Přejít na obsah


Fotka

Czechoslovak Order of the White lion geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
354 odpovědí na toto téma

#61 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 10:12

Medcin napsal/a:

Teď to nedůležité:
Dejme tomu, že někoho ze Singapuru napadne udělat sérii GC Světová vyznamenání - Zlaté rouno, Podvazkový řád, Purpurové srdce, Kongresová medaile cti, Hrdina SSSR, Řád bílého lva. Pochopitelně by na tom chtěl vydělat. ...


Zkuste se podívat na eBay ...
Hodně prodejců převážně z kontinentální Číny nabízí podobné věci za pár dolarů.
  • 0

#62 zikaa

zikaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:37

Pokud teda bude vydán rád bych si dva vzal. Je to skvělý nápad
  • 0

#63 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:42

carramba66 napsal/a:

Nerozumím úplně, kam tím míříš, ale já v tom morální problém opravdu nevidím. … zatřetí to celé dělám s pietou a právě pro uctění padlých hrdinů a začtvrté to nedělám pro peníze.…


Já v tom nevidím morální problém, ani kdybys to dělal jenom pro prachy bez jakýchkoliv jiných postranních myšlenek (úcta, pieta)
  • 0

#64 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:50

Bo.T.L. napsal/a:

Medcin napsal/a:

Teď to nedůležité:
Dejme tomu, že někoho ze Singapuru napadne udělat sérii GC Světová vyznamenání - Zlaté rouno, Podvazkový řád, Purpurové srdce, Kongresová medaile cti, Hrdina SSSR, Řád bílého lva. Pochopitelně by na tom chtěl vydělat. ...


Zkuste se podívat na eBay ...
Hodně prodejců převážně z kontinentální Číny nabízí podobné věci za pár dolarů.


Q.E.D
  • 0

#65 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 17:33

Aktualizovaný návrh od geocoin clubu. Prodloužená ramena, zmenšené kuličky na koncích. Dle mého to vypadá naprosto ideálně, až na tracking text a tracking number (číslo je to, jak k němu vede linie LASER ENGRAVING a text ten bordel okolo po stranách spodního kříže, to se mi nelíbí).

Ale kam s ním, poraďte...
  • 0

#66 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 17:43

Videl jsem nekolik coinu kde byl TN i text na obrube, takze by to nerusilo ten navrh.
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#67 MZ-CZ

MZ-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 17:45

obávám se, že jediné jiné možné umístění je do kruhu kolem středu, jako u toho druhého návrhu a to mi příjde ještě horší varianta ... každopádně ale na zadní stranu - tak jak to je by to bylo zepředu ... ;) EDIT: teď mi napadlo ... mírně zmenšit to ČSR a vmáčknout GC text dovnitř po obvodu, ale nápad s obrubou je taky good. trackovací číslo se asi jinam než na to rameno kde je nevejde
  • 0
Oregon 300 - Xperia GO (aDrake) - GeoGet | Sbírka CWG | Aktuální seznam CWG na výměnu

#68 MZ-CZ

MZ-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 17:50

jinak já s tímhle nápadem nemám sebemenší problém a jsem každopádně další zákazník do seznamu ...
  • 0
Oregon 300 - Xperia GO (aDrake) - GeoGet | Sbírka CWG | Aktuální seznam CWG na výměnu

#69 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 18:02

nápad i gc se mi líbí! jestli bude, určitě ho beru...
  • 0

#70 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 18:26

Tak až vyleze, proč si ho nekoupit Jen, tracking number na obrubě - když se mě do ruky dostane kulatý coin, co má kód na obrubě, dost dlouho mi trvá ho najít (a to neřeším velikost, vidím ještě dobře ... ) hledat to číslo na jednom z ramen, nevím nevím ...
  • 0

#71 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 21:10

GC se mi líbí a to tak, že moc!:) Bude-li si autor dělat seznam zájemců, tak se o dva tyhle krasavce hlásím. Pročetla jsem si pozorně celou diskuzi a chvílemi mi to připomíná diskuzi okolo geokalendáře na loňský rok. Jak to dopadlo, víme.... Setkat se s tímto skvostem v keši se asi bude rovnat malému zázraku, takže bych neřešila nějakou degradaci úcty k nositelům původního vyznamenání a souhlasím s názorem, že tento GC bude důstojnou připomínkou hrdinů, kteří si naši vzpomínku zaslouží!
  • 0
1.

#72 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 21:13

...a potřebný text by mi nevadil na rubové straně kteréhokoliv ramene kříže
  • 0
1.

#73 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 10:12

Poslali mi kartu barev. Ze vzorku vybrali číslo 1 jako červenou a číslo 8 jako modrou.
Ještě uvažuji nad XLE sběratelskou variantou z černého zinku, která bude barevně ulítlá, místo červené zelená #7 a místo modré hnědá #11. Tahle varianta, pokud se bude dělat, se ale počítám, nebude prodávat, zajedno aby někoho neurazila a zadruhé bude v tak malém počtu (>10), že bude jenom jako dárek...

Co si o barvách #1, #8, #7 a #11 myslíte?
  • 0

#74 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 11:34

carramba66 napsal/a:
Aktualizovaný návrh od geocoin clubu. Prodloužená ramena, zmenšené kuličky na koncích. Dle mého to vypadá naprosto ideálně, až na tracking text a tracking number (číslo je to, jak k němu vede linie LASER ENGRAVING a text ten bordel okolo po stranách spodního kříže, to se mi nelíbí).

Ale kam s ním, poraďte...


Já bych trackovací číslo nechal kde je. Text je opravdu bordel, takže na obrubu s ním, případně tam může skončit i tracking number. Ale to zase bude asi něco navíc stát.. Jinak moc pěkný coin.
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#75 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 11:41

carramba66 napsal/a:
Poslali mi kartu barev. Ze vzorku vybrali číslo 1 jako červenou a číslo 8 jako modrou.
Ještě uvažuji nad XLE sběratelskou variantou z černého zinku, která bude barevně ulítlá, místo červené zelená #7 a místo modré hnědá #11. Tahle varianta, pokud se bude dělat, se ale počítám, nebude prodávat, zajedno aby někoho neurazila a zadruhé bude v tak malém počtu (>10), že bude jenom jako dárek...

Co si o barvách #1, #8, #7 a #11 myslíte?


S barvama je to těžký, snad mám dobře seřízenej monitor, ale červenou bych dal tu dvojku. Ono taky záleží na tom, jakým způsobem chce výrobce zajistit takové to světlejší žíhání té červené. To si nedovedu příliš představit.. Pokud ta červená BUDE žíhaná tak barvu 2 žíhanou barvou 1. Pokud nebude, bude to třeba udělaný pomocí základního materiálu (nějaké 3D linie) tak bych určitě dal dvojku.
Co se týče toho barevnýho EXOTA, tak to je celkem buřt, obzvláště pokud jich bude tak málo.
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#76 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 12:44

Rád si připlatím za texty na obrubě. S výběrem barev neporadím. Jednak mám prosté LCD, jednak s nimi trochu válčím.
  • 0

#77 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 14:51

Tak bohužel texty na obrubě nebudou a to ani na středovém kruhu, ani na ramenech kříže, minteři to neumějí. Co uděláme je, že je přesuneme na zadní stranu, snad to trochu pomůže. Až budu mít v ruce samply, nafotím je, uvidíme, jak moc tam ty texty budou překážet, kdyžtak vymyslíme něco jiného...
  • 0

#78 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 16:11

Pokud se coin docka realizace (v coz doufame), taky bychom jeden kousek urcite chteli. A podle toho, co vidim na monitoru, se mi taky jako cervena pozdava spis c. 2.
  • 0

#79 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 16:50

Červená by měla být spíš #2
  • 0

#80 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 17:28

Mě se zdá, že dvojka má lehký nádech fialové...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama