Přejít na obsah


Fotka

jak jste se dostali ke geocachingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#61 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2008 - 9:45

Koupil jsem si GPS a přihlásil se na GC.com v roce 2001, kdy u nás bylo nějakých pět keší. No a říkal jsem si, že začnu s hledáním, až jich bude víc. Začal jsem letos v létě :-))
  • 0

#62 Pitel

Pitel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2008 - 10:03

Tatik si k Vanocum poridil Garmina, tak jsem si rek ze to zkusim. No a uz se to se mnou vezlo :D
  • 0

#63 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2008 - 10:27

Sem náhodou našel keš, chvíli jsem brouzdal po GC.com a teď je ze mě závislák :D
  • 0

#64 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2008 - 11:38

Minulou zimu jsme měli s kolegama (kačersky LOLE@CZ, GeoBenedikt@CZ atd) sraz ohledně autozávodů v brněnské hospodě U Kyršů a všici tam povídali, jak lozijou kdesi na D1 po dopravních značkách apod., tak jsem si to na netu našel a vydal se pro svou první keš bez GPSky a to do parku u Kartuziánského zámku v Královym Poli. Tak to začlo a dnes už mam nějakejch tušim 716 kešek odlovených a pořád nacházim nová a nová kouzla.
  • 0

#65 lachtan86

lachtan86

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2008 - 12:28

přitel to četl na foru přes internet, kde se o tom bavili jeho kamarádi, tak jsme to zkusili spolu a nějak nás to chytlo..;)
  • 0

#66 Vasa

Vasa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2008 - 12:34

Já jsem sa stouhle hrou seznamil až v časopise abc na jaře 2008 mně to chytlo a potom zase nějak zajem o geocaching chabnul ale v letě 2008 jsem zase našel v tem zalíbení a tak jsem si koupil legenda
  • 0

#67 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2008 - 21:20

Tuž Vas fšeckych zdravim z Ostravěnky. Ja sem se o tym dozvěděl už před jakymsik časem tušim z Navigovat.cz, ale až včil sem se dohrabal k džipiesce a jak mi ju kamoš dotahnul do dom, hned sem se spoměl na ten geocaching. No a druhy děň sem se zalogoval na GC.com/.cz, nastudoval pravidla a ostatni duležite věci a potym vydal do terenu. Trochu sem pobludil, ale potym se na mě usmalo štěsti a prvni keška byla na světě. Mam včil kešek za tři dny sice enem pět, ale už se těšim na dalši a hlavně na to, jak budu s děckama loziť po všeckych tych ďurach a hledať poklady. ;) Fajnu zabavu stě na nas přychystali, gizdi, enem co je pravda!!! :D
  • 0
Tuž tak:

#68 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 8:21

Před rokem a půl nás potkala velká rodinná tragédie, která se svými následky pokračovala dál a dál. A ve chvíli, kdy jsem myslela, že už se ze všech problémů zblázním, jsem se zaposlouchala do vysmátých historek mojí švagrové - z hledání pokladů........A tak jsem hrozně toužila znovu se smát a bavit se....Zkusili jsme to a Světe div se !!! Vyšlo to:o Snad pro tuto načasovanou chvíli pro nás Geocaching znamená ještě více, než pro kohokoli jiného. Neříkám, že žijeme "normálně;) Ale co - všem co jsou tady - přece nemusím nic povídat:D
  • 0

#69 Marvin_CZ

Marvin_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 9:47

Někdy v roce 2005 jsem narazil na zajímavý projekt Bookcrossing.com. Jde v něm o to, že lidé pouští do světa své knížky - když na nějakou narazíte, zalogujete její nález, přečtete ji a pošlete zase dál. Prostě takové TravelBugy v GC.
No a na stránkách Bookcrossingu byl i odkaz na Geocaching.com a bylo to :)
  • 0

#70 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 10:03

Koncem srpna 2006 jsem si poridil PDA a hned k nemu gps modul jako navigaci do auta. Shodou okolnosti jsem tou dobou hlidal pribuznym barak a nemel jsem co delat. Behm googleni jsem nasel clanek o GC, tak jsem si zkusil cvicne do tomtoma hodit souradnice, vzal auto a psa a vyrazil na GCX5CN. Po chvilce hledani uspesne nalezeno a nadchlo me to. Pak jsme pokracovali GCX5C9, ale tu jsem nenasel (Jestli to nebylo tim, ze to je multina a ja ji hledal jako tradicni;D ).Pozdeji za mnou prijel bratranek Road66, tak jsem mu o tom rikal a zaujalo ho to, protoze dost cestuje a porizovali si zrovna GPS. Od te doby jsem na GC zanevrel a nelovil, az po vice jak roce se v jednom diskuznim foru o to zacli lidi zajimat a rozhybali to. Znovu jsem se do toho oprel a drzi me to do ted. V cervnu jsem si poridil colorado a jsem spokojen. Behem zkouskovyho jsem si nadherne vycistil hlavu, ale nejvetsi radost u me nastala, kdyz jsme odlovili GC1CX0E (moje #100).Vzal jsem sebou pritelkyni, ktera byla do te doby nastvana, ze si pri vyletech hraju s technikou. Nastesti se ji nocni "upiri keska" tak zalibila, ze uz me sama laka na nekterou kesku a hrde kraci s coloradem na krku. Nejvic me ale dostala, kdyz mi k nasemu vyroci pripravila malou multinu.
  • 0

#71 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 13:43

Cetla jsem si na jednech strankach profil me kamaradky a mezi zalibami mela geocaching. Nevedela jsem, co to je, tak jsem to hodila do googla a bylo... :-) Ani netusi, ze me ke GC pritahla vlastne ona :-)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#72 bohemia-elenor.cz

bohemia-elenor.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 13:48

Začalo to nenápadně cca před půl rokem Byli jsme na firemní party a při čekání ve frontě na šatnu se jeden kolega zeptal druhého jestli bude lovit poklady. Ten mu řekl, že nemá GPS. Chvíli jsem na to koukal a zanedlouho vypustil z hlavy. Uplynul nějaký pátek a kolega (Pavel z týmu Buabu) se mě začal ptát na otázky z Harryho Pottera. Všechno jsem mu odpověděl, ale bylo mi divné, k čemu potřebuje Pottera. Začal jsem se vyptávat a domluvili jsme se na výletě za poklady. Tím byly Hradníkův poklad (Hradníkova Botanická) a další. Strašně mě to bavilo, tak jsem si vyžádal odkazy (gc.com, gc.cz atp) a bylo to. Prví keše jsem lovil pomocí mapy.cz a hintu (za občasného pošťouchnutí buabu) později jsem si koupil GPS a další závislák je na světě. Stalo se to 15.4.2008
  • 0
www.bohemia-elenor.cz

#73 Dave Ulmer

Dave Ulmer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 14:23

hey it was simple, i just bought a five gallon plastic bucket (with a lid, sure).
  • 0

#74 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 14:47

Dave Ulmer napsal/a:
hey it was simple, i just bought a five gallon plastic bucket (with a lid, sure).

<OT> Dave, nechci Ti do Toho kecat, ale nemel bys mit alespon stovku nalezenych, nez zacnes zakladat?! -;D </OT>
  • 0

#75 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2008 - 14:53

:)
  • 0

#76 dokola

dokola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2008 - 21:02

Kamarád...darebák si koupil Garimna a naočkoval mne...první keš jsem našel s jeho půjčeným strojem a pak už to jelo... chytlo mne to hlavně na rodinné výlety, máme lehce postiženou dcerku a tak to chce výlety do přírody s nějakým cílem a to je přesně ono pro ni a hlavně i pro mne :)
  • 0
Carpe Diem...a tak pořád dokola

#77 Purino

Purino

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2008 - 10:37

Noo tak nejak jsem brouzdal na netu a narazil na clanek o GC na navigovat, no a pak uz to slo rychle nejdriv BT modul a kesoval jsem s nokii N81. Pote prisel premium member, to uz ze me byl zavislak a skoncilo to nakupem Oregona 300.
  • 0

#78 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2008 - 15:55

Jak jsem se dostal ke GC? já pěšky. :D
  • 0

#79 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2008 - 19:06

Prijel kamarad na motorce a rikal, za barakem mas kesku, jdem pro ni. Tak jsem se nechala zatahnout do "lovu" :-) O GC jsem vedela uz par let, ale nemela jsem tuseni o popularite v Cr. S GPSkou jsem srostla, protoze casto jezdim autem, kesujeme s garminem a qtecem B)
  • 0

#80 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2008 - 12:54

Pred ctyrmi lety na jazykove skole v Broadstairs v Anglii nam dali do ruky brozurku a poslali hledat na pobrezi jakysi Letterbox. Hra bez GPS, poute podrobne popsana pristupova cesta a ulozeni. Super. Loni Masox prisel s geocachingem (nastudoval v ABC) a bylo to. Prvnich tricet kesi jsem odlovila podle mapy a pak koupila Garmina. Pan v GPS shopu mi navigaci predvadel, pak se hluboce zamyslel a zeptal se: A chcete ukazat jak si tak stahnout kesky? Asi mi bylo videt na nose, na co navigaci chci.
  • 0
Podpis




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama