Přejít na obsah


Fotka

1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#61 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 10:13

hehe, taky se tomu směju:D já budu hooooooooodně rád když alespoň jeden závodník závod vůbec dokončí a nezůstane kdesi v druhé kešce, myslím že to bude výhra pro všechny závodníky..jestli některý skončí v první desítce, bude to jen třešnička na dortu.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#62 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 10:33

No mě pořád trčí v první kešce :(
  • 0
Jakub

#63 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 16:50

Raraku napsal/a:
Ach jo, já měla za to, že to má být zábava a ne se dohadovat hned na
Majitel měl za úkol zaregistrovat svého závodníka a pak ho vypustit v nějaké keši do 20 km. V diskutovaném případě prostě majitelka zvolila k vypuštění svého závodníka tento jediný event místo keše, což je dle mého naprosto v pohodě, rozhodně ho neprotahovala přes x eventů a pak ho někde vypustila...

Vážně řešíte blbiny, děsí mě kam až se to může zvrhnout, zkuste si připomínat že je to jen zábava.


Díky Raraku.;)

K ostatním: Hodně závodníků zatím stojí. Nebojte se, oni se rozjedou, věřte jim!:D
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#64 maarioo

maarioo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 18:47

kstavk napsal/a:
Já myslel,že se kladenský eventy automaticky nepočítaj. Měl sem závodníka zaregistrovanýho ještě před CITEM, Zdař bůh a Stanem. Předpokládal sem, že jediná věc co musím (mám) udělat po registraci je ho vložit do keše do 20km od Kladna.... Vědět, že můžu navštívit cokoliv, tak jsem v neděli třeba vyrazil lovit do Plzně, tam navštívil pár krabiček, vrátil se a večer závodníka šoupnul do keše....

Upozorňuji všechny diskutéry na téma "závodník kacerkecka". Majitelka tohoto TB se nedopustila ničeho proti pravidlům. TB zaregistrovala v době otevření depa a na eventu Zdar buh me nahodou oslovila, zda bych TB někam neposunul. Předem upozorňuji, že se neznáme a tudíž nešlo o žádný dohodnutý obchod. Sám mám v závodě závodníka a tento závod beru jako hru a ne jako bratrovrazebny boj ;)
  • 0

#65 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 20:50

nebuďte tak depresivně vážní :-) :-) :D

TwiceRaP napsal/a:
Pokud jsem to nepřehlédl, tak byl jediný, koho to napadlo. A musíš uznat, že to byl dobrý nápad. :D


;):D:D musím to máš recht B)
  • 0

#66 Kometa

Kometa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 10:16

Ahoj,
měla bych dva dotazy k pravidlům závodu.

TwiceRaP napsal/a:
Bonusové body za dosažené mety se udělují jen jednou - viz pravidla. Troufám si napsat, že všichni závodníci nějaký ten event navštíví a tedy těch deset bonus bodů mají jistých. :D


Znamená to tedy, že i když závodník navštíví třeba 10 eventů, bude mu započítáno pouze jednou 10 bodů? Domnívala jsem se, že získá 10 bodů za každý navštívený event (a nejspíš jsem se to nedomnívala sama), přišlo by mi to logičtější.

TwiceRaP napsal/a:
Do NEJ bonusových keší bude nově zařazena i keš http://coord.info/GC1B50J, která je skutečně NEJnižší keší v ČR. O této skutečnosti jsme nevěděli. Děkujeme Sutechovi za upozornění. Rozšíření bonusových keší provedeme následně v pravidlech závodu.;)


Bude tato keš zařazena místo stávající NEJníže uložené keše - Až na dne republiky, nebo navíc? Nikde v oficiálních pravidlech závodu http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/ jsem tuto změnu či doplnění nezaregistrovala a vzhledem k tomu, že už závod běží, tak by asi bylo dobré pravidla doplnit či upřesnit co nejdřív.

Jinak moc díky za zajímavý nápad se závodem, který mě konečně dokopal k vypuštění našeho prvního cestovatele a přeju všem účastníkům mnoho najetých km a hlavně šťastný návrat do cíle.
  • 0

#67 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 13:54

Kometa napsal/a:
Ahoj,
měla bych dva dotazy k pravidlům závodu.

TwiceRaP napsal/a:
1) Bonusové body za dosažené mety se udělují jen jednou - viz pravidla.



Znamená to tedy, že i když závodník navštíví třeba 10 eventů, bude mu započítáno pouze jednou 10 bodů? Domnívala jsem se, že získá 10 bodů za každý navštívený event (a nejspíš jsem se to nedomnívala sama), přišlo by mi to logičtější.

TwiceRaP napsal/a:
2) Do NEJ bonusových keší bude nově zařazena i keš http://coord.info/GC1B50J, která je skutečně NEJnižší keší v ČR.


Bude tato keš zařazena místo stávající NEJníže uložené keše - Až na dne republiky, nebo navíc? Nikde v oficiálních pravidlech závodu http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/ jsem tuto změnu či doplnění nezaregistrovala a vzhledem k tomu, že už závod běží, tak by asi bylo dobré pravidla doplnit či upřesnit co nejdřív.


Děkuji za jasné dotazy k závodu, zde jsou odpovědi:

AD 1) Event se skutečně bude započítávat jen jednou. Chceme, aby závodníci běhali hlavně po keškách a nevymetali cíleně jeden event za druhým a získávali tak další a další bonusy.;)

AD 2) Druhá nejníže položená keš je již zařazena do pravidel závodu zde: http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/ V této kategorii můžete teoreticky získat celkem 200 bodů. ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#68 Kometa

Kometa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 14:41

Díky moc za odpověď a doplnění keše do pravidel závodu.
  • 0

#69 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 7:59

Kstavk jako první dosáhl NEJbonusové keše.:o Více se můžete dočíst zde:http://geokladno.cz/...gc/#comment-683 BLAHOPŘEJEME!;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#70 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2012 - 21:15

Zveřejňujeme průběžné výsledky závodníků po prvním týdnu závodu.B) Na 1.místě se drží se 390,2 km Geokladenský závodník By Lucky&spol. TB, na 2.místě se 355,4 km je Slaneckova Srdeční záležitost a na 3.místě se 336,3 km se drží Look Twice GC Ludvajse64. ;) SKVĚLÉ VÝKONY, všem BLAHOPŘEJEME!:)

Průběžné výsledky ostatních závodníků naleznete na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

NEZAPOMEŇTE prosím hlásit dosažené bonusové mety na této webové stránce: http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/:)

Přejeme všem stále přibývající km bez nehody.:P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#71 Kometa

Kometa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 21:44

Hlásím navštívení eventu Toulani po Plzni, kde jsem našeho závodníka i na pár vteřin zahlédla. ;)
  • 0

#72 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 2:25

A můj závodník se zasekl hned u prvního člověka, co ho sebral ze startovní kešky :-) Ale neva, někdo to být musel a o to víc ostatní dají kilometrů :-)
  • 0
Jakub

#73 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 6:29

neboj, můj TB taky pořád čeká v první keši na to až ho někdo vyzvedne.... a třeba ho i posune...
  • 0

#74 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 15:22

Bude nějaká aktualizace průběžného stavu?
  • 0

#75 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 20:57

Libor.29 napsal/a:
Bude nějaká aktualizace průběžného stavu?


Ano, bude provedeno měsíční vyhodnocení. Máte ještě pár dní na popohánění svých závodníků a kačerů, kteří je mají nyní ve svých rukou. :P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#76 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 21:27

To můj závodník má asi do jara volno, protože ho někdo odnesl na stromovku kam i v létě chodí tak 3 návštěvníci za měsíc. Snad se po tom zimním spánku zase rozjede. [tb]TB48Z8J[/tb]
  • 0

#77 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 21:54

vavros napsal/a:
To můj závodník má asi do jara volno, protože ho někdo odnesl na stromovku kam i v létě chodí tak 3 návštěvníci za měsíc. Snad se po tom zimním spánku zase rozjede.

[tb]TB48Z8J[/tb]


Tak tos neměl posílat veverku, ta přeci stromy ráda .-)
  • 0

#78 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 6:19

vavros napsal/a:
To můj závodník má asi do jara volno, protože ho někdo odnesl na stromovku kam i v létě chodí tak 3 návštěvníci za měsíc. Snad se po tom zimním spánku zase rozjede.

[tb]TB48Z8J[/tb]


Já bych to hned tak nevzdával.;) Co takhle oslovit kladenské lovce TéPětek? Jsou to nadšenci, třeba se chytí. :DZkus to v diskuzi zde:http://geokladno.cz/diskuze/ Co by kačer pro turboveverku neudělal.:P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#79 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 8:25

TwiceRaP napsal/a:

vavros napsal/a:
To můj závodník má asi do jara volno, protože ho někdo odnesl na stromovku kam i v létě chodí tak 3 návštěvníci za měsíc. Snad se po tom zimním spánku zase rozjede.

[tb]TB48Z8J[/tb]


Já bych to hned tak nevzdával.;) Co takhle oslovit kladenské lovce TéPětek? Jsou to nadšenci, třeba se chytí. :DZkus to v diskuzi zde:http://geokladno.cz/diskuze/ Co by kačer pro turboveverku neudělal.:P


Dík za pomoc na geokladno a zkusil jsem navnadit i tady, tak uvidíme :)
  • 0

#80 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 15:12

vavros napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:

vavros napsal/a:
To můj závodník má asi do jara volno, protože ho někdo odnesl na stromovku kam i v létě chodí tak 3 návštěvníci za měsíc. Snad se po tom zimním spánku zase rozjede.

[tb]TB48Z8J[/tb]


Já bych to hned tak nevzdával.;) Co takhle oslovit kladenské lovce TéPětek? Jsou to nadšenci, třeba se chytí. :DZkus to v diskuzi zde:http://geokladno.cz/diskuze/ Co by kačer pro turboveverku neudělal.:P


Dík za pomoc na geokladno a zkusil jsem navnadit i tady, tak uvidíme :)


pekne umisteni, .... velka pravdepodobnost, ze ti jen tak nezmizi..... o viklendu jsem lovil stromolezeckou a nasel fakt nadherny kousek. kdyby jsi chtel pomoct, dej vedet
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama