Přejít na obsah


Fotka

Prvni oficiální česká Wherigo cartridge a Wherigo keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#21 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 14:30

Hura, mame ji. Teda clovek nechape jak tohle bude jeste fungovat. Nikde v mape, nikde se nepricte, zadna nova ikonka :(. Dika za perfektni prochazku. Soft jeste pokulhava, nebo presneji tahne nozicky bezvladne za sebou. No snad to jeste vypiluji. Takze DIKY.
  • 0

#22 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 14:51

Gratuluji k FTF - kdo ho nakonec měl, Adamdo nebo Raptoři? Přehrávač cartridge je taky dost děsný a Groundspeak na něm musí zapracovat. V Coloradu je mnohem vyladěnější. Takže bohužel nic nedokážu udělat s rozsypanými řádky, s neoptimalizací pro VGA. Musíme počkat, až budou další verze. Také rozpoznávání GPS je hodně nejisté a mám pocit, jakoby mezi GPS přijímačem v PDA a přehrávačem Wherigo byla ještě nějaká rušička :) Samotná stránka Wherigo ještě není úplně dodělaná. Takže chybí statistiky a hromada dalších věcí. Mohli byste mi prosím poslat na marek@lutonsky.net soubor .GWL? Chtel bych se mrknout, jak to u vas probihalo.
  • 0

#23 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 15:03

GWL odeslan. Rozhodne, detekce GPS je haluzoidni. 20 mitut jsme rozchazeli pripojeni. Nastesti na VGA neni videt jenom seznam tasku a navigace se sipkou - vzdalenost. Tam se dalo jen odhadnou, ze tam jsou stopy :) a vzdalenost :D jako pocet cislic. Vetsina free softu ma kvalitnejsi sipku.
  • 0

#24 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 15:10

Jinak ještě mám v plánu udělat z tohoto Wherigo keš - ukončit ji pro zájemce krabičkou. Všichni, kdo projdou současnou verzi, ode mě pak dostanou přímo souřadnice - nebudou muset všechno procházet znovu.
  • 0

#25 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 15:18

Ty jako majitel teto "kese" nevidis uploadnute GWL osubory?
  • 0

#26 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 16:02

Jo, máte si počkat na HG WIG, ten bude mnohem jednodušší :D
  • 0

#27 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 17:03

Raptor: Zatím nevidím, tahle funkce tam ještě není dodělaná, výpis je prázdný.
  • 0

#28 coluberT

coluberT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 18:25

Tak jsem ji taky dneska udělal! Bolí mě docela nohy ale dobrý! :D Díky moc, uvidíme jak se to ujme a bude vyvíjet!
  • 0

#29 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 19:04

Tak jsem se do ní taky pustil. U mě v PDA fungovalo vsechno naproso bezchybně. Akorat jsem to nejak nedokončil :). Obešel jsem si všech 7 míst, správně odpověděl na otázku, ukázala se mi šipka a v ten moment jsem to musel urychleně zabalit a jet jinam :( Takže tady vidím slabinu - není to možný nijak přerušit. U klasické multikeše bych teď měl souřadnice finálky a odlovil bych jenom ji. Tady to budu muset projít celé znovu. Takže je otázka jestli tohle WIG nabízí nějak ošetřit, případně jestli ne tak to zkusit nějak vymyslet například tak, že splnění tasku vyplivne kod, který příště použiju a automaticky to splní ty tasky co jsem měl splněné. Na builder jsem se nedíval takže nevím nakolik je složité něco takového implementovat. Každopádně mě to asi nedá a budu si to muset projít ještě jednou, ale teď už si můžu optimalizovat trasu :)
  • 0

#30 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 19:10

Na PDA i v Coloradu lze hru uložit a později pokračovat tam, kde člověk skončil.
  • 0

#31 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 19:35

Jenom tak bokem. Jde to udělat tak, že by se udělal příběh s dvěma konci, respektive dvě keše, ale za jeden bod?
  • 0
Kolo jede

#32 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 19:44

Konců může být libovolné množství. Hráč se prostě dostane do nějaké situace, kde autor řekne GOTO KONEC. A může to říct kdekoli.
  • 0

#33 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 19:48

marekl: K FTF Tak tady clovek asi nevi. Maximalne porovnanim casu :) z logu je to: 20080306131401.
  • 0

#34 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 20:22

marekl napsal/a:
Na PDA i v Coloradu lze hru uložit a později pokračovat tam, kde člověk skončil.


A kde se to dá udělat? Já mám v PDA jen menu kde je About, Close Cartridge a Exit Where I Go. Kdyby se GPS nespouštěla automaticky s WIG a šla v něm vypnout (možná to jde, ale nevím kde) tak jsem WIG nechal klidně běžet pár dnů na pozadí. Ale GPSka by mě vycucla baterku během odpoledne :)
  • 0

#35 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 20:26

PDA nemám, ale když se kdykoliv rozhodnu během hry ukončit wherigo cartridge v coloradu, vždy se mne player sám od sebe zeptá, zda se má rozehraná hra uložit.

malcor napsal/a:
A kde se to dá udělat? Já mám v PDA jen menu kde je About, Close Cartridge a Exit Where I Go.


  • 0

#36 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 20:31

Mion napsal/a:
PDA nemám, ale když se kdykoliv rozhodnu během hry ukončit wherigo cartridge, vždy se mne player sám od sebe zeptá, zda se má rozehraná hra uložit.

malcor napsal/a:
A kde se to dá udělat? Já mám v PDA jen menu kde je About, Close Cartridge a Exit Where I Go.


Já mám zase PDA a nemám GPSku, ale při ukončování playeru nebo při zavírání cartridge se mě to vždy ptá na uložení. Mám poměrně staré PDA iPAQ h2110.
  • 0

#37 coluberT

coluberT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 21:09

Přímo z dnešní zkušenosti, když se mi 2x zasekl signál GPS, tak jsem hru ukončil pomocí Menu/Close Cartridge, a zeptalo se mě to, jestli chci hru zasejfovat. Když jsem to znovu spustil (jakoby znova od začátku), tak se mě to zeptalo zda-li chci naloudovat poslední hru a celkem to fungovalo. PDA HTC Touch Cruise
  • 0

#38 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 22:12

Aha, ja to klasika killnul krizkem :) No co, na spilasu je pekne .)
  • 0

#39 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 23:35

Re: Raptoři: Na jednu stranu jsem rád, že to u mě není jen rukama, na druhou mě mrzí, že to tak blbne - myslím tím haprování spolupráce PDA s GPS. Vydal jsem se natěšený na betatesting této Markovi cartridge už včera navečer a total jsem promrzl na startu u přemlouvání Acera n50p do debaty s BT modulem, přitom ostatní programy s ním komunikovali okamžitě v pohodě. Co máte za PDA?
  • 0

#40 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 8:07

Ja mam E-Ten X500 s integrovanou GPSkou a bezelo to vsecko naprosto bez problemu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama