Přejít na obsah


Fotka

NATURAL CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
117 odpovědí na toto téma

#61 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 11:14

Lidičky, lidičky... Na jedné straně brečíte, že nám furt někdo nějak tuhle hru kazí a na druhé, když někdo přijde s něčím novým, co by pomohlo CWG fenomén rozšířit, tak je to taky špatně... Čekal bych, že správce katalogu zřídí novou sekci "Natural CWG", oficiální rozhodčí vyřkne ortel, že když nebude vadou narušen Nick a rok edice, tak je to OK a hotovo...
  • 0

#62 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 12:05

Parkis napsal/a:
...začnu malovat fixou na nařezanou násadu od koštěte a měnit to v keších, to bude teprve čoro moro ;)


:D:D:D
Tak to samozřejmě nepřijdeš zase s až tak velkou novinkou. Už v roce 2008 jsme podobných výtvorů (ale je pravdou, že na běžném truhlářském suku - v různých velikostech) u nás na jihu nacházeli celkem dost. Jen ten nick už si nepamatuji. Dotyčný kačer bohužel používal nějaké nepřírodní popisovače a tak by asi na nálepku "natural" nedosáhl.

Ovšem z té násady bys to mohl nazvat třeba natural recyklované ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#63 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 12:16

sobikovi napsal/a:

Čekal bych, že správce katalogu zřídí novou sekci "Natural CWG", ...když nebude vadou narušen Nick a rok edice, tak je to OK a hotovo...


Když nebude vadou materiálu narušený nick či obrázek (a to si dovolím odhadovat, že u těch suků co půjdou do katalogu a tudíž i k nafocení asi není moc pravděpodobné) tak proč ta nová sekce ???

To už by se potom snad měl začít katalog dělit i na CWG/SWG podle dřeva použitého k jejich výrobě ? Chápu, že jsou sběratelé co považují suk s totožným motivem a nickem vyrobený však z různých druhů dřeva za hodný zařazení do sbírky, ale dělat proto nějakou novou katalogovou sekci to už by fakt bylo hodně ujetý ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#64 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 13:28

Přečetla jsem prvních pár příspěvků, protože si živě dovedu představit o čem jsou ty další. Ale k věci. Natural CWG se mi líbí. Jednak cenou a hlavně tím že je v tom "vidět" dřevo. Do dřeva čumím každej den (dobře, sem tam čumím i na srnky a jinou v práci se mi pohybující havěť :-D ) a ještě mě neomrzelo se koukat na to jak je každej řez jinej a něčím zvláštní. Možná je to jen můj pracovní defekt.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#65 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 14:03

z te nasady by to bylo CNG - Czech Nasada Geocoin
  • 0

#66 Svojetice

Svojetice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 14:37

zLOST napsal/a:
z te nasady by to bylo CNG - Czech Nasada Geocoin

:D:D:D:D
  • 0
Ať je léto nebo zima, lovit kešky je vždy prima.

Garmin vista HCx

#67 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 15:05

CBG . Czech Broomstick Geocoin. Jen pozor, aby z keše samy neuletěly, dobře zavírat. Škoda že jsem B.Gryffindor změnil na mikrovku, tam by se hodily.
  • 0

#68 bosanoha

bosanoha

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 19:12

A co takhle škodovku na 3 kolech? Co je to zas za hloupost debatovat o degradaci kvality CWG? Autor CWG to vymyslel tak, aby CWG lahodilo oku, ne aby bylo levné! Nadefinoval minimální požadavky na kvalitu, je to jeho výsostné právo jako autora, tak se toho držme. Každý z nás utratí za rok za pivo v hospodě víc, než je rozdíl mezi CWG a jeho rádoby natural variantou. Mě se CWG líbí kvalitní, jaké je. A je stejně natural jako jeho nízkonákladová šunt-čínská varianta. Jestli dnes CWG nekupujete kvůli ceně, tak ho nekupujte dál. Ale nedegradujte ho těm, co drží stardard kvality.
  • 0

#69 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 19:29

Bosanoho, klid - kdyby ses podíval na fotky, které pořídila Kromaňonec (viz), tak bys viděl, že tu o žádný šmejd nejde. Ta CWGčka jsou stejná, jako vždycky bývala.

Ještě dva roky zpátky se nikdo nepozastavil nad tím, že sem tam má nějaké kolečko přepal nebo souček. Pár nejnanicovatějších se mohlo použít na grilovačku a většina jich byla v pohodě.

Spíš než přirovnání ke Škodovce bez kola použij příměr k rýži - buď si koupíš dražší sáčky s přebranou rýží, nebo levnější velký pytel, který ale budeš muset sám trochu přebrat. Kvalita tím nemusí nijak utrpět.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#70 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 20:02

bosanoha napsal/a:
Autor CWG to vymyslel tak, aby CWG lahodilo oku, ne aby bylo levné!

No tak tento vyrok myslim stoji za vsechny penize! Doslova.
B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#71 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 17:53

Ahoj vsichni. Od zavedeni Natural CWG uz uplynul nejaky ten den a rekl bych ze par z vas uz si je objednalo a take obdrzelo. Prosim hodte sem nejake fotky pro ty z nas, kteri jeste nejsou rozhodnuti. Dik.
  • 0

#72 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 18:14

Matt_Stifler napsal/a:
Ahoj vsichni.
Od zavedeni Natural CWG uz uplynul nejaky ten den a rekl bych ze par z vas uz si je objednalo a take obdrzelo. Prosim hodte sem nejake fotky pro ty z nas, kteri jeste nejsou rozhodnuti.
Dik.

Mas je na predchozi strance.

Konkretne prispevek: kromanonec 08.11.2011 18:15
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#73 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 18:52

Destr napsal/a:

Matt_Stifler napsal/a:
Ahoj vsichni.
Od zavedeni Natural CWG uz uplynul nejaky ten den a rekl bych ze par z vas uz si je objednalo a take obdrzelo. Prosim hodte sem nejake fotky pro ty z nas, kteri jeste nejsou rozhodnuti.
Dik.

Mas je na predchozi strance.

Konkretne prispevek: kromanonec 08.11.2011 18:15


Ty jsem uz videl. Chtel jsem videt i jine.
  • 0

#74 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 20:13

Ty jsem uz videl. Chtel jsem videt i jine.


Si je objednej a uvidíš jich sto.
  • 0

#75 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 20:25

kromanonec napsal/a:

Ty jsem uz videl. Chtel jsem videt i jine.


Si je objednej a uvidíš jich sto.


To je tak vtipny, ze jsem se skoro zapomnel smat. ;)
  • 0

#76 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 21:45

Matt_Stifler napsal/a:

kromanonec napsal/a:

Ty jsem uz videl. Chtel jsem videt i jine.


Si je objednej a uvidíš jich sto.


To je tak vtipny, ze jsem se skoro zapomnel smat. ;)


To nemělo být vtipný. Je to přírodní materiál, každý kus je unikátní. Takže každý má dřívka jiná. Jestli jich chceš vidět víc, tak si je skutečně objednej. Mě jich přišlo sto. Vyfotila jsem jen malý zlomek. To jako mám dofotit každé dřívko zvlášť a pokud možno ze všech stran a úhlů a nasvícení? Na focení jsem je nijak nepřebírala, jen jsem je vysypala na postel a na stůl a poskládala a nafotila. Všechny co mám, splňují moje nároky na dřívko. Půlku jich už nemám. Rozdala jsem je na Blanici na 11-11-11 akci a nikdo si nestěžoval a ani to nepoznal. Tedy nebylo mi to řečeno, ikdyž jsem na to mnohokrát upozornila. Považovala jsem to za fér, vzhledem k tomu, jaké se zde vyskytly názory.

Jestli budeš 26.11. v Praze, tak zajdi na GC36QBJ , tam je uvidíš naživo.
  • 0

#77 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 22:27

Dobrá diskuze. Určitě bude platit, že jde o osobní CWG a že je to vizitka kačera. Takže se dá i předpokládat, že jednotlivci, kteří mění dárky v cache za schit a bordel koupí natural. Správce je klidně může vyřadit, protože je to jeho právo a nikdo do toho nemá co kecat. Druhou věcí je, že když zagooglujete a podíváte se na ceny suků, připočtete práci na třídění atd., tak zjistíte, že natural CWG je pro výrobce výhodnější na zisk než ten výběrový. Takže jedním slovem opět podvod na spotřebitele.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#78 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 23:06

A což to vzít z druhého konce? Tříděné jsou někde už málo přes 6Kč. Tady jsou netříděné za 4 Kč. Takže kdybych jich třetinu vyhodil, jsem na stejné ceně, za předpokladu, že bych nevyhazoval něco i z tříděných. Myslím, že to co je na fotkách, je použitelné. Ale někdo může mít jiný názor.
  • 0

#79 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 8:12

perchCZ napsal/a:
Dobrá diskuze. Určitě bude platit, že jde o osobní CWG a že je to vizitka kačera. Takže se dá i předpokládat, že jednotlivci, kteří mění dárky v cache za schit a bordel koupí natural. Správce je klidně může vyřadit, protože je to jeho právo a nikdo do toho nemá co kecat. Druhou věcí je, že když zagooglujete a podíváte se na ceny suků, připočtete práci na třídění atd., tak zjistíte, že natural CWG je pro výrobce výhodnější na zisk než ten výběrový. Takže jedním slovem opět podvod na spotřebitele.


To, že jsem si nechala udělat natural CWG bylo pouze ze zvědavosti. Cena tady nehrála roli. Mě prostě zajímalo, jak vypadají. Podle mě úžasně a vůbec se za ně nestydím, jako za osobní předmět, který mě reprezentuje. Pokud nějaký můj najdeš v keši, tak ho tam nech. Nikdo tě nenutí to brát a nedej bože, měnit za prvotřídní kvalitní dřívko.


Můžeš mi říct, kde je souvislost mezi tím, co dávám do kešky a tím, že mám natural CWGéčka pořízeny ze zvědavosti? Já mám tu hru ráda, nemám důvod degradovat obsah krabiček. Posledního půlroku jsem snad vyměnila jen dvě věci a dala hodně dřívek, ještě v té době prvojakostních, aniž bych si z krabičky cokoliv vzala.
  • 0

#80 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 10:25

Jak kdyby vykradačům CWG vadilo, že je to NATURAL :D Včera, když jsem si prohlížel dřívka, tak pár naturalů tam je i když jsou ještě vedena jako SUPERHYPER bez kazu. Dyt je to sakra drevo ne? A buďme rádi, že je ještě někdo mění v krabičkách (dík kromanonce/ko)...
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama