Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#181 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 11:05

Tak jsem přeinstaloval a o víkendu se pokusil ulovit nějakou keš pomocí Locify a zase nic :( Na pohled vypadá program hodně dobře, některé funkce fungují, ale kešovat se nedá :( Mám dojem, že je problém s aktualizací souřadnic z GPS nebo tak něco. Nejsem schopen z GPS vydolovat aktuální souřadnice pro vyhledání nejbližších keší...
  • 0

#182 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 12:34

Skusal som viacere verzie Esmertec Jbed Java midlet managera na PDA HP iPAQ 614c. S jednou verziou mi cez Locify Porter funguje interny GPS, avsak internetovy prenos sa po stiahnuti par mapiek zasekne a dalej uz nejde. S inou verziou tahanie online map ide, avsak pokus o aktivaciu GPS skonci chybou.
  • 0

#183 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 12:55

Nakoniec mi zafungoval Esmertec Jbed 20080912 5.1 QVGA (240x320).zip, pozri http://forum.mgmaps....p?p=11403#11403
  • 0

#184 hemerojd

hemerojd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 14:37

Na nokia e66 funguje konečně bez problémů, děkuji.
  • 0

#185 Medulove

Medulove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 16:05

Já si locify stáhnul v pátek, v sobotu jsem ho zkoušel rozchodit, což se nakonec podařilo, ale taky nedokážu získat aktuáílní polohu, přitom v mobilu je zapnutá interní GPS. Pořád mi jako nejbližší keše ukazuje něco v Praze. Öproti tomu HandyGC funguje na stejném mobilu bez problémů SonyEricsson C702
  • 0
Méďulové

#186 Porez75

Porez75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:14

K Locifi jsem se nedostal, nějak mi nejde stáhnout ani z netu :( Jestli máte někdo instalaci, pošlete mi ji plííz ;) Handy je fajn, ale chtěl bych zkusit i něco jiného. P.
  • 0

#187 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 15:35

Locify mi s Nokií E90 funguje nádherně. Ovšem až do momentu, kdy mi ani nenastartuje. Jde asi tak o páté, šesté spuštění. Pak si je opětovně stáhnu, nainstaluji a mám na pět spuštění pokoj. Škoda, jinak se mi moc líbí a běhá jak víno.
  • 0

#188 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 16:06

Merencin napsal/a:
Locify mi s Nokií E90 funguje nádherně. Ovšem až do momentu, kdy mi ani nenastartuje. Jde asi tak o páté, šesté spuštění. Pak si je opětovně stáhnu, nainstaluji a mám na pět spuštění pokoj.

Škoda, jinak se mi moc líbí a běhá jak víno.


tak mne se nedaril uz druhy start. a nepomohlo ani proste preinstalovani. musel jsem odinstalovat, vycistit a znova nainstalit. zlatej HandyGC.
  • 0

#189 Vrbina

Vrbina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 18:00

Já mám Locify nainstalované na N95 a musím přeinstalovávat po každém vypnutí telefonu. Dělá mi to i Trekbuddy, proč netuším. Handy funguje bezvadně, nedám na něj dopustit. V terénu hledám zásadně s ním, locify používám spíš při přípravě - umí uložit body zájmu pro nokia mapy.
  • 0

#190 Copak

Copak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 7:21

Medulove napsal/a:
Já si locify stáhnul v pátek, v sobotu jsem ho zkoušel rozchodit, což se nakonec podařilo, ale taky nedokážu získat aktuáílní polohu, přitom v mobilu je zapnutá interní GPS. Pořád mi jako nejbližší keše ukazuje něco v Praze.
Öproti tomu HandyGC funguje na stejném mobilu bez problémů

SonyEricsson C702



Já mám ten samý problém se SE G900. Navíc kolegovi ukazuje perfektně off-line mapy a mě nic...
  • 0

#191 Capoušata-Kridata

Capoušata-Kridata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 7:57

taky nam nejde ,nekde mame chybičku a nevíme kde.
  • 0

#192 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 16:09

Ahoj,
oznamuji vydání Locify 1.5. Hlavní změna jsou dlouho žádané offline mapy! Podporujeme několik formátů, mimojiné TrekBuddy formát. Více o mapách zde: www.locify.com/help/maps

Je opraveno spoustu chyb a vylepšeno uživatelské rozhraní. Zajímavá je také nová služba GeoSMS - umožňuje posílat vaší polohu smskou. Kamarád pak bude mít v SMSce odkaz a když na něj klikne otevře se mobilní prohlížeč s mapkou.

Nedávno jsme také spustili Locify Forum - http://forum.locify.com. Prosím nepište problémy s aplikací sem, nebudeme tu reagovat. Ale na Locify fóru se Vás určitě někdo ujme. Možnost supportu na support@locify.com nebo Google Group zůstává. Pokud Vám Locify nejede, nebojte se a ozvěte se, určitě odpovíme a ve většině případů dokážeme pomoci.

Stáhnout Locify 1.5: www.locify.com/download
Celý seznam změn: www.locify.com/more/changelog

  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#193 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 20:12

Ahoj, nevite jak zobrazit ve verzi 1.5 ortomapy? Mapy.cz v seznamu vubec nemam, Google orto nejede, a Microsoft Aerial ma v Brne hroznou kvalitu.
  • 0

#194 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 6:16

Verze 1.5 mi na N85 blbla,takže zůstávám 1.0,tato aplikace je bezva na geocaching,jen má problémy s datovými službami operátorů,ale přes HG se dají sehnat souřadnice a na poloze se dají souřadnice,zapíší,uloží a polohu přepneme na gps...
  • 0
Cogito ergo sun ...

#195 dusivka

dusivka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 12:10

Urcite to tady uz nekde bylo ale nemuz to najit: Locify na E50 - kdyz se dle navodu snazim ve spravci aplikaci najit instalovany Locify abych mohl povolit pristup k datum tak ho tam nikde nevidim - nevite co s tim? (zato tam mam tak 5x handy gc)
  • 0

#196 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 14:36

Ahoj,
oznamuji vydání Locify 1.5.1.

Obsahuje především opravy menších chyb, ale také významné vylepšení v Geocaching službě:
- offline stahování keší se vším všudy (listing, hint, logy, waypointy)
- HTML listingy (podpora obrázků, odkazů a základního formátování v listingu)

Verze 1.5 také nešla na BlackBerry, nyní to je opraveno.

Stáhnout Locify 1.5.1: http://www.locify.com/download
Celý seznam změn: http://www.locify.com/more/changelog

PS: Opět upozorňuji že nebudeme odpovídat na dotazy v tomto vláknu, napište radši na Locify Fórum (http://forum.locify.com), můžete klidně i v češtině.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#197 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 19:51

Ahoj,
oznamuji vydání Locify 1.5.2

Obsahuje menší opravy a také nové featury:
- Možnost trvalého zapnutí podsvícení v navigaci, mapách nebo celé aplikaci!
- v Geocaching službě když kliknete na Download tak se cache hned uloží
- možnost vypínat zobrazené objekty na mapě

Stáhnout Locify 1.5.2: http://www.locify.com/download
Celý seznam změn: http://www.locify.com/more/changelog
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#198 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2009 - 12:21

Existuje nějaká verze pro PDA Fujitsu-Siemens? Fujitsu to nezná, v Siemens nejsou PDA. Když zadám Win, tak mi vypadne jen WindowsXP. Celkem nechápu proč ta propagace, když to je jakési nedotažené :( Zkoušel jsem to i stáhnout rovnou do PDA. Nejrříve mi to česky sdělí, že telefon by měl aplikaci podporovat. Dám tedy stáhnout a objeví se: javax.micoredition.ioConnector.file.read is not available on this device.-58 A je hotovo.
  • 0

#199 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 22:36

Bohužel, na N73 (+ Evolve iTraxx) mi to nejede. Instalace v pořádku, práva nastaveny, ale o provozu se nedá mluvit. Po spuštění jsou rekace aplikace na stisk ovládacích prvků nesmírně pomalé, mnohdy nereguje vůbec. Přesto se mi po několikerém pokusu podařilo dostat se až k výpisu nejbližších keší, přinutit aplikaci s některou z položek výpisu pracovat však už nikoliv. Na volbu keše prostě nereaguje. V praxi tedy (zatím) nepoužitelné. Bohužel.
  • 0
______________
Skg-CZ

#200 Pomelo Team

Pomelo Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 12:48

Locify pouzivam uz nejakej ten tejden. Pred tim jsem pouzival HG (mam ho pro jistotu furt). S locify jsem naprosto spokojenej. Jak ctu co tu maj lidi za problemy musim rict ze to je bohuzel vetsinou jejich chyba. Program se ovlada jinak nez HG a je treba se s nim naucit. Taky jsem v tom ze zacatku plaval. Program je furt ve vyvoji takze sem tam nejakou chybu ma, ale suport funguje temer okamzite. dokonce muzete napsat co by jste tam radi a autori to bud zapracuji nebo reknou proc to nejde. skvela je funkce synchronizace kde si muzete do kompu naklikat jednoduse kese z gc.com a pak prenest do mobilu. Pokud nekdo chcete pomoci jak na Locify rad pomuzu at to neni jen na Destilovi :))
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama