Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#241 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 12:45

Vypadá to, že oficiální cena pro ČR je 15990,- Kč.
Viz http://gpscentrum.cz...ategory=outdoor

Už jsem ho ale viděl i za asi 14200,-.
  • 0

#242 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 13:39

Zkusili jste už někdo bezdrátový přenos mezi dvěma přístroji? Někde jsem četl, že by to mělo fungovat až na neuvěřitelné vzdálenosti.
  • 0

#243 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 14:14

marekl napsal/a:
Zkusili jste už někdo bezdrátový přenos mezi dvěma přístroji? Někde jsem četl, že by to mělo fungovat až na neuvěřitelné vzdálenosti.

Zitra s Mionem ozkousime a podame hlaseni:-)
  • 0

#244 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 14:37

a heleme se, kdopak si ho jeste poridil :)
  • 0

#245 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 14:42

Jinak už jsem asi vyřešil spolehlivé uchycení colorada na klip na opasek od 60CSx-ka, -rychlé uchycení a uvolnění jednou rukou mi u colorada totiž docela chybí. Musím ještě kvůli tomu koupit nový klip a pak po testech (v případě úspěchu) zveřejním.
  • 0

#246 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 9:52

Ja to vyresil tak ze jsem do spony ktera je ke karabine prisrouboval a jeste pojistil lepidlem Na opasek: http://obchod.sunnys...ide-swivel.html nebo http://obchod.sunnys...-kit-65-mm.html Na GPS: http://obchod.sunnys...knob-metal.html Drzi jak cert a je to prakticky stejny system jako u 60 takze mam pro vse jeden univerzal ;)
  • 0

#247 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 12:20

Tak jsme stihli udělat jen pár pokusů. Na vzdálenost větší jak cca dva-tři metry se to nespojilo. Což ale nevadí, spíš by to chtělo ještě do budoucna dořešit možnost odeslání více bodů na jeden povel.

marekl napsal/a:
Zkusili jste už někdo bezdrátový přenos mezi dvěma přístroji? Někde jsem četl, že by to mělo fungovat až na neuvěřitelné vzdálenosti.


Jinak co mne překvapilo, že obě colorada vedle sebe ukazovala na tisícíny minut naprosto shodné GPS souřadnice. Málokdy jsem viděl, aby se dvě GPSky shodly tak dokonale na stejných souřadnicích.
  • 0

#248 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 14:04

To není BT? To je nějakej jejich speciální wireless přenos?
  • 0

#249 raduz-7097

raduz-7097

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 20:19

Tak napíše už někdo jestli koupit nebo ne?
  • 0

#250 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 21:51

Ja myslim, ze Ti co maji napsali uz dost jasne. Mas-li neco horsiho nez 60CSx, tak si polepsis. V pripade, ze chces vymenit 60CSx, tak najdes podobne mnozstvi plusu a minusu. Vzhledem k tomu, ze GARMIN bojuje po nastupu TomToma a jeho nakupu TeleAtlasu, ted kupuje Nokia Navteq a nove Magelany slapou GARMINu take na paty, tak se da cekat u tohoto vlajkoveho modelu rychla oprava chyb a vstricne chovani k zakaznikum. Od pocatku prodeje 3 nove vydane updaty FW a urcite brzdeni proeje svedci o dvojim. GARMIN spechal se zahajenim prodeje, ale take mu zalezi na tom aby pokud mozno neztratil jmeno nehotovym FW. Tolik vydanych update FW od GARMINu v tak kratke dobe, zatim nema obdoby jak v turistickych tak i ostatnich navigacich. Zatim posledni update uz vyresil podle meho vetsinu skutecne podstatnych problemu. Pozn. Zatim jej nemam, jen se snazim analyzovat dostupne info. :) Hlavne kvuli tomu, ze o nem take velmi uvazuji :)
  • 0

#251 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 7:48

ha, tak o vikendu jsem prisel na "uzasnou vec", ktera ulehcila moje klikani :) pri vyberu kese ze seznamu se standardne objevi mapa s navigaci ke kesi a nahore s hlavickou jmeno kese, hvezdicky, autor .... a prave ta hlavicka se jednoduchym zmacknutim ovladace dolu/nahoru da zmenit na klasicky maly kompas se sipkou a s udajem vzdalenosti ke kesi, (pripadne dalsi tuknuti jeste mensi uz jen ukazatel smeru a vzdalenosti.) vzhledem k tomu, ze display je dostatecne vysoky, je prijemne mit na nem zaroven sipku i mapu a usetri to prepinani mezi mapou a sipkou pres leve softwarove tlacitko. jen v tomto pripade jde mapa uz jen zoomovat, ne posouvat.
  • 0

#252 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 8:42

jo jo , je videt ze take nerad ctes manual. U tohoto modelu jsem si jej radeji prectl ma to docela vychytane veci ...
  • 0

#253 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 8:56

no abych pravdu rekl, tak jsem si prave poprve nejaky precetl, ale tohle jsem tam nevidel :)
  • 0

#254 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 9:11

jeste dotaz na to, co jsem taky nikdy neobjevil a nepochybne je to uplne trivialne: kde je vynuti kompasu? :)
  • 0

#255 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 9:16

Jsou tam ještě další zajímavé věci. V každém z těchto tří pohledů jinak reaguje střední potvrzovací tlačítko. V prvním otevře listing, v druhém velký kompas a ve třetím velkou mapu. Vypnutí elektromagnetického kompasu je někde v nastavení.
  • 0

#256 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 9:19

marekl napsal/a:
Jsou tam ještě další zajímavé věci. V každém z těchto tří pohledů jinak reaguje střední potvrzovací tlačítko. V prvním otevře listing, v druhém velký kompas a ve třetím velkou mapu.

Vypnutí elektromagnetického kompasu je někde v nastavení.


pekny, diky.

no ja prolezl snad vsechno mozny a evidentne neco prehlizim, tak jsem chtel nejaky krok sun krok postup :)
  • 0

#257 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 9:22

At procitam cesky navod sem a tam vypnuti kompasu jsem take nenasel :(
  • 0

#258 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 9:27

zkratky - nastavení - směr pohybu - kompas - vypnuto :P
  • 0

#259 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 9:31

ono vypnuti je az od nejake novejsi verze firmware a evidnetne garmin nehodla predelavat manualy :) diky mione. myslim, ze jsem pro dnesek - vcetne SZ mionovi - konecne vycerpal sve dotazy po vikendu s coloradem :D
  • 0

#260 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 9:49

Dain & Olik napsal/a:
ono vypnuti je az od nejake novejsi verze firmware a evidnetne garmin nehodla predelavat manualy :)


Budme radi, ze aspon predelavaji celkem rychle ten FW :D
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama