Přejít na obsah


Fotka

Co znamenají přeškrtuté kešky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
133 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 12:29

Paráda by to byla. Jenže to by se to muselo nasosat a do toho se mi nechce. Takže smolík. Leda bys zadal vlastní logovací údaje. Pak toho stačí stáhnout míň.

no to by byla parada, teda pokud by jsi se nechystal prihlasovaci udaje zneuzit :D
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2006 - 0:47

svetlo na konci tunelu, aspon neco pozitivniho
snad to neni protijedouci vlak...

Igi se nezlobi :) - preposlal som spravu Honzovi, Samanovi, Dr.Stevovi Kocurovi a do Haggu. Ak bude nejaky preklad, tak sa dohodneme ako dalej. Musia si to pozriet programatori a zverejnovat suradnice nepojde, ale daju sa pouzit napr. do mapy. Uvidime.


  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2006 - 3:15

Musia si to pozriet programatori a zverejnovat suradnice nepojde, ale daju sa pouzit napr. do mapy. Uvidime.

Kluci držím palce, snad se vše podaří dotáhnout ke spokojensti všech. Rád bych pomoh, ale mám pocit, že na to nemám patřičné buňky...
  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2006 - 23:05

Igi se nezlobi :) - preposlal som spravu Honzovi, Samanovi, Dr.Stevovi Kocurovi a do Haggu. Ak bude nejaky preklad, tak sa dohodneme ako dalej. Musia si to pozriet programatori a zverejnovat suradnice nepojde, ale daju sa pouzit napr. do mapy. Uvidime.

Děkuji všem, kteří se tak snaží a hlásím opatrné HURÁ........
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2006 - 9:02

Igi se nezlobi :) - preposlal som spravu Honzovi, Samanovi, Dr.Stevovi Kocurovi a do Haggu. Ak bude nejaky preklad, tak sa dohodneme ako dalej. Musia si to pozriet programatori a zverejnovat suradnice nepojde, ale daju sa pouzit napr. do mapy. Uvidime.

Tak to někam vyhoďte alespoň anglicky, pokud to není interní a tajné ....

  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2007 - 22:31

Poplatek 30$...


...tedy necele 2 Kc/den, vetsina z nas utrati urcite vic za mnohem vetsi nesmysly, rozhodne mnohem lepsi investice, nez nekonecne lamentovani jak k datum prijit zdarma. Pokud by to tak resili vsichni uz davno gc.com neexistuje a nebude co stahovat, nebot ti nonPM maji data "zdarma" jen a jen diky vsem tem PM
  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 15:41

Poplatek 30$...


Ted je nejlepsi doba, kdyz mame dolar tak nizko. Myslela jsem si, ze PM nepotrebujeme, ale takhle je to prece jen trochu komfortnejsi:-)

  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 12:27

Rad bych vsem 'ja-neumim-anglicky' vzkazal -.........
sorry, ale nekdo uz to asi na plnou hubu rict musel.

no myslim ze nema cenu chodit do takoveho extremu, co se tyce geocachingu, staci par frazi a to ze nekdo neumi jazyk celkove bych neresil, neni kazdej jazykove nadanej... ja taky nejsem
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 12:29

Rad bych vsem 'ja-neumim-anglicky' vzkazal - prestante se tim omlouvat a trosku se snazte. Muze vam to pripadat tvrde, ale je to fakt - jestli si rikate, ze uz to bez anglictiny do smrti nejak doklepete, at se uci haranti a vam daj vsichni pokoh, jste bud v penzi, zavreni doma a uz je vam vsechno jedno, nebo jste dost mimo. Zamyslete se, v jake casti sveta a v jake dobe zijeme. Neznalost anglictiny bude cim dal tim vetsim handicapem, a cim dal tim min bude ve spolecnosti ochota ji nejak brat v uvahu, neustale vsechno prekladat a vysvetlovat pro tu mensinu (mozna to zatim mensina neni, ale bude, a porad mensi) ... vase volani 'ja neumim anglicky' bude brzy (z meho pohledu uz skoro je) podobne nesmyslne jako 'ja neumim pouzivat pocitac / ja neumim telefonovat / ja neumim chodit pres prechod...' (vymyslete si vlastni blby priklad).

Nerikam, ze se musite vrhnout do nejakeho kursu, na ktery nemate cas, naladu ani penize (to vsechno chapu) - ale kazdy muze alespon hledat si vyznamy slov napsanych na jednotlivych cudlicich (co je to proboha Retrieve? kde bych to nasel? hm.. co treba zkusit www.slovnik.cz, treba ta adresa existuje? - prvni jednoduchy napad. a fakt funguje). ... atd.
To podstatne je prestat rikat 'ja neumim anglicky, pomozte mi, udelejte mi ten web v ceske verzi atd'. Zacit se snazit naucit se pracovat s anglickym webem. Protoze ta prvni cesta v dlouhodobe perspektive nikam nevede, sorry, ale nekdo uz to asi na plnou hubu rict musel.



Mě angličtina až takové problémy v tištěném textu nedělá. Co nevím najdu ve slovníku atd.
Zkus se ale zamyslet nad tím, proč Microsoft udělal Widle a Office v češtině, Autodesk Autocad taktéž.
Asi proto, aby víc prodal, že jo? A toto je ten sám případ. Čili pokud by byl web GC v češtině, možnost platby v Česku a v korunách, přinese to víc zákazníků a tím i víc peněz do kasy. A vo tom to je ......
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 16:01

Odpoved pro Spejbla: Jsem ten „co neumi anglicky“ (chodit po prechodu a ostatní blbosti umim) a rad bych reagoval. Zaprve si myslim ze kazdy kdo se venuje této zabave se trochu snazit musí a za druhé jsem se naucil stahovat kesky z gc.com a nechapu jakou vyhodou by pro mne bylo stat se PM, když ani nevim zda bych vyhody umel pouzit (mozna bych to v cestine pochopil). Proto chapu ty kteri volaji po cestine ale mne osobne nechybi. A nakonec poznamka: s tim ze casem bude nutne aby vsichni produktivni umeli anglicky souhlasim, jen doufam ze se stale najde někdo kdo bude umet cesky.
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2006 - 9:10

svetlo na konci tunelu, aspon neco pozitivniho
snad to neni protijedouci vlak...


Hele, adp., ty mne dokazes rozesmat i v pripadech, kdy se skoro neni cemu smat :-)
Dik! ;-)
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2006 - 0:38

Ahoj, ceska cachemapa nam moc chybi a pokud se podivame kamkoliv jinam (viz Slovensko, Nemecko, Holandsko, aj...) vsude cachemapa funguje. Proc by u nas nemela fungovat??? Anglicky umime a radi pomuzeme k znovuobnoveni. Muzete nam poslat nekdo ten dokument k prelozeni nebo neco s cim bychom mohli pomoci? Diky
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2006 - 18:14

Tak to někam vyhoďte alespoň anglicky, pokud to není interní a tajné ....

Tajne nie je nic, ale asi to nema velky zmysel. Je to ale navrh zmluvy medzi Groundspeakom a prevadzkovatelom webu geocaching.cz, navyse sa stale pracuje na presnom zneni.

Vsetko sa vcas dozvies :-) Len pre info, je to na dobrej ceste, daju data, takze urcite bude kesmapa a statistiky. Nebude GPX download, to je spolu s TB hlavny zdroj ich prijmov.

  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 13:49

...tedy necele 2 Kc/den, vetsina z nas utrati urcite vic za mnohem vetsi nesmysly, rozhodne mnohem lepsi investice, nez nekonecne lamentovani jak k datum prijit zdarma. Pokud by to tak resili vsichni uz davno gc.com neexistuje a nebude co stahovat, nebot ti nonPM maji data "zdarma" jen a jen diky vsem tem PM

Ano, máš pravdu. V současném pohledu to není mnoho ale jak jsem procházel možnosti PM, tak mne nic tak nezaujalo, proč být PM... především pro příležitostní hledače.
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 12:56

Zkus se ale zamyslet nad tím, proč Microsoft udělal Widle a Office v češtině, Autodesk Autocad taktéž.
Asi proto, aby víc prodal, že jo? A toto je ten sám případ. Čili pokud by byl web GC v češtině, možnost platby v Česku a v korunách, přinese to víc zákazníků a tím i víc peněz do kasy. A vo tom to je ......

Windows stojí 2 nebo 4 tisíce, dle verze, Office začínají na 5 tisících. Je to komerční produkt a je, i když velmi málo, v konkurenčním prostředí.
Jenže, od některých variant třeba už není slovenská verze .....
Kolik by jsi chtěl platit za přístup k české variantě gc.com a kolikpak se tu ještě takových najde?

  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2006 - 15:01

Odpoved pro Spejbla:


Jsem ten „co neumi anglicky“ (chodit po prechodu a ostatní blbosti umim) a rad bych reagoval. Zaprve si myslim ze kazdy kdo se venuje této zabave se trochu snazit musí a za druhé jsem se naucil stahovat kesky z gc.com a nechapu jakou vyhodou by pro mne bylo stat se PM, když ani nevim zda bych vyhody umel pouzit (mozna bych to v cestine pochopil). Proto chapu ty kteri volaji po cestine ale mne osobne nechybi. A nakonec poznamka: s tim ze casem bude nutne aby vsichni produktivni umeli anglicky souhlasim, jen doufam ze se stale najde někdo kdo bude umet cesky.


Možná že bys výhody PM v češtině pochopil ? Tak nebuď líný jako veš (resp. jako Miták) a ty informace si v češtině přečti ! (na http://wiki.geocaching.cz - "články A-Z" a pak "Premium Member")

MYSLÍM, ŽE UŽ NEEXISTUJE NIC CO SE TÝKÁ GEOCACHINGU, CO BY NEBYLO NĚKDE DO ČEŠTINY PŘELOŽENO, TAKŽE UŽ SE NA TU ANGLIČTINU NEVYMLOUVEJTE...
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2006 - 1:14

  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2006 - 0:00

Tajne nie je nic, ale asi to nema velky zmysel. Je to ale navrh zmluvy medzi Groundspeakom a prevadzkovatelom webu geocaching.cz, navyse sa stale pracuje na presnom zneni.

Vsetko sa vcas dozvies :-) Len pre info, je to na dobrej ceste, daju data, takze urcite bude kesmapa a statistiky. Nebude GPX download, to je spolu s TB hlavny zdroj ich prijmov.

Celková GPX data prakticky nejsou potřeba, máme přece vynikající Skryšotlač :-)
A má to jednání nějaký časový horizont?

  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 13:07

Windows stojí 2 nebo 4 tisíce, dle verze, Office začínají na 5 tisících. Je to komerční produkt a je, i když velmi málo, v konkurenčním prostředí.
Jenže, od některých variant třeba už není slovenská verze .....
Kolik by jsi chtěl platit za přístup k české variantě gc.com a kolikpak se tu ještě takových najde?


PM je svým způsobem taky komerční produkt. A cena PM je jasně daná. To by určitě oslovilo víc lidí mít možnost přístupu na web v češtině. Aspoň si to naivně myslím.
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2006 - 16:11

(: KDO ZVLADNUL OVLADANI GPS ZVLADNE I GC.COM A SPOL :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama