Přejít na obsah


Fotka

Rekord v geocachingu - 0 km


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#1 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 20:58

Tak jsme asi rekordmani, protoze nas prvni TB byl patrne ukraden hned ve startovni kesi. Urazil tedy celych 0 km. Vlozili jsme do prazske kese Usedlost Safranka. No a kaceri hned po nas uz ho nenasli a rikaji, ze v logbooku mezi nami a jimi taky nikdo neni. Takze ho nekdo zcizil. Nevim, jake stesti chce udelat s retizkem, kovovou plackou a reklamnim predmetem. Kez by mu ruka zaziva uhnila. Kdyby se tam nekdo chystal, prosim, ofotte nam logbook, jestli se neco neprehledlo. Vkladali jsme 21.12. Chvili jsem se utesovala tim, ze nekdo vyzvedl a neni na netu, coz ale neni asi pravda vzhledem k tomu, ze v tom logbooku nic neni. Teda fakt nevim, jestli tohle nebyl nas prvni a taky posledni trackable items. :(
  • 0

#2 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:06

Tak to je smutný. :( Třeba se ještě někde najde.
  • 0
Hledejte a najdete!

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:13

Nechci ti kazit radost, ale tohle se mi stalo pred rokem....chjo, sem to ale svine, nebyl jsi prvni...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:13

Hmmm, tak to je mi vás moc líto, bohužel to znám taky - mé 2 TS ztratil hned 1. člověk, co je vyzvedl :( Nechci říkat, že je to kvůli tomu, ale keše na Břevnově se často ztrácejí a s nimi mizí i trackovatelné předměty. Není tomu dlouho, co se to tu probíralo v nějakém vlákně - zřejmě je tam někdo vykrádá cíleně. Takže na Břevnov raději nic nedávat :| P.S. Malé právnické rýpnutí - zcizit = (zjednodušeně) darovat či prodat :D
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:14

No, náš rekord je 52km, ztratil se hned na druhé zastávce po vypuštění.. Ano, zatím se nám ztratila valná většina našich TB/GC - v tuto chvíli "žijí" poslední 2 z 8, jeden další čeká na vypuštění. Ale taky fakt nevím, jestli pustím další kousky do světa..
  • 0

#6 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:19

Ja jsem z toho tak zklamana, ze nevim, jestli budu neco vypoustet a nemam ani chut lovit kesky a to jsem teda pekne zavisla. Proste mam chut se nejak na to vykaslat. Vim, ze se leccos ztraci, ale netusila jsem, ze zmizi tak rychle z kese, kde jsem videla, jak se trackovatelne veci krasne loguji, odloguji, nic v inventari neviselo az do doby, co jsme tam vlozili TB my. No proste intenzivni zklamani.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:54

Nevěš hlavu, to zklamání taky známe... člověka to naštve, že s dobrým úmyslem vypustil GC/TB do světa aby "kázal novou myšlenku" a on se po pár skocích ztratí. Je dobré před vypuštěním zvážit, do jaké keše GC/TB dáš, ideálně do nějaké hodně navštěvované v centru města, kterou prošlo hodně GC/TB. Koukal jsem na tu keš, sice jich tam bylo už cca 50ks, ale to nic moc neznamená...
  • 0

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:06

Trosku optimizmu - ja zase mel dneska velke stesti, hned ma 2 a 3 keska, kterou jsem vubec kdy nasel, obsahovala Geocoin. A oba docela zajimave, jeden jsem nasel jako uplne prvni a druhy uz je rok na cestach, pricemz vyrazil z Mallorcy. Udelalo mi to fakt velkou radost a uz se tesim, az je pristi tyden posoupnu o nejakych 150km ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:27

Mám ve světě tři GC a všechny jsou zatím aktivní. I když jeden zmizel z vykradené a rozkradené keše, už jsem se se ztrátou smířil, když vtom se objevil v rakouské kešce - to bylo radosti. Jiný můj GC se toulá po USA a už to vypadalo taky, že se ztratil, ale pak se našel kačer, který ho měl u sebe a nezalogoval. Já osobně hodně přemýšlím, do jaké kešky dám GC nebo TB, snažím se přemýšlet, jeslti je keška dobře ukrytá, abych to nebyl já, kdo přivodí jejímu majiteli smutek ze ztráty. Občas je v listingu napsáno varování, že keš je vykrádána (třeba Buchlov). A zrovna nedávno jsem vyhnal ownerku do její keše, aby pro sichr vzala TB k sobě, který jsem tam vložil - až doma při logování jsem pojal podezření, že se z té kešky možná něco ztratí. Takže je to taky trochu o štěstí, komu se TB nebo GC dostane do ruky a kam ho vloží...
  • 0

#10 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:48

Stesti to chce urcite,me se ztratili take 2 TB hned v Cesku a nebyli to zrovna vzacne privesky na nich. O to vic mne potesi najit TB,nebo coin,ktery cestuje uz nekolik let. Doufam,ze se to nekteremu memu take podari. No na jare zase zkusim neco poslat do sveta.
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:52

Ideální by bylo, kdyby majitel keše do krabičky nalepil info, že se tam GC/TB ztrácí a případně to uvedl i na netu v listingu. Jenže problém je v tom, že to málo kdo udělá, protože tím hned řekne, že ta jeho keš je nic moc :-(
  • 0

#12 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 23:01

Ja to brala hodne zodpovedne, navic jsem nabyla pocitu, ze mysterky budou spise bezpecnejsi, protoze loupeznici nebudou chtit vynalozit silu na lusteni. Tuhle kes jsem sledovala hodne tydnu, vzdy se neco objevilo, zpusobne odepsalo, no proste bezva. Kes me nadchla i svym provedenim, ukrytem, obsahem, vsim. Navic ono je to pak stejne jedno, jak to clovek vypusti, uz to neovlivni a pak zalezi na dalsich prenasecich. No kazdopadne coiny nevypustim vubec, vyrobim kopie, hrozne sice, ale kdyz jsem to dnes videla, tak si je proste musim nechat doma na mazleni :-). Jen me mrzi, ze ostatni slusni kaceri neproziji tu radost z originalu. Ach jo. Mozna vypustim Travel Sluge, nejlevnejsi coin, co existuje.
  • 0

#13 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 23:09

friedlata napsal/a:
Ach jo. Mozna vypustim Travel Sluge, nejlevnejsi coin, co existuje.

No,my jsme náš první a jediný Travel Slug vypustili nedávno,chvíli lelkoval v ČR,najednou šup a byl v Paříži,šup a Vánoce tráví ve Švédsku :-) Holt,není každý den posvícení.
  • 0

#14 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 0:13

Koukám, že Travel Slug je oblíbený - taky jednoho mám, byl to můj první. Je to právě ten, co se ztratil z rozkradené keše a pak se našel. Momentálně ho mám u sebe, přesně jak jsem si přál, na novou pouť ho vyšlu během pár dní.
  • 0

#15 handy2

handy2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 0:47

Ja jsem sve dva TB vypoustel v nasi nove kesce. Je to podle me docela vhodny zpusob, protoze zaroven slouzi jako odmena pro FTF a je v podstate jiste, ze se hned na zacatku nezatoulaji. Jeden z nich se potom "ztratil" v portugalsku, ale po pul roce ho najednou nekdo z kese vyndal a ted ho ma u sebe, ale uz taky pekne dlouho. Druhy cestuje zatim bez uhony, ale ted je zatoulany kdesi ve svycarskyh alpach, takze tam asi chvilku zustane taky.
  • 0

#16 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 1:01

Nenadávat jen na Čechy, prosím... Synkovi se dostal jeho jediný TB do Central Parku v NY a tam si ho vyzved Kanaďan, takže jsme se doma radovali, jak se proběhne po světě... A ten chlap, co měl jen deset keší, už půl roku nic nedělá, na maily neodpovídá, prostě je to pryč... Druhý synek pustil TB současně a jeho "morče" bydlí v jisté téměř nenavštěvované keši v severním Německu, tam naděje ještě žije. A můj TB se okoupal v Jadranu, přešel Alpy a objevil se zase v Praze, tak jsem ho vyzvednul sám, dal mu napít a najíst a je zase na cestě... Což mě tší.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#17 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 9:22

já myslím, že docela základ je pouštět z keše, která není moc na očích... osobně jsem jen rád, když se moje vypuštěné předměty vyhejbají zejména Praze... Když mám v ruce cizí, tak se k němu chovám jako k vlastnímu, takže předem přemýšlím, kam ho vložím... jeden jsem zrovna včera vložil do finálky dlouhé multiny na odlehlém místě, kam mudla jen tak nezajde...
  • 0

#18 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 18:23

já to beru matematicky, vypustil jsem 13x GC a 2x TB a zatim (zaplat pambuch) mam umrtnost 20% (no tri mam jeste u sebe, takze 30%):D a to podle me, na dnesni dobu docela de, ale vazne opravdu zavisi na tom do jake kese se vkladaji a jestli lide u toho premysleji
  • 0

#19 ZCh

ZCh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 19:53

friedlata napsal/a:
Tak jsme asi rekordmani, protoze nas prvni TB byl patrne ukraden hned ve startovni kesi.

Také se hlásím k (neslavnému) rekordu !!!
Můj TB1F556 nebyl ani v jedné keši, pouze na 2 eventech (přičemž vypustit do světa se mi ho podařilo až na tom druhém).
Toho, kdo ho už víc než 7 měsíců má u sebe, občas urguji, občas mi dokonce i odpoví...
No a to je tak asi všechno :(

ZCh
  • 0

#20 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 20:02

Nebuď smutná. Především, NENÍ to tvoje vina. Co udělají lumpi a šmejdi, ty prostě nedokážeš ovlivnit. Kdyby geokešink byla zábava pro pár set "mazáků", byla by to elitní záležitost a pravděpodobně by se nic podobného nedělo... ale to bys zase asi nebyla kačerkou ty. Tak jde prostě živoť. A také, nesmíš se nechat otrávit zlejma lidmama - to by pak to zlý vyhrálo, ne? A protože bojovat s tím moc nemůžeš, nemůžeš vodit svůj TB za řetízek, musíš prostě v sobě ten dobrý pocit držet, ať si šmejdi dělaj kde chtěj co chtěj. Můžou ti ubližovat, ale když si to nepřipustíš, tak se jim to nepovede, ne? A taky, třeba to vůbec nebyl nějaký zlý úmysl. Třeba to našly děti, třeba poctivě vrátily kešku, zamaskovaly, ale vzaly si to nejhezčí (a třeba i něco daly na oplátku). Jenže pravidla neznaj, a ani nevěděj, že by si je - a kde - měly přečíst. Třeba tvuj brouk sedí u někoho na čestným místě na poličce. Třeba.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama