdy geocacher ma narok na jedno CWG, aby meli sanci i ostatni).
CWG bohuzel zatim neni v oficialnim katalogu, pry JPAgeo nestiha zarazovat nova CWGcka.
  • 0

#65 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2008 - 11:11

Take mam CWG od Kavalira a maximalni spokojenost. Kdyby mel nekdo o muj CWG zajem staci me kontaktovat pres profil na GC.com a dohodneme se...;)
  • 0

#66 ditka

ditka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 8:53

Ke Kavalírům jsem poslal náš avatar ke skouknutí, zda-li by bylo možné to vypálit na CWG. Napsali, a celkem jsem to očekával, že je to moc složité a jejich program to nezvládá. Já to bohužel taky nejsem schopný upravit, nemám ani program ani zkušenost. Nenašel by se prosím někdo, kdo by to uměl nějak odbarvit a zachovat jen obrysy? Obrázek bych poslal mejlíkem. Díky
  • 0

#67 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 9:40

Zkus kontaktovat blackspidera.

ditka napsal/a:
Ke Kavalírům jsem poslal náš avatar ke skouknutí, zda-li by bylo možné to ... Nenašel by se prosím někdo, kdo by to uměl nějak odbarvit a zachovat jen obrysy? Obrázek bych poslal mejlíkem. Díky


  • 0

#68 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 11:55

Mion napsal/a:
Upozornuji na unikatni pametni padesatikusovou serii CWG Ventube (vydano k vyroci 1000 dnu existence teto cache). :)
CWG lze ziskat jedine navstevou stejnojmenne cache v dobe, kdy tam budou CWGcka vlozena - coz zalezi na tom, kdy je tam vlozim a jak rychle budou vybrana (kazdy geocacher ma narok na jedno CWG, aby meli sanci i ostatni).
CWG bohuzel zatim neni v oficialnim katalogu, pry JPAgeo nestiha zarazovat nova CWGcka.

hmm, tak to bych se tam mel vydat ;)
  • 0

#69 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 15:26

ditka napsal/a:
Obrázek bych poslal mejlíkem. Díky


Mas email :)
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#70 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 16:06

Fénix napsal/a:

cz.mikes napsal/a:
Změnil jsem nick


K.: jejej, teď už tě nepoznám :D

Poznáš , avatar zůstal :D
  • 0

#71 ditka

ditka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 10:29

ditka napsal/a:
Ke Kavalírům jsem poslal náš avatar ke skouknutí, zda-li by bylo možné to vypálit na CWG. Napsali, a celkem jsem to očekával, že je to moc složité a jejich program to nezvládá. Já to bohužel taky nejsem schopný upravit, nemám ani program ani zkušenost. Nenašel by se prosím někdo, kdo by to uměl nějak odbarvit a zachovat jen obrysy? Obrázek bych poslal mejlíkem. Díky

Musím pochválit pana Kavalíra, ihned po zveřejnění prosby se ozval a poslal svůj návrh, který nebyl špatný. Dal jsem ovšem přednost výtvoru z dílny týmu Šíleného psa, díky Adame :). Tak, žhavte lejzry Kavalíři, jde se pálit.
  • 0

#72 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 17:25

Aktuálně jsme "uvězněni" doma (rizikové těhotenství) - na kešky jezdíme v naprosté většině případů komplet, takže jako náhradní geonáplň chceme zatím měnit CWG - nejspíš poštou, takže kdo nás nemá a chce vyměnit (doplnit sbírku), není problém. Může být i 2ks za 2ks apod. - vhodné pro další výměny.
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#73 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 23:03

javla napsal/a:
Aktuálně jsme "uvězněni" doma (rizikové těhotenství) - na kešky jezdíme v naprosté většině případů komplet, takže jako náhradní geonáplň chceme zatím měnit CWG - nejspíš poštou, takže kdo nás nemá a chce vyměnit (doplnit sbírku), není problém. Může být i 2ks za 2ks apod. - vhodné pro další výměny.

ahoj, ráda vyměnim své CWG
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#74 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2008 - 18:49

Ahoj dnes mi přišly CWG od Kavalíra a jsou v pohodě. Jsem s nimi spokojen a rád bych vyměnil.
  • 0

#75 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 20:01

Podělím se o zkušenost s pořízením CWG: - o svátcích jsme se rozhodli koupit CWG - v úterý jsme poslali k výrobci návrh v JPG - obratem jsme dostali nabídku a tu potvrdili - ve středu jsme zaplatili - dnes. tj. ve čtvrtek byla kompletní zásilka v pořádku ve schránce - zítra se na eventu můžu chlubit Hlavní zásluhu má firma KAVALIR, moc chválím.
  • 0

#76 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 20:09

Velká pochvala pro Tadytutika : objednal jsem si 53 ks CWG s tím , že jsem počítal že 2 půjdou do katalogu a 1 směním s výrobcem. Jaké bylo moje překvapení , když jsem z balíčku vybalil 53 mých koleček + 1 Tadytutika a ještě jsem byl ujištěn , že 2 do katalogu zašle on jako výrobce. A to vše za cenu opravdu jen těch 53 ks , čili 3 kousky jako bonus. Ještě jednou děkuji a až budu potřebovat další edici , vím kam se obrátit.
  • 0

#77 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 21:45

Musím hrozně pochválit firmu pana Kavalíra. S tak vstřícným jednáním při řešení nepříjemných situací se člověk setká málokdy. Objednali jsme u něj 200 CWG, vypálil je rychle a perfektně, ale zapomněl k zásilce přiložit slíbené bonusové razítko. Moc se omlouval a jako omluvu nabídl razítko větší. Jenže zásilku s razítkem pošta zřejmě někde zašantročila a my se s vidinou razítka už rozloučili:(. Firma Kavalír se ale zachovala jako skuteční kavalíři a ač chyba nebyla na jejich straně, vyrobila pro nás na své náklady razítko nové, které právě dorazilo:). A je super. Moc děkujeme a firmu vřele doporučujeme
  • 0

#78 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 21:33

jj Kavalír je kavalír :-) Teď však řeším další otázku. Při výměně CWG mě sběratelé ( dost často ) překvapili otázkou : A listeček nemáš ? Inu zastyděl jsem se a přiznal,: " Nemám :-( nyní koukám, že v lístečcích je celkem anarchie. Barevné i černobílé dvoustranné i jednostrané velké malé ... Vzal jsem si za vzor rozměry z našeho klubu http://www.kgbrno.eu...e.php?page_id=2 tam maji 5 x 7 barevné - ja jen doplním druhou stranu a hned se mohu kačerům - měničum přímo poodívat do očí :-) A co vy ? Jakou mají vaše listečky přikládané k CWG barvu a velikost ?
  • 0
Geocaching je hra.........

#79 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 21:47

jejda to je veliké ..... sorry :-)
  • 0
Geocaching je hra.........

#80 Katchi + Alf

Katchi + Alf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 12:51

Už nic...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama