Přejít na obsah


Fotka

Needs archived


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
150 odpovědí na toto téma

#101 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 21:43

no, už tam někdo flákl NA log...

Jak se říká - vždycky je nejchytřejší ten z cizího města :)

Závažnost NA logu byla podkopána :)


  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#102 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 21:50

...tohle už je skutečně fakt spíše magořina. Jeden chce místo dávno rozšlapané bábovičky stavět jinou, dalšímu se to nelíbí a tak mu pro jistotu šlápne na kyblíček ? A co bude dál ? Rána lopatkou do zátylku ?


  • 2
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#103 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 22:00

...tohle už je skutečně fakt spíše magořina. Jeden chce místo dávno rozšlapané bábovičky stavět jinou, dalšímu se to nelíbí a tak mu pro jistotu šlápne na kyblíček ? A co bude dál ? Rána lopatkou do zátylku ?

Ne, znenadání se ukáže třetí a začne mezi ně vnášet zmatky :)

 

Kdo chce stavět jinou?


  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#104 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 22:16

...tohle už je skutečně fakt spíše magořina. Jeden chce místo dávno rozšlapané bábovičky stavět jinou, dalšímu se to nelíbí a tak mu pro jistotu šlápne na kyblíček ? A co bude dál ? Rána lopatkou do zátylku ?

 

Nene přijde mamka (RW) ;-)


  • 0
Užívej života...

#105 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 22:50

Kdo chce stavět jinou?

 

 

No obvykle asi ten co to celé rozjede, případně ten kdo se pídí po adopci nebo komu se to místo zamlouvá.


  • 1
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#106 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 22:35

jo takových ubožáků je víc, co když už píší NA log, nedokáží to napsat pod svým vlastním účtem. V některých lidech se asi geny nezapřou, fort udával na StB, dědek na gestapu a on nemá kde, tak aspoň píše NA logy...


  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#107 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 11:01

jo takových ubožáků je víc, co když už píší NA log, nedokáží to napsat pod svým vlastním účtem. V některých lidech se asi geny nezapřou, fort udával na StB, dědek na gestapu a on nemá kde, tak aspoň píše NA logy...

Tak nevím, otevřel jsem myslím tvůj odkaz odsud z tohoto vlákna GC2YXCE, a najednou ho tu už nevidím... Koukám - podle logů klasická T5-ka, kterou jsi založil jako T4 nebo T4,5 a teď se zlobíš, že ti na ni někdo dal NA, protože byla nebezpečná?

Chápu, že ve vedlejším vlákně nadáváš, že dotyčný si dal FI log, když na ni nebyl, ale s tím NA měl tak trochu pravdu... I když já osobbně bych nejdříve dal asi NM abys to dal jako T5 a teprve pak až při tvé nečinnosti dával to NA...


  • 0

#108 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 16:02

Zdravim

Nějaký takykačer si zřejmě uklikl a místo Found it či Needs Maintenance tam prásknul Archive GC1RDNF Mám si s tím lámat hlavu nebo to nechat být a doufat, že na něj spadne vyřazený satelit? ;)


Tento příspěvek byl upraven od Myškin: 25 leden 2014 - 16:07

  • 0

#109 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 16:13

Nech to plavat, revírník není inteligence mdlé, aby nepoznal, že je to jen překlik. Smazání toho logu samotným pisatelem stejně asi nepomůže, myslím, že to revírník už dostal na mail nebo tak něco.


  • 0

#110 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 16:36

Zdravim

Nějaký takykačer si zřejmě uklikl a místo Found it či Needs Maintenance tam prásknul Archive GC1RDNF Mám si s tím lámat hlavu nebo to nechat být a doufat, že na něj spadne vyřazený satelit? ;)

Mrkni na počet jeho nálezů - bude to ukliknutí. Ale dát k NA logu smajlíka . . .  :)

Ale v té roletce je Found it od Needs archive dost daleko.


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#111 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 17:06

Ještě někde jsem to viděl, NA log a "díky za keš". Napiš dotyčnému, ať to smaže a dá tam "Found it" log. A ať do něj napíše, že se omlouvá za přehmat. Edit: Nebo to nemazat, ale přidat tam Found it log a napsat, ze to byl omyl. Ale Jacka má asi pravdu.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 25 leden 2014 - 17:12

  • 2

#112 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2014 - 21:30

Myslím, že tě neubude, když mu vysvětlíš rozdíl mezi NA logem a NM logem s tím, že si může zalogovat i FI log.

Možná chtěl dát NM log s tím, že je plný logbook.

Neškodilo by udělat mezi začátečníky trochu osvěty, než je nechat dělat chyby... Osobně když vidím, že někdo takový udělá podobnou chybu, tak mu slušně napíšu, i když to třeba není moje keš, že asi udělal chybu, a kdy se dává NM a kdy NA log...


  • 3

#113 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2014 - 22:38

Romane, já jsem mu psal, co je NA log a aby tam dal ještě Found it... spíš pro něj, aby věděl, reviewer to pochopí, jak jsem psal včera, už jsem to u nějaký keše viděl.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 26 leden 2014 - 22:43

  • 0

#114 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 7:51

Dle vyjádření slovenského reviewera je trapné dávat NA log na kešku disablovanou cca 10 měsíců (od března 2013) s posledním nálezem v srpnu 2012, mezi posledním nálezem a disablováním bylo 5 DNF logů a uběhlo 7 měsíců... Takže je asi trapné dávat jakýkoli NA log na dlouho nenalezené a disablované kešky!!!


  • -2

#115 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 9:47

Jak lze pravit s klasik... s klasičkou: "Jsem trapná, jsem trapná, jsem trapná."


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#116 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 10:05

Dle vyjádření slovenského reviewera je trapné dávat NA log na kešku disablovanou cca 10 měsíců (od března 2013) s posledním nálezem v srpnu 2012, mezi posledním nálezem a disablováním bylo 5 DNF logů a uběhlo 7 měsíců... Takže je asi trapné dávat jakýkoli NA log na dlouho nenalezené a disablované kešky!!!

Že jsem tak zvědav - link na to dílo? (kešku)


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#117 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 10:15

Zde je ono díloGC1REEH, made by reviewer...


  • 3

#118 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 10:34

Nevim co se ti nelibi. Napsat reviewer note s mesicnim terminem je bezny postup pred archivaci neudrzovane kese. Sice to vypada divne, kdyz to pise sam sobe, ale dle mne zcela v poradku.

 

Pokud nebude za mesic v provozu, tak dalsi NA log...


  • 1

#119 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 10:36

heh :D to je docela zajímavý osud krabky, psát si tam takhle sám se sebou :)


  • 3

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#120 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 27 leden 2014 - 10:43

Jak lze pravit s klasik... s klasičkou: "Jsem trapná, jsem trapná, jsem trapná."

sorry, ne že bych se ho chtěl zastávat, ale nepatří tohle do té kategorie - "cokoliv teď už Hanska řekne je blbost, i kdyby to snad (nedejbože) byla pravda"? Protože ta krabka o které mluví je opravdu minimálně úsměvná. Hodnotit oznámení o existenci takový krabky (a jejím osudu) jako trapné mi nepřijde férový...


  • 5




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama