Přejít na obsah


Fotka

NATURAL CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
117 odpovědí na toto téma

#41 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 14:41

Myslím že výrobci si vás rozmazlili a vy teď ofrňujete rypáky. Kdyby pálili výrobci na toto dřevo od samého začátku tak ani neceknete chásko nevděčná.
  • 0

#42 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 15:45

Raraku napsal/a:
i těch je však velká škoda, můj hlodavec tato dřevěná kolečka hrozně rád cupuje na kusy a je mu jedno jestli jsou hodně sukovatá, chlupatá nebo prasklá, sem s nimi! :-)


Vazne me pobavila ta myslenka, jak se tady kazdy hada nad kvalitou ci nekvalitou CWG a kazdy se predvadi jak ma hezci vitrinku a jak CWG opecovava a ty je v klidu davas okusovat hlodavci. :D
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#43 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 15:57

Destr napsal/a:
Vazne me pobavila ta myslenka, jak se tady kazdy hada nad kvalitou ci nekvalitou CWG a kazdy se predvadi jak ma hezci vitrinku a jak CWG opecovava a ty je v klidu davas okusovat hlodavci. :D


Ne okusovat, doslova rozkousat na kousky! :D
Ale aby nedošlo k nedorozumění (nedejbože třeba k mému lynčování :-) hlodavec dostává suky bezejmenné. Néé že by pěkným CWG pohrdla, vybíravá opravdu není, ale CWG mám uložena bezpečně na stěně, mimo dosah jejích hlodáků. :-)

Omluva za OT, ale musela jsem reagovat, aby mě třeba nepronásledovali fanatičtí CWG nadšenci. :-)
  • 0

#44 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 20:38

Vlákno o ničem. Zadali jsme si u Kavalíra jasnou představu a jistej ignor nás tam tahal s jeho praktikou tejden za nos, asi z důvodu jednoduchosti. CWG přišla relativně v poho, jen nás uráží, že do katalogu poslali snad jedno z nejhorších a my se na to musíme při každym přihlášení dívat:(.
  • 0

#45 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 23:48

tak třeba budou aspoň lépe hořet :D
  • 0

#46 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 6:53

Tak, já si je ze zvědavosti nechám dneska udělat. Pak pošlu fotky, ať se debata hne kupředu. Zatím jsem tu nikde neviděla, že by někdo měl vyfocené co přišlo a nad tím se vedla řeč. Uvidíme, jak to bude celé vypadat. Musím, ale přiznat, že ta cena je skutečně fajn. Já do své kešky dala 8 CWGéček a za pár dní tam nebylo jediné a v kešce zůstal jen logbook (zmizela i tužka, guma a strouhátko). Tak nevidím důvod tam dávat něco, co stojí jednou tolik, když mi to stejnak rozekradou a nevymění za nic.
  • 0

#47 trofej510

trofej510

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 8:04

Hodně lidí zde polemizuje nad kvalitou těchto CWG, ale ruku na srdce "není ta cena lákavá", sám si odpovím: "je", proto jsem si to objednal. Už první sérii CWG ( tříděné - výběrové kolečka) jsem si objednával u tohoto dodavatele a můžu jenom říci, že s tímto obchodem mám jenom velmi kladné zkušenosti a to ne jenom s výrobou CWG. Je třeba nejdříve toto zboží vidět na vlastní oči a teprve potom se o tom rozepisovat. Vlastnost čechů je všechno kritizovat, když je něco udělané trochu jinak. Po obdržení natural CWG provedu fotodokumentaci a dám vědět. LOVU ZDAR
  • 0

#48 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 10:31

Jde o to, jestli to bude z NETŘÍDĚNÝCH suků, jak píšou, nebo naopak z tříděných - těch které neprošly. Tj. jestli se mezi nimi najdou i celkem dobrá. Co by nevadilo, jsou otřepy na hranách, to se dá začistit. Ale jinak - víte proč ty suky v originále nejsou broušené? Protože se zalepí do díry v prkně a až pak se pásovkou zabrousí do roviny. Mimochodem, opravoval jsem s nimi palubky z OBI a to byl taky přírodní materiál, každá třetí křivá jak šavle.
  • 0

#49 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 19:28

Já pálím svoje CWG na Buk u GeoGadgetu a rád si připlatím za přebraný a lepší než smrkový dřevo. Doufám že snaha stlačit cenu dolů nedopadne tak jako u rohlíků - ty se dneska už nedají jíst. Časem se možná objeví SuperNatural CWG který budou pálený na prasklý suky. Vždyť je to přírodní materiál a ten přirozeně pracuje! :P
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#50 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 19:29

semik75 napsal/a:
... SuperNatural CWG ...


Neee, to bude sada na vypálení toho obrazce přímo do stromu v lese.
Zaplatíš si jen "licenci" na počet použití :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#51 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 0:08

Koupil již někdo? Zajímalo by mě, jak to vypadá, zda to za tu cenu stojí, či nikoli. Díky :-)
  • 0

#52 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 6:53

Ahoj, já jo, ale včera jsem tam byla po zavíračce. Myslela jsem si, že maj do 18:00 a oni maj jen do 17:00. Já tam byla v 17:30, takže mi je dneska jede vyzvednout někdo z rodiny. Večer budou fotky. Jsem taky jako kšandy.
  • 0

#53 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 18:15

Tak Natural CWG jsou doma. Musím říct, že jsou super a rozhodně doporučuji. Nenám k nim výhrady. Jsou moc hezký a fakt sučky dělaj spíše ozdobu než že by byly na škodu. Mě se prostě líběj. Fotky jsou toho důkazem. Těch pár otřepů mi vůbec nevadí. Kolikrát jsem našla ebo dostala dřívko ještě více otřepané.

Na závěr: pro mě je to prostě hezkej přírodní materiál a drobné *vady* jsou pro něj charakteristické. MOHU JEN A JEN DOPORUČIT. Pro zájemce budou k vidění v Praze v klubu Blanice na akci k 11.11.2011. Fotky jsou bohužel jen formou picasa. Jinak nevím jak nahrát fotky po kusu.

FOTO:
https://picasaweb.go...feat=directlink
  • 0

#54 trofej510

trofej510

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 18:19

Tak jsem obdržel zásilku natural CWG, z celé zásilky jsem našel 15 kousků, kde byl kaz, který zasahoval do avataru nebo do znaku Geocachingu, dále jsem během tří minut obrousil otřepy, které zde byly. Pouze 2ks, opakuji 2ks jsou nepoužitelné. Takže sumasumárum jsem nadmíru spokojen a mohu tyto cwg jenom doporučit. Dobrá cena + dobrá kvalita = dobrý obchod. Doporučuji. Lovu zdar.:P:p:p:p:p:p:p:p:p
  • 0

#55 joey59

joey59

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 21:29

Pořád jsem se rozhodoval, jestli pořídit svá první cwg a po příspěvcích kromanonce a trofej510 asi zkusím ty naturály. Kvalitu oproti "originálu" nepoznám, jelikož doma zatím žádné nemám. Jestli to nejsou reklamní posty :D:D, tak opravdu slušné. Nebo se tu najde nějaký rádce a radši z geocacheshopu, kde bych mohl mít i osobní odběr... ta cena láká B)
  • 0

#56 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:01

Podle fotek vypadají o MNOHO lépe, než které jsem dostal jako klasické od jedné nejmenované firmy se sídlem kousek od Prahy.
  • 0

#57 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:12

tak co jsem tu viděl fotky, tak to je stejná kvalita jakou jsem dostal při ěžné objednávce a za tu cenu je to adekvátní... asi zkusím vypálit jednu sadu osobních co půjdou do kešek... na eenty na výměnu lepší kvalitu...
  • 0

#58 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 9:17

mirotiro napsal/a:
tak co jsem tu viděl fotky, tak to je stejná kvalita jakou jsem dostal při ěžné objednávce a za tu cenu je to adekvátní... asi zkusím vypálit jednu sadu osobních co půjdou do kešek... na eenty na výměnu lepší kvalitu...


popravde, neobjednavej
preci nebudes vyhazovat penize za neco co je shitove a vrazet je do lidi co nemas rad
;)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#59 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 9:30

je to úsměvné jaký humbuk se dá dělat kolem dřevěnejch koleček. Asi začnu malovat fixou na nařezanou násadu od koštěte a měnit to v keších, to bude teprve čoro moro ;)
  • 0

#60 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 10:55

Parkis napsal/a:
je to úsměvné jaký humbuk se dá dělat kolem dřevěnejch koleček. Asi začnu malovat fixou na nařezanou násadu od koštěte a měnit to v keších, to bude teprve čoro moro ;)

Proč ne? Klidně můžeš a zajímavé to bude. Jen se to nedostane do katalogu CWG.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama